3 ayda 15 kilo verebilirmiyim hemde istedigimi yiyerek :)

IMG_3300.JPG
pazar günü menüsü :)

Haftaya pzt hedefim 58.4 olmak hadi bakalım inşallah

Hedefimiz=58.4 olacağım inşallah haftaya :KK200:

Rica ederim bende bu aralar biraz aldım... Dikkat ediyorum artı spor plates yapıyorum. 54.2 civarindaydim bir haftadır dikkat ediyorum 52.7 ye dusmusum. Bu kilolar ne nankör ya zor gidiyor ama dikkati boz hemen geliyo

Koruma dönemi ve sporları yavaşça azaltarak bunu alışkanlık haline getirmemiz gerekiyor yoksa fit kalamayız hedefime ulaşınca alışkanlık yapmak için koruma programı yapicam insallah

Misafirlikten sonra boşladım 3 gündür ama yine kendime gelmenin zamanı emeklerim boşa gitmesin gunlugume 2 şubat yazdım ve aksama yaptiklarimi atacağım 59.7 kg geldim bu arada hamdi bakalım güzel bir gün olsun 2 bardak ılık limonlu suyumu içtim

Krep çok iyiymiş ya bende yapmak istiyorum inşallah ama annem yürüyüş yaparken gel diye aradığı için markete uğrayamadım bir not alacağım ama

Yulaf kepeği evde mutlaka bulundur canım, krep yapılabildiği gibi aynı zamanda helva filanda yapılabiliyor(şeker yerine stevya tatlandırıcı kullanılıyor). Yulaf kepeği dukan tarifleri yaz google'a bir çok tarif çıkıyor. Dukanın tek şartı yulaf kepeği yiyorsan bol su içmelisin diyor. Su yulaf kepeğini midede şişiriyor ve tokluk hissi veriyor aynı zamandada sindirime yardımcı :KK52:

Pzt menüsü :) bugun inşallah belediyenin spor salonunda da platese başlıyorum onunla da sıkılaşırsam oldu bu iş :21:Eki Görüntüle 1761038

Super gidiyorsun canım ya ben 3 gün kendimi saldim.ama bugün bomba gibi geliyorum plates çok iyi olmuş keske benimde imkanım olsa ancak evde sabahlari yürüyüş yapabiliyorum şimdilik ama yakında o imkanım da olmayacak eğer 55 kiloya düşersem eşime eliptik bisiklet aldırmayı planlıyorum bakalım hayırlısı ... aksam belki plates yaparım

Tşkler :) Evde spor yapabilmen çok güzel bişey ben evde yapamadığım için salona gidiyorum canım, evde spor yapmak irade, disiplin işi valla takdir ediyorum seni :) ben evde kolumu kıpırdatmıyorum ne yazıkkı. Eliptik bisiklette çok iyi mediamarktta görmüştüm 2 hafta önce 300 lira filandı fiyatı da uygun.

Tşkler :) Evde spor yapabilmen çok güzel bişey ben evde yapamadığım için salona gidiyorum canım, evde spor yapmak irade, disiplin işi valla takdir ediyorum seni :) ben evde kolumu kıpırdatmıyorum ne yazıkkı. Eliptik bisiklette çok iyi mediamarktta görmüştüm 2 hafta önce 300 lira filandı fiyatı da uygun.

Yanlış.yazmışım canım ama 16 gün boyunca evde plates yaptım su anda 3 gündür dışarda yuruyorum eğer bebeğim gece uyursa ebru sallinin 21 günde dümdüz karin dvd sini yapicam 17 gün sonra arkadaslarla bulusmam var beni fit görsünler istiyorum

2 şubat günlüğüm

Eklentiler

• P_20160202_203627_1_p.jpg
    P_20160202_203627_1_p.jpg
    40 KB · Görüntüleme: 54
3 şubat diyet günlüğüm

Eklentiler

• P_20160203_205735_1_p.jpg
    P_20160203_205735_1_p.jpg
    40,6 KB · Görüntüleme: 48
59.3 olmuşum gramla gidiyor kilolar 2 hafta sonrada buluşa var arkadaşlarla toplam 4 kilo gitse ne güzel olurdu :KK34:

X