3 ayda 15 kilo verebilirmiyim hemde istedigimi yiyerek :)

tşk ederim canm :KK68: dün ve bugün sürekli acıkıyorum canım sürekli bişiler yemek istiyor tatlı isteğim geliyor filan noluyor bana direncim kırılıyor galiba napıcam canım ben ya :KK14:o_O:KK61:

tşk ederim canm :KK68: dün ve bugün sürekli acıkıyorum canım sürekli bişiler yemek istiyor tatlı isteğim geliyor filan noluyor bana direncim kırılıyor galiba napıcam canım ben ya :KK14:o_O:KK61:

Çok az yiyorsun gibi geldi banada ara sıra menülerini değiştir istersen bugün benimde öyle çok şey canım istediki. Bende hepsinden tadımlık aldım bıraktım ama sarmadan 7 adet yedim sonra inca bir kek sonra portakal elma tadımlık muz çok şey yedim ama az yedim sonra fırında patates yedim daha az kalorili 2. Köfte derken son olarak hazırladıgım şekersiz tarçınlı kompostomdan içimce. Krizim geçti önemli olan en az zararla atlatmak

Ayrıca haftada 1 gün serbest gün yapabiliriz bence 2000 kaloriyi asmazsak sıkıntı olmaz

Birde güzel vücutlu kızlara sonra bıkıniyle aynada kendine bak ise yatıyor :KK48:

Aklıma geldikçe yazıyorum ama 2 saatte bir bir şeyler yiyebilirsin böyle zamanlarda ben bunları yapıyorum :KK51:

4 şubat günlüğüm

Eklentiler

• P_20160204_182411_1_p.jpg
    P_20160204_182411_1_p.jpg
    37,7 KB · Görüntüleme: 39
Profesör Doktor İbrahim Saraçoğlu mucizevî etkileri olan sihirli formüller verdi. Canlı yayında tariflerini açıklayan Saraçoğlu gençleştirici kremden, sperm artırıcı formüle, sigara içerken etkilerini yok eden karışımdan zayıflama formülüne kadar birçok derde deva olacak doğal bitkileri anlattı. Bunları yazın ve bir kenarda saklayın.
İşte o formüller;
GENÇLEŞTİRİCİ FORMÜL;
Bu mucizevî karışım sizi genç ve zinde tutuyor. Karışımı tüketmeye başladıktan 2 gün sonra etkisini görmeye başlıyorsunuz. Vücuttaki toksinlerin atılmasını sağlayan karışım, karaciğer yağlanmasına karşı da mükemmel bir koruma sağlıyor.
GENÇLEŞTİRİCİ FORMÜL (MALZEMELER)
— 15–16 sap maydanoz
— 2 yemek kaşığı taze limon suyu
— Yarım bardak su
GENÇLEŞTİRİCİ FORMÜL (HAZIRLANIŞI):
Maydanoz, limon ve suyu karıştırıp blenderdan geçirin. Hazırladığınız bu karışımı sabah aç karnına kahvaltıdan 15–20 dakika önce için. 15 gün boyunca her sabah düzenli olarak tüketin. İkinci günden itibaren kendinizi daha dinç ve zinde hissedeceksiniz.
MS FORMÜLÜ
MS hastaları ve MS’e karşı önleyici olan bitki Anadolu buğdayıdır. Yarım litre suya bir avuç buğday atılır ve 6–7 dakika haşlanır. Daha sonra ılımaya bırakıp yarısını sabah kahvaltısından sonra diğer yarısını da öğlen aç karnına içeceksiniz
Alzheimer için FORMÜL
Formülün temel maddesi havuç… Taze olarak sıkıp, gece yatmadan önce içmeniz öneriliyor. Alzheimer’in birinci evresinde ise o da ortadan kalkar. Alzheimer bir iki yılda değil en erken 15 yıl önce başlar ve ortaya çıktıktan sonra da geç kalmış olursunuz. Bunu önlemek istiyorsanız zaman zaman bu havuç suyunu içmelisiniz…
UNUTKANLIĞA MUCİZE FORMÜL
Bir ay taze sıkılmış havuç suyu uygulayacaksınız. Bunu gündüz de içebilirsiniz. Sonra bakın nasıl zehir gibi bir hafızaya sahip oluyorsunuz…
SÜPER ENERJİ FORMÜLÜ
Kendinizi yorgun ve bitkin hissediyorsanız ve özellikle zihin yorgunluğunuz varsa Profesör Saraçoğlu, hiçbir yerden okuyup öğrenemeyeceğiniz çok özel bir formülün tarifini veriyor
Süper enerji formülü (MALZEMELER)
— Bildiğimiz siyah çay (Ancak çok demli olmayacak, açık olacak, poşet çay olmayacak)
— 10–12 sap kuru karanfil
Süper enerji formülü (HAZIRLANIŞI)
Demlenmiş siyah çayın içine kuru karanfilleri atın. 2–3 dakika bekleyin ve karıştırıp için. İçtikten 10 dakika sonra saçınızın kökünde bile dahi kıpırdanmayı hissedeceksiniz. Yorgunluğunuzun buharlanıp gittiğini belirgin şekilde fark edeceksiniz. Dinçleştiren ve üzerinizdeki ağırlığı alan bir formül
Demleme çayın faydaları
Yeri gelmişken Profesörün verdiği bir önemli bilgiyi de aktaralım. Poşet çay yerine demleme çay kullanılmasını öneriyor. Şöyle anlatıyor; 4–5 dakika demlenmiş çay sindirim sistemini uyarır. Eğer bunu 8–10 dakika demlerseniz keyif veren ve rahatlatan bir etki verir. Ancak günde 4 bardaktan fazla çay kalp krizini tetikler. Çok fazla içilmesi de doğru değil.
Sigara içenlere özel formül
İnsanın kendi kendine vereceği en büyük ceza sigara içmesidir. Ancak, sigarayı bırakamıyor ve nikotin ihtiyacından kurtulamıyorsanız, en azından zararlarından kurtulabilirsiniz. İşte Profesör’ün bugüne kadar saklı tuttuğu özel formül bunun için. Bu formül ile sigaranın vücudunuza verdiği tüm zararları elbette ortadan kaldırmak mümkün değil. Ancak önemli bir bölümünü en asgari düzeye indirebiliyorsunuz
Formülün temeli TERE OTU… Ayda 5 kez bunu yapacaksınız. 5 gün üst üste yaptıktan sonra diğer aya kadar bir daha tüketmeyeceksiniz. Yapmanız gereken şu; 5 gün boyunca her gün bir bağ tere otu yemek. Ancak salataya katmadan, saf olarak tüketeceksiniz. Öğlene kadar yarısını, öğleden sonra diğer yarısını yiyeceksiniz
Bu kürü uygularken idrara çıkıldığında yanma hissedilebilir. Bu zararlı bir şey değil. Bu ot aynı zamanda idrar yollarını da temizliyor. Formülü uygulamaya başladıktan sonra 2 veya 3. günde balgam çıkartmaya başlıyorsunuz. (Ayda 5 kez uygulanıp bırakılacak, unutmayın)
Dereotu mucizesi
Profesör Saraçoğlu, “Ben bunu bulduğumda heyecanımdan günlerce uyku uyuyamadım” diyor… Ne mi o? Tiroidin hızlı ya da az çalışması durumunda dereotu çok etkilidir. 3 ay boyunca bir yemek kaşığı dereotu sabah, öğle ve akşam öğünlerinden 15 dakika önce tüketilecek. Bu konuda 5 ay sonra ilaçlarınıbırakan hastaların oranı yüzde 90’dır.
Dereotu zayıflama mucizesi
Sofraya oturmadan 15 dakika önce bir yemek kaşığı dereotu yerseniz sofradan daha erken kalkarsınız. 10 dakika sonra tokluk hissi artacaktır. Daha az yemek yersiniz. Diyet yapanların özellikle yemesi gerekir. Açlık duygusuna fren yaptıran dereotudur. Hatta yemek arasında da yiyebilirsiniz. İştahınızın yavaş yavaş kalktığını görürsünüz. Göreceksiniz ki iştahınız daha erken kapanacak ve doygunluk duygunuz daha erken gelecektir.

Canım önerilerin için çok tşk ederim, bugun kahvaltıda az yağlı omlet ve 2-3 dilim ekmek yedim ödüllendirdim bi nev kendimi sayende :kk77: ben kalori hesabını bilmiyorm tlfnuma program indirdim kalori saysın diye, her yediğimi oraya girmeye zamanım olmuyor bide üşeniyorum :KK48: benım az yemem gerekıyor cunku ben muhasebecıyım ve çok hareketsiz bi gün geçiriyorum sadece wc ye gitmek için yerimden kalkıyorum onun dışında sabit koltuğa yapışmış haldeyim :KK43: ibrahim saraçoğlu formülleri için ayrıca tşk ederim :KK36:

Evet her gün 30 günlük mekik ve squat programima yeni hareketler ekleyeceğim böylece alışkanlık haline getirdigim hareketlerim olacak bir dahaki hareketim bacak ve kalça yönelik olacak araştıracağım bir bunlara devam edeyim ilerki zamanlarda inşallah

5 şubat günlüğüm

Eklentiler

• P_20160205_193024_1_p.jpg
    P_20160205_193024_1_p.jpg
    34 KB · Görüntüleme: 47
Veeee sonunda 58.9 evet 58 ve küsur rakamlarida gördüm çok şükür bugün belki beslenmemde bi değişiklik yaparım pzt kadar hedefime ulaşsaydım iyiydi :KK73:

Not=3 ayda 15 kilo hedefimin ilk ayı başarıyla geçti 2. Ayınında basarili olmasi için 5 martta 55 kg olmam gerek ..:KK8:

Hedefine adım adım yaklaşıyorsun ne mutlu sana :) bende pazar sabahı tartılacağım yine aç karnına sonucu yazacagım :KK54:

Eklentiler

• IMG_3784.JPG
    IMG_3784.JPG
    47,3 KB · Görüntüleme: 37
Son zamanlarda sizi takip ediyorum gerçekten hedefinize ulastiniz valla tebrik ediyorum bende biri 4 aylık biri 2.5 yaşında iki çocuk annesyim ve Zayıflamak istiyorum daha önceden bi kaç topige katıldım fakat topikler çok kalabalık olunca ve bende de iki cocuk olunca çok sık giremedigim için çok kopuk oluyordum gruptan sonra kendi Günlüğüm olsun dedim açmadan sizi farkettim baktım çok kasmiyorsunuz ve sadece iki kisisiniz ve en önemlisi istediğinizi yiyerek zayıflamaya çalışıyorsunuz ilk sayfalardaki mucadeleleriniz aynı ben =) bi bırakıp bi başlamalar sonra pişman olup oflamalar. Bir de bu gün tekrar okudun ana sayfa programınız çok güzel. Eğer kabul ederseniz ben de sıze katılmak istiyorum. Fotoğraflı paylaşımlar yapmak istiyorum spor salonuna da yazılım hafta ici gidiyorum yaza kadar ben de en az 15 kilo vermek istiyorum rahat rahat kıyafet giymek esimin yanında kendimden emin yürümek istiyorum

X