3 ayda 20 kilo verdim :) kaldı 14 kilo :)

arkadaşlar bayadır giremiyordum. evet 90 kilodan 64 kiloya düştüm kısa bir sürede... şuan 17 kilosunu geri almış bulunuyorum... şuan 81 kiloyum.. ama bunun sebebi benim aç gözlülüğüm.

Bu sefer dahada kararlıyım kilo verme konusunda ve geri almayacağım.. Bir daha bu hatayı yapmayacağım... Yemeklere saldırmayacağım...

Hatta bu sefer diyetisyen kontrolünde vericem bütün kiloları düzenli bir şekilde yediklerimi yazıcam..
isteyen olursa diyet listemide paylaşırım. ve başardığım zaman resmimide paylaşıcam.

her çarşamba kontrolüm var. bakalım neler olacak..

merhaba normalde hayatını zayıf geçirmiş bir insanım ama haşarı iki çocugumun stresiyle kendimi abur cubur büskiviye adamış olarak suanda 65 kiloyum.
heleki son iki haftadır iştahım inanılmaz.aktif bir forumsa birlikte paylaşımşar yapabiliriz diye düşündüm.
birlikte diyet bende cok etkili oluyor.ilk amacı sekiz kilo.
akşam yediklerimi tanmamen keseceğim ilk olarak. onlar mahvetti beni.
sabah yarım simit yedim.şuanda bitki çasyı içiyorum.
sunu bunu yemem demiyorum ama ölçülü porsiyon dan gidicem.
ve şekeri uzaklaştırmak için çabalıcam

merhaba normalde hayatını zayıf geçirmiş bir insanım ama haşarı iki çocugumun stresiyle kendimi abur cubur büskiviye adamış olarak suanda 65 kiloyum.
heleki son iki haftadır iştahım inanılmaz.aktif bir forumsa birlikte paylaşımşar yapabiliriz diye düşündüm.
birlikte diyet bende cok etkili oluyor.ilk amacı sekiz kilo.
akşam yediklerimi tanmamen keseceğim ilk olarak. onlar mahvetti beni.
sabah yarım simit yedim.şuanda bitki çasyı içiyorum.
sunu bunu yemem demiyorum ama ölçülü porsiyon dan gidicem.
ve şekeri uzaklaştırmak için çabalıcam

benim içinde iyi olur canım. birlikten kuvvet doğar benimde bir arkadaşa ihtiyacım var

arkadaşlar bayadır giremiyordum. evet 90 kilodan 64 kiloya düştüm kısa bir sürede... şuan 17 kilosunu geri almış bulunuyorum... şuan 81 kiloyum.. ama bunun sebebi benim aç gözlülüğüm.

Bu sefer dahada kararlıyım kilo verme konusunda ve geri almayacağım.. Bir daha bu hatayı yapmayacağım... Yemeklere saldırmayacağım...

Hatta bu sefer diyetisyen kontrolünde vericem bütün kiloları düzenli bir şekilde yediklerimi yazıcam..
isteyen olursa diyet listemide paylaşırım. ve başardığım zaman resmimide paylaşıcam.

her çarşamba kontrolüm var. bakalım neler olacak..
çok çok üzüldüm .
nasıl oldu da 17 kilo almış olabilirsin bu kadar kısa sürede.
tekrar yapacağına inanıyorum . hadi görelim seni. lütfen lütfen lütfen

çok çok üzüldüm .
nasıl oldu da 17 kilo almış olabilirsin bu kadar kısa sürede.
tekrar yapacağına inanıyorum . hadi görelim seni. lütfen lütfen lütfen

maalesef aldım canım ama bu tamamen benim suçum nerde zararlı kalorisi yüksek yiyecek var resmen saldırdım. tabi böylece kilo almam kaçınılmaz oldu. durduramadım kendimi :KK70: bu duruma şuan gülüyorum ...

çok çok daha iyisini yapıcam canım çok ama çoook kararlıyım :KK66:

maalesef aldım canım ama bu tamamen benim suçum nerde zararlı kalorisi yüksek yiyecek var resmen saldırdım. tabi böylece kilo almam kaçınılmaz oldu. durduramadım kendimi :KK70: bu duruma şuan gülüyorum ...

çok çok daha iyisini yapıcam canım çok ama çoook kararlıyım :KK66:
evet kesinlikle bekliyorum ben de senden o performansı
ve hani insan şöyle ki 2-3 kilo alır ve farkına varır . dur der. hani 4-5 kilo alır dur der kendine de 17 kiloyu o arada alabilmene ve dur dememene şaşırdım.
bunun nedeni ne olabilir sence. neden dur demedin

evet kesinlikle bekliyorum ben de senden o performansı
ve hani insan şöyle ki 2-3 kilo alır ve farkına varır . dur der. hani 4-5 kilo alır dur der kendine de 17 kiloyu o arada alabilmene ve dur dememene şaşırdım.
bunun nedeni ne olabilir sence. neden dur demedin

yeme bozukluğu var canım bende.. duduramadım kendimi psikolojik tedavi görüyorum bundan dolayı. bugün yiyim yarın kısarım. ertesi gün kısarım derken yemek yemekten alamadım kendimi

yeme bozukluğu var canım bende.. duduramadım kendimi psikolojik tedavi görüyorum bundan dolayı. bugün yiyim yarın kısarım. ertesi gün kısarım derken yemek yemekten alamadım kendimi
anladım canım .
bi programda izlemiştim.
yeme bozukluğu olan biri psikologa giiyor . altında travma olabileceğini söyleyince doktor kadın anlatıyor . 5-6 yaşlarında yaşadğı bi olayı
doktor diyor ki. bırak bu sıkıntını. serbest bırak .
gitsin . affet . sal gitsin.
kadın o terapiden hemen sonra hızla kilo vermeye başlıyor . acaba senin de öyle olabilir mi

anladım canım .
bi programda izlemiştim.
yeme bozukluğu olan biri psikologa giiyor . altında travma olabileceğini söyleyince doktor kadın anlatıyor . 5-6 yaşlarında yaşadğı bi olayı
doktor diyor ki. bırak bu sıkıntını. serbest bırak .
gitsin . affet . sal gitsin.
kadın o terapiden hemen sonra hızla kilo vermeye başlıyor . acaba senin de öyle olabilir mi

bilmiyorum canım neden böyle bir şey yaşadığımı. artık daha sağlam ilerlemeyi planlıyorum ama..

hadi o zaman . ne zamandan itibaren başlıyorsun. evde pişirdiğin şeylere de dikkat etmelisin. katı kuralların olmalı sanıyorum. yoksa bak hemen geri geliyor yemekler

hadi o zaman . ne zamandan itibaren başlıyorsun. evde pişirdiğin şeylere de dikkat etmelisin. katı kuralların olmalı sanıyorum. yoksa bak hemen geri geliyor yemekler

18inde diyetisyene giderek başladım zaten :) her çarşamba kontrole gidicem canım yani 2 gün sonra ilk kontrolüm var diyetten hiç taviz vermedim bakalım neler olacak

X