3 ayda 20 kilo verdim :) kaldı 14 kilo :)

kahvaltı yapmamıştım . kan vermek için . bugün veremedim . aancak kahvaltı yapıyorum . galeta ve 200 ml süt

anladım canım . ben de öyle sabah 6.30 da kalkmak zorundayım.
okula giden sabahcı oğlum var . 5. sınıf. ona kahvaltı hazırlıyorum.
eve yemek yapıyorum 1 çeşit. bugün brokoli çorbası yaptım bıraktım.
saat 7.20 de çıkıyorum evden.
yoğun tempoda çalışmıyorum senin gibi ama evde 17 aylık kızımız var . aşırı karıştırıyor. gece uyumadı yine. saat 5 den sonra sıkıntı yaptı . pişik olmuştu o artmış . gece de onu uyutmadı . sabah krem aldı babası eve bıraktı.
bir de anaokuluna giden oğlum var. 3 tane çocuk sayımız .
akşam saat 5 de çıkıyorum işten.
branş öğretmeni misin. yoksa sınıf mı
çalışıyorum canım öğretmenim. kızım kreşe gidiyor ona ballı süt vs hazırlamak için 6:50 de kalkıyorum. artık alıştım en geç 7 de ayaktayım canım :)

güzel canım ama bence biraz zenginleştirmelisin kahvaltıyı. bu arada geçmiş olsun canım hastamısın
yok aslında hasta değilim .ama son 10 gündür . birden gücüm kesiliyor ve yatmak zorunda kalıyorum. bundan dolayı kan vermek istedim .acaba vitamin mineral vs eksiklik mi var diye.
haftaya izin alacağım . 3 çocukla evde enerjim bitmiş olarak kalmak istemiyorum. bu 1 haftayı değerlendirmek istiyorm.
normalde hareketliyimdir . enerjim vardır hep ama işte 10 gündür tuhaf şekilde aniden bitiyor güç. pil gibi...

yoğun tempoda çalışmıyorum senin gibi ama evde 17 aylık kızımız var . aşırı karıştırıyor. gece uyumadı yine. saat 5 den sonra sıkıntı yaptı . pişik olmuştu o artmış . gece de onu uyutmadı . sabah krem aldı babası eve bıraktı.

Allah bağışlasın canım miniğede çok geçmiş olsun. ticaret lisesinde meslek öğretmeniyim. ben 1 tane ile baş edemiyorum bazen rabbim sana sabır versin. gerçi dünyanın en güzel uğraşı çocuklarımız.

yok aslında hasta değilim .ama son 10 gündür . birden gücüm kesiliyor ve yatmak zorunda kalıyorum. bundan dolayı kan vermek istedim .acaba vitamin mineral vs eksiklik mi var diye.
haftaya izin alacağım . 3 çocukla evde enerjim bitmiş olarak kalmak istemiyorum. bu 1 haftayı değerlendirmek istiyorm.
normalde hareketliyimdir . enerjim vardır hep ama işte 10 gündür tuhaf şekilde aniden bitiyor güç. pil gibi...

geçmiş olsun canım inşallah önemli birşey değildir

Allah bağışlasın canım miniğede çok geçmiş olsun. ticaret lisesinde meslek öğretmeniyim. ben 1 tane ile baş edemiyorum bazen rabbim sana sabır versin. gerçi dünyanın en güzel uğraşı çocuklarımız.
kaç gündür ben de sürekli kendimi muhasebe ediyorum .
hani hastalıksa ya bu güçsüzlük diyorum.
sonra yok yok . sen 10 yıldır sürekli çocuk peşindesin. biri büyüyor . yenisi geliyor . ondan bu yorgunluğun diyorum.
sonra pisikolojik olabilir. bugün dinlen yat . yarına bi şeyin kalmaz diyorum .
ertesi gün yine aynı şeylerle karşılaşıyorum .
Allah sağlık versin . gerisi geliyor.
çocuk büyütmek zor gerçekten. hepsi ayrı ilgi istiyor . hepsi ayrı sevgi. uykusuzluk da cabası :KK70:

kaç gündür ben de sürekli kendimi muhasebe ediyorum .
hani hastalıksa ya bu güçsüzlük diyorum.
sonra yok yok . sen 10 yıldır sürekli çocuk peşindesin. biri büyüyor . yenisi geliyor . ondan bu yorgunluğun diyorum.
sonra pisikolojik olabilir. bugün dinlen yat . yarına bi şeyin kalmaz diyorum .
ertesi gün yine aynı şeylerle karşılaşıyorum .
Allah sağlık versin . gerisi geliyor.
çocuk büyütmek zor gerçekten. hepsi ayrı ilgi istiyor . hepsi ayrı sevgi. uykusuzluk da cabası :KK70:

amin canım en önemli şey sağlığımız. ah o uykusuzluk :KK70: çok şükür atlattım şimdilik o durumu

Merhaba arkadaslar,

Dogumdan sonra 20 kilo aldim. Su anda 85 kiloyum. Bugun diyete baslamaya karar verdim.desteginize ihtiyacim var.

tabiki canım beraber incecik olabiliriz. cuma zayıflama yarışmalarına katıldım 10. takım.. gerçekten çok iyi tavsiye ederim ama burdayım ayrıca her zaman destek olabilirim seve seve.

yeme bozukluğu var canım bende.. duduramadım kendimi psikolojik tedavi görüyorum bundan dolayı. bugün yiyim yarın kısarım. ertesi gün kısarım derken yemek yemekten alamadım kendimi
aynen bennnöğlen yiyorum cok akşam yemem diyorum akşam yiyorum gece bişey yemem diyorum offf
merhaba benimde iki oğlum var su tempolarınızı bende yaşıyorum.15 aylık kücükde muyanıyor iki saat uyumuyor o yorgunlukların üzerine gece onunla uğraşıyorum.
zaten benim kilolarımın sebebi hiç dinlenemek sanki çocuklar uyuyunca rahata ermiş gibi süreli yemek :KK43:

aynen bennnöğlen yiyorum cok akşam yemem diyorum akşam yiyorum gece bişey yemem diyorum offf

merhaba benimde iki oğlum var su tempolarınızı bende yaşıyorum.15 aylık kücükde muyanıyor iki saat uyumuyor o yorgunlukların üzerine gece onunla uğraşıyorum.
zaten benim kilolarımın sebebi hiç dinlenemek sanki çocuklar uyuyunca rahata ermiş gibi süreli yemek :KK43:
gerçekten yorucu bi tempo gibi görünse de işin içerisinde olunca insan robot gibi mi oluyor ne oluyor bilmiyorum ama insanın rutini oluyor bu yoğun tempo
ben de gece çocuklar yatınca çay kahve içecek kadar vakit kalınca çay içiyorum.kahve.
ama yemek yemiyorum.
yememeye çalışıyorum.
ama akşamları aburcubura az az dadandım yine. ucundan ucundan derken yani.
iki oğlandan sonra kızı buldurdu Rabbim. gerçi planlı değildi 3. gebelik ama . öyle oldu.

ne güzel Allah size birde kız vermiş.küçük benim 16 aylık .ben ücretsizdeydim .şimdi bakıcıya başladık.bu günlerde birde bunun tedirginliği falan derkenbakıcı arayışları stresten yedim .iki kilo aldım.amacım 8 kilo.sizin küçüğe kim bakıyor

ne güzel Allah size birde kız vermiş.küçük benim 16 aylık .ben ücretsizdeydim .şimdi bakıcıya başladık.bu günlerde birde bunun tedirginliği falan derkenbakıcı arayışları stresten yedim .iki kilo aldım.amacım 8 kilo.sizin küçüğe kim bakıyor

bakıcıda çok zor oluyor canım benim 1 bucuk sene bakıcıdaydı kızım. daha 3 yaşını tamamlamadı ama biz kreşe gönderme kararı verdik çok daha memnunuz çok şükür.

kızlar bu arada bugün diyetisyen kontrolüm vardı. 2 kilo vermişim ve 3. 200 grda yağlardan azalma var :KK70: çok mutluyum bugün.. inşallah devamı gelecek bu sefer 55 i görmeden nefes almak, nefes aldıktan sonrada tekrar kilo almak yok :KK70:

Merhaba bende bir kaç yıl önce 15 kilo verip, kilo vermenin sarhoşluğu ile ( tabiki aç gözlülüğümün de katkısı çok:kk77:) şımarıp geriye 20 kilo almış biriyim :21:
Bugün tartıldım 82 kiloyum:skandal:Boy 165, yaş 36
Kilo vermek istiyorum bugün yürüyüşe başlamaya karar verdim, motivasyon için konuyu takip edeceğim.
Herkese başarılar diliyorum:KK25:

X