Bebek Beslenmesi 3 aylık bebeğim aralıksız emmek istiyor, uyurken bile ağzından çıkınca uyanıyor. Normal mi ne zaman biter.

Bebek Beslenmesi, Ek Besin Önerileri, Mamalar, Anne Sütü, 3 yaştan büyük çocukların çok yeme ya da yememe, obezlik, iştahsızlık, okulda beslenme, beslenirken dikkat edilecek konuların yani her türlü yeme problemlerinin paylaşıldığı alan.
Belki de sadece o şekilde güvende hissettiğindendir. Rabbim kolaylaştırsın bu süreci. Ama geçiyor allahın izniyle. Size zor tabi şuan ama geçiyor mutlaka 🤗
Teşekkür ederim amin. Şuan böyle zor ama idare ediyorum ama benim asıl korkum bu akışkanlık 4-5-6 aylardan sonra da devam eder mi? Ana kucağına koyuyorum maksimum 15 dakika duruyor. Dün bi bebek arabasıyla gezdireyim dedim beş dakika sonra çığlık atmaya başladı. Bana diyorlar ki göğsüne yatır pışpışla sakinleştir. Yok durmuyor durmuyor durmuyor. Doğduğundan beri böyle. Ağzı boşken beş dakika bile durmuyor. Bazen yıllarca böyle devam edecek diye korkuyorum. Hiç evden çıkamayacakmışım gibi geliyor. Tahmini hangi aylarda düzelir.

Teşekkür ederim amin. Şuan böyle zor ama idare ediyorum ama benim asıl korkum bu akışkanlık 4-5-6 aylardan sonra da devam eder mi? Ana kucağına koyuyorum maksimum 15 dakika duruyor. Dün bi bebek arabasıyla gezdireyim dedim beş dakika sonra çığlık atmaya başladı. Bana diyorlar ki göğsüne yatır pışpışla sakinleştir. Yok durmuyor durmuyor durmuyor. Doğduğundan beri böyle. Ağzı boşken beş dakika bile durmuyor. Bazen yıllarca böyle devam edecek diye korkuyorum. Hiç evden çıkamayacakmışım gibi geliyor. Tahmini hangi aylarda düzelir.
Yok öyle çok, uzun süreceğini sanmıyorum. Acaba sanıcı mı var desem memede susuyor dediniz. Valla tek aklıma gelen doymadığından olabilir. Benim ilk ay öyleydi mama ve meme beraber verdik. Önce meme sonra mama o zaman uyudu ama her çoxuk, farklı tabi. Ama geçecek inanın.. Şuan size zor biliyorum. İnsan biraz boş klmak nefes almak istiyor o dönem. Ama zaten sizin 3 ay olmuş yavaş yavaş düzelecek hatta biran da da geçebilir endişe etmeyin. Sizin, stresiniz inanın çok etkiliyor. Resmen hissediyorlar.

İnşallah eşimin kuzenin bebeği 5 buçuk aylık. Biz hala aynıyız dedi. Meme bebeğin ağızda yaşıyorlarmış. Onunla konuşunca çok umutsuzluğa kapıldım. Şimdi ana kucağında oyun halısında filan oyalamak istiyorum 10-15 dakika ancak duruyor. Ağlıyor memeye gelmek için almazsam sinir krizi geçiriyor. Arkadaşı benimle aynı anda doğum yaptı, onun ki iki saat bakıyor etrafa. Bişeyi yanlış mı yapıyorum diyorum kafam çok karışık
İkisi de normal inanın, benim ilk oğlum emmese dahi asla kendi durmazdi. Kanguruya takar ev süpürür, yemek yapardım.. ikinci oğlum hep kendi kendine oyalanir.

En buyuk problemim bebegin memede uyumasi demissiniz ama en buyuk probleminiz bu değil ki. Asil probleminiz kendimi oldurecegim dediginizde size yardim almasi gerken esinizin sizi dovmesi kovmasi. Sizin aileniz nerede bu surecte?

Acik soyluyorum o kv ve kocayi evden kovup bi basiniza kalsaniz daha rahat edersiniz.

X