3 aylık evliyim çıkmazdayım yardım lütfen arkadaşlar

İnşallah bu hem yalancı hem zorba hem sadist adamdan bosanirsin. Ben daha yeni evliyim bir şans vereyim diye üstüne çocuk yaparsan daha fazla dayak yer bu kez çocukla bosanirsin. Seçim senin.

Bu arada arabanın 20 bin lirasının eksik olması garip geldi. Yuzbinlerce lira bulup 20 bin kredi mi cektiriyor kardeşi? Beş yüz bini bulan onu nasıl bulamiyor anlamadim.

Canım konu 2018 konusu. O zamanın 20 bini şimdinin 200 bini.

yalanlar söylemiş bir de üstüne darp etmiş. üstelik bunların hepsini normalleştirmiş biri.
kendinize bunu layık görmeyin lütfen! böyle bir adamla aynı yastığa başkoyabilecek miyim artık onu düşünün..
zor bir durum

Ben normalde kimseye yazmıyorum acikcfsi meraktan okuyorum ama bu sefer yazmam lazım. Sen kulaga ayakları uzerinde durabilen biri gibi geliyorsun, herseyin üstesinden gelirsin, ama tek başına. Bu adamdan bir halt olmaz, ne çocuğa iyi baba olur, nede duzelipte iyi es olur. Babasından gördüğü otoriteyi istiyor sanki, beraber calistiginiz herseyi onlar icin harcayacak sende bir şey diyecemiceksin? Bence icindeki bu güç sönmeden hayatinin kararını ver, ailenle konus eminim seni destekleyeceklerdir. Bir özrü çok goren bir insandan ne beklersin?

Konunun hepsini okuyamadım ama kayınpeder,kaynana,elti,cart,curt bunlar önemli değil zaten konunuzdaki asıl önemli nokta şiddet görmüş olmanız. Buna bakın bence.

Daha 3 ayda bunlar oluyorsa ileride ne olmaz. Çok üzüldüm sizin adınıza. Kendi iyiliğiniz için boşanmalısınız bence.

Yani tam 20 bin bişey değil verin gitsin diyecektim ki vurduğunu okudum,terbiyesiz adam ne diyeceğini bilmiyorum Allah yardımcın olsun

Off inanılmaz üzüldüm ya özür dilerim ama pislik herifin teki çıkmış. Kavga gürültü hadi neyse de bi cisimle darp edecek kadar adileşmek nedir birde suçlu olan kendisi. Yani boşansan sonuna kadar haklısın

Yalan ne biter ne düzelir tamamen tercihtir bence hiç düşünme o sana elini kaldırırken bir an acımamış şerefsiz hayatında yeri olmamalı

Boşanın ve çocuk yapmayın sakın nasıl baslarsa öyle devm eder

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…