3 aylık iğneler

E

elif eylül

Ziyaretçi
  • Konu Sahibi elif eylül
Merhaba arkadaslar ben 3 aylık koruma iğneleri kullandım ve horman yapım tamamen bozulmuş 199 mak. ostrojen sınırım 211 e kadar çıkmış ve sorun buyuk benden sıze sakın jinekolok deneımı harıcı kullanmayın ben simdi fakultelerde uğraşıyorum ve sonucunda belkı 2. cocuğa hıc sahıp olamayacağım

• Konu Sahibi elif eylül
slm arkadaşım ben de kullandım ama sadece 1doz ve 1 yıl adet görmedim şimdi iki aydır geliyor ama tam düzene girmedi hormonlarım normal değerlerde çıktı şükür sana yan etkileri nasıl oldı birde 6 kilo aldım

• Konu Sahibi elif eylül
Bende 1 yıla yakındır aylık iğneyle korunuyorum.Şimdiye kadar bir şey olmadı fakat bu konuda yazılanlar endişelendiriyor beni.Bende 2.ci bebiş düşünüyorum.Bundan olumsuz etkilenir miyim acaba?

• Konu Sahibi elif eylül
Selam canim evet ben 4 yil kullandim ve simdi hormaonal dengem kayboldu ve onlarin yukselttiği hormonal dengeler belkide kanseri tetikleyiciymiş

• Konu Sahibi elif eylül
nasıl yani 4 yıl kullanılır mı bu iğneler ben tek dozda pes ettim hala yan etkisi var hamile kalamıyorum iğneyi vurunalı 14 ay oldu sana hiç yan etkisi olmadımı elif eylül

• Konu Sahibi elif eylül
:1shok: Bu kadar kötü mü etkiliyo yaa. :çok üzgünüm: Bende igneyle korunurum diye düşünüyodum.Kolay gelıyodu. Öfff ne zormuş kadın olmak .Neyse önce dr gitcem zaten bakalım. hepinize geçmiş olsun.a.s.Bebek isteyenlere allah hayırlısını versin inşallah

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…