3 çocukla ayrilmak mantikli mi sizce

Boşanmak mantıklı olduğu için değil başka yolu kalmadığı için yapılır.Cekme dayanma tahammül ezilme eşiğine bağlı birşey kim kadınlar kendini hayatını sever huzur yoksa sevgi yoksa merhamet empati saygı yoksa hicbirsey yok diye çıkar yola.Bazilari cikmaz ezilmeye devam eder bazıları çıkamaz maddiyat olmadığı için .Bazıları zaten çıkmaz anası kalp krizi geçirir çocuğu baba diye ağlar.....liste uzar gider .Sizin için sorulacak soru şu kendinize sorun bu adamla bu şekilde devam etmekmi yoksa zor da olsa aile evine dönüp iyi kötü bir iş bulup çalışmakmi daha zor.Esinizin iyi bir baba olduğunu sanmıyorum özür dileyerek.Ailenizin hala sağ olması arkanizda olması büyük şans.Kendiniz için en iyi yolu seçmenizi dilerim.Benim eziyete ezilmeye tahammülüm yok ben beni ezeni ezip geçtim herkes bunu yapsın herkes yapabilir demiyorum hepimizin hayatı kendine nasıl istersek öyle bitecek en sonunda önemli olan bu dünyada kendimize hayatı zehir etmemek edilmesine izin vermemek.Allahtan başka kimse bir insana tahakküm kuramaz Hepsi bu bu evliliklere katlanmanin bir sevabi yok.

Mrb hanımlar 37 yaşında 3 çocuğum var. 13 yıllık da evliliğim. Eşimin işi gereği kendi ailemi,arkadaşlarımı, çevremi bırakıp onunla beraber yurtdisinda yaşamaya başladım. Eşimin işi ve geliri oldukça iyi çevresinde saygınlık goren birisi. Üst düzey yönetici. Ama evdeki halı bambaşka biri.asiri sınırlı biri,hergun tartışacak bisey bulur. Dün doğumgünümdu yemeğe çıkardı beni masayı çiçeklerle süsletmis falan. Kendisi 5 dk telefonu gözünden ayirmadi. Sonra tanıdık birini gördü beni ve çocukları masada bırakıp onların masasına gitti. Sonra neden gittin deyince etmediği küfür, demediği hakaret kalmadı. Zaten en küçük bi durumda aynı.işten gelir ev dağınık diye söylenir bebegim 3 aylık burada öyle pis insanda değilimdir. Bosanalim deyince tehdit eder benden bosanamazsin asla diye. Annemler turkiyede onlara bisey diyemiyorum,sizce napayim aileme bahsedeyim mi babam arkamda durur her daim. Ama 3 çocuklu olunca uzun zamandır çalışmıyorum, üniversite mezunuyum. Ayrıca hamileyken beni aldattığını öğrendim. Devamlı İnternetten kumar oynayan adam. Kendisinde hiç kusur bulmaz. Bebek var diye aileme hiç birinden bahsetmedim. Çocukların burda okulu ,düzeni var diye bisey yapamıyorum. Siz olsanız naparsiniz? Ya herseyi yakıp turkiyeye donucem yada hergun hakaretle yasicam
Böyle bir adamdan üç çocuk yapmak büyük cesaret,hadi ilk çocuk oldu sonradan anladınız adamın karakterini diyelim,diğer çocuklar niye oldu?Hatanın çoğu sizde,adam da yok yok maşallah🧿.

Neden siz yurt dışı kavramını sadece Avrupa ve Amerika gibi ülkelerden oluştuğunu zannediyorsunuz .
Böyle zannetmiyorum tabii ki ama bana göre kıbrıs azerbaycan gürcistan yurt dışı değil en azından gidip de dönemeyeceğiniz , dönmeyi göze alamayacağınız dönerseniz çok kaybınız olacak fırsatlar ülkesi değil hele kendine hakaretler savuran adama katlanılabilecek yerler hiç değil bireysel de gidilebilecek başlangıçta türkçeyle de idare edilebilecek hatta türkçeye iş bile bulabileceği ortalaması kimi alanlarda bizden bile aşağıda yerler konu sahibinin anlattığı hayatı çekmeye değecek bir numarası yok yani

X