Sizce bu evlilik bitmeli mi yoksa çocuklar için devam mı ?

Flowergirl32

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
9 Ekim 2016
112
41
30
Merhaba arkadaslar benim yardıma ihtiyacım var .. biraz fazlaca uzun oldu ama en kisa haliyle bu kadar yazabildim cunku yasadigim seyler bunlar

Bundan 5 sene once 2011 senesinde ben 17 yasindayken izne geldik ve ozaman basladi hersey ..

3 hafta surdu gorusme suremiz ben cok etkilendim ondan annemlere soylemek istedim ve soylememle direk gorusmiyceksin onunla sen bu koyun erkekleriyle yapamazsin dediler ve babam cok sinirlendi benim kizim okuycak ve okuyor su anda olmaz dedi , koyun buyukleri bari yuzuk takalim adi konsun dediler babam daha da sinirlendi ve bir baska dugundeyken o yine ordaydi biz gorusuyorduk tabi msjlasirken annem fark etti dugunun ortasinda bana kizdilar bagirdilar esimde bunu gordu , hazirlan bu gece kaciricam seni dedi bende olmaz yapamam annemlerin yuzune birdaha bakamam dedim ve o gece kacmadim ama annemler onunla gorusmiyceksin diye ustume geldikce birgun ciktim gittim evden gel al beni dedim geldi aldi bindim gittim ..
Annemler esimin ailesinin kapisina geldiler beni geri almaya ozamanlar ben rahatsizdim kortizon haplari kullaniyordum kansizligim vardi , benim kizim rahatsiz hastaligi var benim gibi bakamazsiniz onun kendi ozel doktorlari var verin kizimi dedi ama o anlik heyecanla ne ben gitmek istedim ne de esim vermedi ..
Neyse biraz zaman gecti annemler bari biz geri donmeden bi nikah kiyalim dediler ve oyle oldu , sonra iki aile buyukleri tarih belirlediler annemler gider gitmez tarihi kayinpderim degistirdi ! Dugunden 4 ay sonra hamile kaldim Annemler benimle kizim dogana kadar konusmadi simdi konusuyorlar ..
Ben daha 5 gunluk gelinken kolumdan bileziklerimi istedi esim babasi istetmis beni kandirdi o borcu odemezsek beni hapse atacaklar diye bende korktum verdim iki bilezigim vardi zaten , ve bi bes gun sonra babam geldi belcikadan beni almaya ve gittim 1 ay kaldim geri geldim keske gelmeseydim ! Gitme sebebimde hep agliyordum daha ilk gunden baslamisti kavgalar ana avrat kufurler yuhh diyeceksiniz evet bunlarin yasadigi yer ailesi kardesleri babasi abisi hepsi ama hepsinin agzinda omrumde duymadigim kufurler .. gittim iste belcikaya geri geldim bi zaman sonra dayanamadim cunku ailesiyle 7 kardesiyle eltimle eltimin kocasi ve cocuklariyla ve biz ayni evdeydik , kavga hakaret kufur bende dayanamadim aradim babami dayanamiyorum dedim hemen bilet ayarladi bindim gittim ucaga onlardan habersiz deliye donduler araya araya ama ben belcikaya gidince melege donusuyor ne yapti etti kandirdi beni cocuk aklimla inandim ev tutacam ayri yasiycaz felan dedi geldim iki sene ayri oturduk kizim dogdu ama kirada da biz birbirimizi yiyorduk merkezdeoturuyorduk evde durdugu yoktu evigecindiremiyordu kira o bu derken ikinci cocuga hamile oldugumu ogrendim ve dogum icin belcika ya gittim orda yaptim dogumumu ben toplasan 5 kere gittim geldim belcikaya ama her seferinde geri geldim bu songidisimde bosanma niyetiyle gittim ama ben oraya gidince cok degerli oluyorum buraya gelincede o degerliligim bir hafta sonra sonuyor ..

Ben belcikadan gelince bi iki birsey yakaladim baska kadinlarla ilgili ama kabul etmiyor arkadasinin ustune atiyor

Simdi evim yapildi bahce icinde ucuncu katta oturuyorum ama huzurum yok neden mi ? Esim hep kendi dunyasinda domuz avina gidiyor oyle zevkine her gece kahvesi var isten gelir yemegni yer biraz oturur televizyon izler ve ben gidiyorum hatun der gider kahveye gece 23:30 da gelir , bu fix her gun boyle ve kendi ister hafta sonu ister hafta ici ava gider ben bi agzimi acayim neden bizleilgilenmiyorsun diye baslariz hemen der hic mi goturmedim bu kadar nankor olma der tamam gideriz der ama o gidecegimiz gun baska bisey cikar ve plan iptal olur, ben sinirden aglasamda dur emzigini getireyim der , normal gunde etmez ama bir kavgada acayip kufurler ediyor anneme bana okufurleri yazmaya utaniyorum ama yazicam sizde bilin ( anani g... s... / a.. ko... / o.. ç..... ve dahasi var ama bu kadarla yeterli sanirsam cocuklarla ilgisi var denmez gelir eve tv bakar telefonla oynar karnini doyurur kendi isterse cocugu sever oynar yoksa gormez ..gecenlerde buz gibiydi neredeyse bir haftayi gecti bana hic yaklasmamisti bende sordum noluyor diye kavga cikti zaten her iki uc gunde kavgamiz var ve bana o kadar mi azdin ne s.. meraklisiymissin dedi oyle utandim oyle yerin dibine girdim ki bilemezsiniz ama ben bunlarin meraklisi oldugum icin degil sadece neden soguksun bana karsi diye sormak icin actim konuyu ve aldigim cevaplar cok utandirdi beni cinsel iliski konusunda oldu bittiye geliyor direkt kendi yapicagini yapiyor oluyor bitiyor ! Ya aslinda cinsel iliskide umrumda degil artik hic bisey umrumda degil kaldiramiyorum artik hicbiseyi , babasi neyse o da o olacak illaki kayinpederim kaynanami 15 yasinda hamile birakmis ve kadin su anda 45 yasinda ama cok afedersiniz agzina sicmis kadinin resmen kadin sinir topu cok kavgamiz oldu ama yine aciyorum bu yasta kanser oldu tek gogsu yok gecende felc gecirdi o felcgecirdi gun esim hastaneye gitti annesinin yanina eve gelince ben sordum annen nasil diye bedduan tuttu iste mutlumusun dedi ben sok oldum evet sinirlenince etmisimdirbeddua cunku kaynanamin da agzi susmuyor neyse girdik birbirime esimle o bana ben ona derken kavga buyudu o bana kufurler yagdiriyor beni dovecegini soyledi bende bi dene dograrim seni dedim bey efendinin cok zoruna gitmis bu dedigim tuhaf cunku ona ne hakaret edersen et istersen serefsiz de umrunda degil , ben bunlari takamam takipta hastalik sahibi olamam diyor ayni babasinin kopyasi o da oyle kadinin agzina sicar birakir cikar evden evdeki ne hali varsa gorur adami gorseniz dinc kadin cokmus ..

Gecen anneme anlattim boyle boyle diye o da babama anlatmis babam da beni aradi noluyor boyle neyi paylasamiyorsunuz , bu gune kadar cocuklar var diye sustuk ama unut ma ki sende bizim cocugumuzsun daha su gencecik yasinda ne bu cektigin ben daha fazla dayanamiycam senin bu kadar kufur yemene noktayi koyalim diyorsan koyalimben her zaman senin arkandayim dedi canim babammm Babamin dedigi bu ben neydenvazgecemiyorum bende bilmiyorum !

Kendimi resmen kullanilmis gibi hissediyorum cunku ne zaman iliskiye girmek istese bana yanasiyor , bi yere gidelim dedigimde al cocuklari git hemde ogrenmis olursun diyor ben biseyi tartisirken yuzume bakmiyor ben haric heryere bakiyor ve benim tam konusmamin ortasinda o sus deyince susmam gerekiyor sus dediginde susmazsam kavga cikacakmis kendimi yoramam senle tartisamam deyip cikip gidiyor odadan .. Ben ondan sogudum seviyorum diyemem neyi bekliyorum bende bilmiyorum gitmek istiyorum beni durduran bisey var ama neoldugunu bende bilmiyorum aklim donuk ben belcikaya gitsem cocuklarima hem giyimkonusunda hem yeme icme konusunda hem sosyal hayat konusunda kat kat iyi bakarim ama neyden korkuyorum bende bilmiyorum bana yardim edin lutfen baktigim herseye bos bakiyorum hayal kiriklikari dolu icim aglayacak goz yasim kalmadi artik ... Kendisi bu aralar iyi davraniyor ama ben sicakdavranamiyorum cunku tam iyiyiz derken pat diye kalbimi kirip beni uzecek diye korkuyorum Simdi ayri evdeyiz ama yine mutlu degiliz ona gore problem yok ben cevap vermesem kavga cikmiycakmis Ama herzamanda senin dedigine tamam diyemem ki be adam ! Bu evlilikte baslarda dayak ta yedim simdi yok ama yedim tamam bende az degildim verdigim cevaplar cok sertti ama kendimi oyle savunuyordum simdi oyle eskisi gibi sesimde cikmiyor kalbim kirilmasin diye tamam diyorum ya da gitme ava veya kahveye desem nereye gidiyorumki bi gittigim av ve kahve var kariya kiza mi gidiyorum diyor .. Gecen bir tartismada bu annesi felc oldugu zaman bana cok sey dedi ama en agirimagiden sey , ben bosanicam cocuklri birak ne anannin a.. gidersen git diyor zaten her zaman bende o gunu dedim sana cocuk mu birakilir cocuklara nasil bakacagin belli degil bengidince doversin dedim ilk ben onlara dadi tutarim dedi sonra tamam al cocuklari da istemiyorum bende neden deyince senin kanindan olduklari icin dedi bende cocuklarin gunahi ne onlara boyle konusma dedim ve yattigi yerde bana cevap veriyor tavana bakarak yine bana bakmiyor ben asla evlenmem beni evlilikten soguttun miydem bulandi artik evlilikten dedi dost hayati yasiycakmis bosandiktan sonra, cocuklari da al olurda ilerde evlenirsem karsi tarafcocuklari istemeyebilir cocuklar babalarini oldu bilsinler ben sok oldum diyecek bisey bulamadim yaziklar olsun diyebildim sadece neden diye sordum sadece ve buraya gelipte sefilikmi ceksinler buyunce bilmesinler daha iyi dedi ve ben aglamaya basladim .. Dedigim gibi simdi iyi davraniyor bende diyorum hata mi bende onu anlayamiyorum cozemiyorum ne yapicam hic bilmiyorum ben mi olaylari buyutuyorum her evlilikte oluyor mu bunlar bana mi tuhaf geliyor Onunla iletisime gecmek zor gecsen bile o an tamam diyor sonra o tamami havada kaliyor ve bi kavgadan sonra sakinlestiginde niye boyle dedin diye sorunca her insan sinirli aninda ne dedigini bilmiyor diyor ben ne yapicam bu adamla bana allah rizasi icin yardim edin akil verin her yoruma acigim ..

yorumlarinizi bekliyorum Hoscakalin arkadaslar ..

Burada doğdum büyüdüm. Şimdi elime fırsat geçse ülkeyi terk ederim. Sana değer vermeyen devamlı küfreden bir adamla mı büyüteceksin çocuklarını?

Bak dün bir konu vardı babası izin vermediği çocukla evlendi diye kızını istemiyordu. Senin baban kapı gibi arkanda. Çocuklarını da al hemen git.

Aynı konuyu niye açtıniz daha da önemlisi burda size onca şeye rağmen yok otur adama Katlan (kiii ortada bir adam bile yok) diyecek kadın olmayacağını biliyorsunuz

Arkanızda dag gibi babanız var daha neyi bekliyorsunuz?

daha önce aynı knuyu açtınız herkes %99 umuz boşan bu adamdan dedik. ama halen kararsızsan lafları da dayağı da hak ediyorsun ne diyelim afiyet olsun

Aynı konuyu açmak ne tür bi akıl ürünü bilemedim

Bence pekte mutsuz değilsin cnm maşh konu üstüne konu açıp kafa dağıtyosun, kocan isterse cinsellikte oluyor heralde.
Allah huzurunu bozmasin ne diyim.

Adam boşanılmak üzere kurgulanmış, yazık olmuş sana ve çocuklarına! Böyle bir eşe sahip olmak, böyle bir babaya sahip olmak, çok çok üzücü!

X