3. Gün Dondurulmuş Embriyo Transferi

Çok geçmiş olsun canım benim ilk tüp bebek denemem bı kez aşılama oldum tutmadı sonra tüp bebeğe geçmek istedik 22sinde transfer oldum ve pkosta var inşallah RABBİM isteyen herkese gönlünden geçeni verir 🤲🤲🤲
Ben de bugün 24.02 tarihinde 3. Gün donmuş embriyo transferi oldum hemen buraya baktım hikayelerimizi okudukça kendimi yalnız hissetmiyorum Rabbim hayırlısıyla sağlıkla bebişlerimize kavuştursun 🫶🏻

Ben de bugün 24.02 tarihinde 3. Gün donmuş embriyo transferi oldum hemen buraya baktım hikayelerimizi okudukça kendimi yalnız hissetmiyorum Rabbim hayırlısıyla sağlıkla bebişlerimize kavuştursun 🫶🏻
Nasibimizde varsa anne olmak RABBİM bizede en güzelini er yada geç verecektir biliyorum sadce sabır etmek lazım

Erken olduğunu söyleyince içime su serpildi umarım günü geldiğinde pozitif olur Allah Herkese nasip etsin çok zor ama sonu güzel
Normal yollarla gebe kaldım karnimda kalbi durdu 2 aylıkken tek umudumuz artık bu bebiş
Göbeğim ignelerden morardı beze oluştu nefes darligim oluyor sizlerde de iğne kullanan ve benim şikayetlerimden varmı
Merhaba umarım güzel sonuc alırsınız. tedavi süreci nasıl oluyor acaba ağrılı sızılı mı bizde tüp bebek yaptıracagız da ☺️

Merhaba umarım güzel sonuc alırsınız. tedavi süreci nasıl oluyor acaba ağrılı sızılı mı bizde tüp bebek yaptıracagız da ☺️
Kan testi verdim ve pozitif çok şükürler olsun Allah bu yolda kimseyi yalnız bırakmasın 🤲
Yani ağrılı olmuyor tabiki ama günlük içtiğiniz ilaçların sayısı çok ben günde vitaminler ilaçlar vs 13-14 e yakın hap içiyordum sürekli hastaneye git gel kontrol olayı var
Sadece yumurta toplarken anestezi altında oluyor oda ağrısız 10 dakika kadar birşey
Ve sbair gerekiyor
Umarım sizinde Allah kalbinize gönlünüze göre verir

Kan testi verdim ve pozitif çok şükürler olsun Allah bu yolda kimseyi yalnız bırakmasın 🤲
Yani ağrılı olmuyor tabiki ama günlük içtiğiniz ilaçların sayısı çok ben günde vitaminler ilaçlar vs 13-14 e yakın hap içiyordum sürekli hastaneye git gel kontrol olayı var
Sadece yumurta toplarken anestezi altında oluyor oda ağrısız 10 dakika kadar birşey
Ve sbair gerekiyor
Umarım sizinde Allah kalbinize gönlünüze göre verir
Masallah sağlıcakla gelsin yavrunuz. İlk denemeniz miydi acaba 25 yasındayım daha önce böyle operasyonlar geçirmediğim için oldukca bilgisizim ve endiseliyim o yüzden sormak istedim 🍀

Masallah sağlıcakla gelsin yavrunuz. İlk denemeniz miydi acaba 25 yasındayım daha önce böyle operasyonlar geçirmediğim için oldukca bilgisizim ve endiseliyim o yüzden sormak istedim 🍀
Evet ilk denememdi benim normalde bir gebelik geçirdim fakat karnimda kalbi durdu ve kürtaj oldum daha sonra tüp bebeğe başladım yaklaşık tedavilerle beraber 3-4 ayımızı aldı ama ağrılı bir süreç değil sadece sabır gerektiren bir tedavi umarım sizde bu yolda başarılı olursunuz

Evet ilk denememdi benim normalde bir gebelik geçirdim fakat karnimda kalbi durdu ve kürtaj oldum daha sonra tüp bebeğe başladım yaklaşık tedavilerle beraber 3-4 ayımızı aldı ama ağrılı bir süreç değil sadece sabır gerektiren bir tedavi umarım sizde bu yolda başarılı olursunuz
Tesekkür ederiz 🍀

Arkadaşlar selam gebeliğim 5+2. Haftasındayim aşırı derecede bacağım ve belim ağrıdıgı için kardeşime bacaklarımı tepelemesini istedim bir süre sonra boşluğuna geldi sanırım belime çıktı tek ayağıyla ama çıkmasıyla indirmem bir oldu 1-2 saniye falan diyebilirim herhangi birşey olurmu acaba yorumlar mısınız
Bende herhangi bir kasılma ağrı veya leke oluusmadi

X