3. gün embriyo transferinden sonra kaçıncı gün testte görünür?

merhaba arkadaşlar,
24 temmuz 3. gün tek embriyo transferim gerçekleşti. bugün 1. günüm ama sabırsızım . 3. gün embriyo transferi olduktan sonra en erken kaçıncı günde belli olmaya başlar ? birde kaçıncı gün belirti yaşadınız
Merhaba transferiniz hayırlı olsun😊Benimde 15 temmuzda 2 adet 3. Gün embriyosu transferim oldu 11. Gün idrarda erken gebelik testi yaptım çok silik çıktı yarın kan testi vericem çok heyecanlıyım,3. Gün embriyosu daha geç dölleniyor diye okumuştum..yaşadığım tüm belirtileri de hormon ilaçlarına bağlıyorum..

merhaba arkadaşlar,
24 temmuz 3. gün tek embriyo transferim gerçekleşti. bugün 1. günüm ama sabırsızım . 3. gün embriyo transferi olduktan sonra en erken kaçıncı günde belli olmaya başlar ? birde kaçıncı gün belirti yaşadınız
10. Gün yaptırdım doktorum öyle dedi diye. İlk değerim 86 çıkmıştı idrar testi de hafif silikti.

Merhaba transferiniz hayırlı olsun😊Benimde 15 temmuzda 2 adet 3. Gün embriyosu transferim oldu 11. Gün idrarda erken gebelik testi yaptım çok silik çıktı yarın kan testi vericem çok heyecanlıyım,3. Gün embriyosu daha geç dölleniyor diye okumuştum..yaşadığım tüm belirtileri de hormon ilaçlarına bağlıyorum..
Sonucu yazın merak ettim.hadi inşallah 😍😍

Merhaba canım banada 3.gün embriyosu transfer edilmişti 12. Günde kan verdim öncesinde vermek istemedim çünkü bazen sonuç negatif çıkabiliyomuş doktorum özellikle 12. Günü bekle demişti Allah a şükür kızım oldu şu an ikinciyi düşünüyoruz dondurulmuş embriyolarımız var rabbim nasip ederse kısmet diyelim ☺️
merhaba arkadaşlar,
24 temmuz 3. gün tek embriyo transferim gerçekleşti. bugün 1. günüm ama sabırsızım . 3. gün embriyo transferi olduktan sonra en erken kaçıncı günde belli olmaya başlar ? birde kaçıncı gün belirti yaşadın

Çok ateş yaptı bana. Başka hastaneye gittim o doktor ateşin embriyo için iyi olmadığını söyledi :KK43: kalçamı kapladı apseler o kadar ileri boyutta ki operasyonla almamız gerekebilir birkaç gün antibiyotik kullan bakalım belki hafifler dedi. Birde siz kimde tedavi gördünüz iyi bir doktor arıyorum ateş sebebiyle tutmazsa tekrar deneyeceğim
Ah canım o kadar çok hormon veriyorlar ki bu ruh hali normal hangi ildesin bilmiyorum ama istanbuldaysan ben istanbul tüp bebek merkezi aret kamara gitmiştim ilk denememde tuttu kalbini gönlümü ferah tut dua et rabbim ne derse o oluyor hayırlıysa olur ☺️

Ah canım o kadar çok hormon veriyorlar ki bu ruh hali normal hangi ildesin bilmiyorum ama istanbuldaysan ben istanbul tüp bebek merkezi aret kamara gitmiştim ilk denememde tuttu kalbini gönlümü ferah tut dua et rabbim ne derse o oluyor hayırlıysa olur ☺️
İlgi alakaları nasıl peki hasta ile iyi ilgileniyorlar mı? Bir sıkıntı olduğunda seni dinlediler mi ? Birde orası da yoğun diye biliyorum aslında bir daha yoğun merkeze gitmek istemiyorum .

İlgi alakaları nasıl peki hasta ile iyi ilgileniyorlar mı? Bir sıkıntı olduğunda seni dinlediler mi ? Birde orası da yoğun diye biliyorum aslında bir daha yoğun merkeze gitmek istemiyorum .
Birde toplam ne kadar ödedin merkeze . Çok sevindim senin adına🥰 sağlıcakla al kucağına annesi🥰

İstanbul 😊

Merhaba hamileyim,inşallah sağlıkla devam eder gebeliğim🥰🙏🏻🧿Allah isteyen herkese nasip etsin bu sürecin ne kadar zor olduğunu kendimden biliyorum
Doktorunuz kimdi sizin. Ben de bugün 7. Gün geçen cmyesi 3. Gün transfer oldum dayanamadı m hcg yaptım 8,45 çıktı. 5 altında negatifmiş ama eğer yaşarsa inşallah şaşırcam başıma gelmeyen kalmadı iğne yan etki yaptı emra girdim bir hastadır antibiyotik tedavisi görüyorum ateşim 38 i gördü😂

Transfer günü hariç 6.gün başladım test yapmaya coook silik çizgi ile gördüm. Fakat 6.7.günler çıkan o silik çizgi catlatma ignesinin etkisi miydi yoksa mevcut gebelikten miydi orasi meçhul tabi. 10.gune kadar her sabah yaptim Cizgi gittikce koyulasti 12.günde kan vermiştim
Ben kan verdim bugün bir hafta oldu 8,45 çıktı

7. Gün bugün 3. Gün embriyo çsu 8,46 çıktı. Dayanamadım test yaptım😂 gerçi bu da negatif gibi ama bilemedim😕

X