3. Gün Embriyosu

bu sabah test yaptim 8. gun yine negatif. artik bundan sonra napicam hic bilmiyorum pzt zaten test gunum ama pazar da tekrarlayacagim negatif cikarsa yine pzt hic gitmeyi dusunmuyorum kan vermeye.
Daha neler belki senin idrara çok geç yansıyacak olur mu hiç öyle şey umut her zaman vardır lütfen kötüyü düşünme

Oyleymis ama insan korkuyot basta ya 🙄 insallah saglikla ilerler degerler de keseyi kalp atisini gormek nasip olur hepi

Oyleymis ama insan korkuyot basta ya 🙄 insallah saglikla ilerler degerler de keseyi kalp atisini gormek nasip olur hepimize
Amiiin inşallah ben sağlıklı doğar mı korkusundayim şimdi ya hasta olursa ya bı engeli olursa vs diye aptal aptal düşünüyorum nedense.. Bana da 2 katı artis dediler 4 katı arttı değerim ben de bı korktum hani niye bu kadar yüksek diye doktor o zaman söylemişti %60 ve üstü her artış normal diye

Amiiin inşallah ben sağlıklı doğar mı korkusundayim şimdi ya hasta olursa ya bı engeli olursa vs diye aptal aptal düşünüyorum nedense.. Bana da 2 katı artis dediler 4 katı arttı değerim ben de bı korktum hani niye bu kadar yüksek diye doktor o zaman söylemişti %60 ve üstü her artış normal diye
Ama senin ikiz o yuzdendir 4 kati artislar. En son kan degerin kac ?

Sonucunu bende merak ettim benimde 9.günümdü 1 gün var aramızda seninle bende salı günü kan vericem
Bende ediyorum canım da bekliyorum ya pazartesi vericem ya salı pazartesi geç kalırım muhtemelen sağlık ocağına annemlerden gecicem eve acil lerde covit dolu gitmek istemiyorum salı sabah da verebilirim 😊

X