3. Gün Embriyosu

Kızlar ya çalışıyor musunuz iş yerlerinize söylediniz mi hamileliği? Ben çalışıyorum aslında idari izne çıkabilirim corona dan dolayı ama ne zaman söylemem gerektiğini kestiremiyorum. Keseyi kalp atışını beklemeli miyim🤷‍♀️

Kızlar ya çalışıyor musunuz iş yerlerinize söylediniz mi hamileliği? Ben çalışıyorum aslında idari izne çıkabilirim corona dan dolayı ama ne zaman söylemem gerektiğini kestiremiyorum. Keseyi kalp atışını beklemeli miyim🤷‍♀️
Valla canim calismiyorum ben ama oyle bi sansin varsa bnce erkenden cik izne tehlikeye atma kendini hic.

BENim kanda pozitif çıktı Salı günü dün idrar testi yaptım aşırı silik bi ikinci çizgi. BEnce idrara çok geç geçiyor lütfen testini yaptır🙏İnşallah bebişko şeninledir
Canim peki sali gunu kacinci gununundu yani kan testini yaptirdiginda? benim yarin 11. gun bakalim kan da ne cikacak.

İstrsen cuma doktora gidip kese gorununce de soyleyeblirsin. Bua rada senin kan degerlerin nasil? Nasil.ilerliyor kese kacta gorunuyorms bnm doktorum cok ilgisiz cikti hic birsey soylemedi henuz bana
Aynen bi tarafım da keseyi bekle diyor🤦‍♀️Cuma ölçtürdüğümde 430du kuzum. 7-10gün sonraya randevu al dedi ben yine Cuma’ya aldım. 5.hafta da beta hcg 1000-3000arasında görünüyormuş. İnşallah görünür ya 🙏🙏🙏

Aynen bi tarafım da keseyi bekle diyor🤦‍♀️Cuma ölçtürdüğümde 430du kuzum. 7-10gün sonraya randevu al dedi ben yine Cuma’ya aldım. 5.hafta da beta hcg 1000-3000arasında görünüyormuş. İnşallah görünür ya 🙏🙏🙏
Ayy insallah canim. Bir benim beta az az yukseliyor sanirim ya seninki de iyi degerde masallah . İnsallah bnde de boyle olur

Merhaba arkadaşlar bu konuyu 2 3 gündür sessiz sessiz takipteydiö ve içten içe bu grubun bi uğuru olduğunu düşünüyorum bakıyorumda çoğunuz hayırlı güzel haberlerinizi almışsınız 😊 darısı başıma ozaman kısaca hikayemi anlatmam gerekirse uzunca bir tüp bebek serüvenim var bunda 2 ameliyat 1 rahim içi filmi ve rahim duvarının temizliği 2 düşük ve toplamda 9 başarısız tüp bebek şuan ise 10. Tedavimdeyim iki adet 3. Gün embriyo transferi yapıldı ayın 20 sinde şimdilerde gün saymaktayım bugün transferimin 5. Günündeyim sizlerden ricam bana dua etmeniz bende sizler gibi hayırlı güzel sonuçlar alayım inş test gğnüm 1 şubat bu tadavide transferden 1 hafta önce ve transfer günü lipit serum aldım ve şuan günde 3 progestan fitil harici göbekten progestan iğnesi ve kan sulandırıcı iğne oluyorum bu iğneler çok canımı acıtıyor ama sonu güzel olsun ben razıyım dualarınızda banada yer verirseniz sevinirim 😉☺️

X