3. kez burun ameliyatı olanlar tecrübelerini paylaşabilir mi??

Gittim, iki plastik cerrah ile görüştüm. Sonuç alamıyorum bir türlü. Ameliyat olduğum doktor çok meşhur. Görüştüğüm doktorlardan biri, doktorumun adını duyunca yorum yapmadı. "Çok başarılı bir doktordur, 1 sene bekleyin dedi." Diğeri de 9 aydan önce yorum yapılması yanlış olur, masaj yap dedi. Doktorlar bu şekilde konuşuyor genelde. Beklemekten başka çarem yok. Bari beklerken daha fazla üzülmeyeyim.
Doktorunuz kımdı

Gittim, iki plastik cerrah ile görüştüm. Sonuç alamıyorum bir türlü. Ameliyat olduğum doktor çok meşhur. Görüştüğüm doktorlardan biri, doktorumun adını duyunca yorum yapmadı. "Çok başarılı bir doktordur, 1 sene bekleyin dedi." Diğeri de 9 aydan önce yorum yapılması yanlış olur, masaj yap dedi. Doktorlar bu şekilde konuşuyor genelde. Beklemekten başka çarem yok. Bari beklerken daha fazla üzülmeyeyim.
Yeni bir doktora gidip yurtdışında ameliyat oldum mu deseniz? Belki o zaman korkmadan gerçek yorum yaparlar.

Yeni bir doktora gidip yurtdışında ameliyat oldum mu deseniz? Belki o zaman korkmadan gerçek yorum yaparlar.
9 aydan sonra objektif yorum yapacaklarının sözünü aldım. Başkalarına da gider görüş alırım. Umarım düzelir de gerek kalmaz diyorum, yoruldum çünkü. Bugün daha düzgün mesela ama dün daha kötüydü. Günlük bile değişiyor, bekleyelim bakalım :KK43:

9 aydan sonra objektif yorum yapacaklarının sözünü aldım. Başkalarına da gider görüş alırım. Umarım düzelir de gerek kalmaz diyorum, yoruldum çünkü. Bugün daha düzgün mesela ama dün daha kötüydü. Günlük bile değişiyor, bekleyelim bakalım :KK43:
Ben de bugün nihayet olumlu denebilecek bir fark gördüm. 1 hafta önce burun deliklerim aşırı asimetrikti. Bugün çektiğim resimlerle karşılaştırdım, asimetri azalmış. Bir kanat daha yayvandı, o da biraz iyiye gitmiş galiba. Ama olumsuz olarak da sırtımdaki çıkıntının sağ tarafta olanı daha da büyüdü. Gerçi göçük de olabilir bilmiyorum. Ters v deformitesi mi diye kendimi yiyip duruyorum. Burnumun kalkıklığına dair de hiçbir gelişme yok bu arada.

Merhaba. Burnum 2 yılda oturmuştu demişsiniz. Eğriydi de düzeldi mi acaba? Yani ben o burun oturma ne demek, ne anlamalıyım bilmiyorum. Revizyon oldum, haftaya 6 ay dolacak ama burnum eğri. Bilgi verebilirseniz çok sevinirim.
oturması ayrı, bence üzgünüm ama eğrilik varsa o düzelmez ödem vs. değilse

Tabi ki seve seve tecrubelerimi paylasirim. Sanirim baris cakir kisinin istegine gore hafif kemer biraiyor Cunku istenen her burnu yapabilecek kapasitede yetenekli bir doktor . Revizyon fiyatini bilmiyorum Cunku 3. Ameliyat icin cevap vermiyorlar
Su an listemde Erkan soylu ve Ahmet Alp var . Bu iki doktora Revizyon olan varsa psylasirsa sevinirim
Hikayesinde şu burnu paylaşmıştı.Bence hiç nazarlık takılacak bir sonuç değil.Sayfasındaki burunları beğeniyorum, o popülerlik boşuna değil ama bana şu burnu yapsa aşırı mutsuz olurum

Eklentiler

• 68147B14-97D4-4553-9B7A-3BDFA147BCB1.jpeg
    68147B14-97D4-4553-9B7A-3BDFA147BCB1.jpeg
    31,8 KB · Görüntüleme: 311
Daha önce 2 kez başarısız burun estetiği geçirdim ilk ameliyatımı yapan doktor burnumu mahvetti burun sırtımı çok fazla almış çöktü çok uzun kalkık ve burun sırtı çökmüş bir burnum vardı. ikinci ameliyatımın üzerinden henüz 10 ay geçti eski burnuma göre bütün olarak biraz daha iyi görünüyor ama hala burun sırtım çökük burun ucum sivri delikler aşırı farklı her yeri çöktü bu sefer sol kanadım bile çöktü revizyon için doğru doktoru buldum sandım ama çok büyük hayal kırıklığı yaşıyorum. 3. ameliyat için Emre İlhan Barış Çakır ve Eren Taştan ı araştırıyorum. Umudumu kaybetmiş gibiyim düzelir mi bilmiyorum. 3. ameliyatı olup başarılı sonuç alanlar varsa tecrübelerinizi paylaşırsanız çok sevinirim.
Ne yaptınız yeniden ameliyat oldunuz mu? Bende ilk ameliyattaki kusurlu alanı düzelttireyim derken çok daha bozuk ve zayıflamış bir burunla kalakaldım.ikinci ameliyatımın 10.ayında dr tavsiyelerinize açığım.

Ben de aynen 3. Ameliyat icin dr arastiriyorum. Emre ilhanin tarzini begenmiyorum. Baris cakir 3. Ameliyat yapmiyor . Eren tastani yeni kesfettim. Dun randevum vardi ancak iptal edildi kendisi rahatsizmis.
Listemde erkan soylu ve Erdem Caglar var . Zamanim kisitli :KK43: Erdem Caglar genc Ama instada yaptigi revizyon burunlari begeniyorum.
Siz siz olun ilk ameliyati dogru duzgun birine yaptirin. Sonra ugrasirsiniz boyle 🥹
Ben de Erdem Çağlara yaptırdım uğraşıyorum kesinlikşe pişman oldum zamanıma bile yazık

X