Cuma Zayıflama Yarışması 3. Takım

bagirdak :deli:
O sistem problem tatlim kefir falan ic arada kayisi yiyosan da geceden ilik suda beklet sabah o sekilde tuket ama stresten olabilir diyette olabiliyo cok kasma
Zaten benim psikolojik ataklarim meshurdur :) burnum aksa psikolojik derler uzun hikaye. Evet inaniyorum diyet dedinmi tatil saniyi benimkiler.

Gecti gecti :)) ❤

Anaaaa :eek: :eek: cok sasirdim :KK70: sende gram kayserili mizacida yok ama :KK70: epey oldu heralde gideli:KK70:

Yillisi değil köylüsüyüm:) var var olma mı :) . Memleket diye gittiğimiz yer Kayseri. Ama normalde de İstanbul’da yaşıyordum,annemlerde... Çok çocukken çıkmışız Kayseri’den.

:) yememesi isabet olmuş anlattığına gore eritmek ıcın 1 hafta yuzmesı gerektı dinlemeden Denas14__ Denas14__ :rolleyes: ama ne yalan solım lezzetlı bıseye benziyor okurken ağzım sulandı

Yok o öyle tadımlık yenecek bir şey değil hakkını vermek lazım. Ya yapmam ya yaparsamda gömerim yani :) Denas14__ Denas14__

Bizim yiğidolardan ses yok.
Lusi Lusi rahatsızdı, S Sismaniye 2 sütlacı gömmüştü, LAydLiNe LAydLiNe yok ortalarda.

Paralar kasaya kalacak Alys Alys ’ ya yani.:KK53:
(İş görüşmen iyi geçer inşallah, iki deccalli ev hayatından iş hayatına geçersin umarım çok mutlu keyifli olacağın bir iş ile- darısı bana amin:KK45:)

Denas14__ Denas14__ geçmiş olsun :KK60:

Tünaydinlar 3. Takimin cipcitirlari

64.4 ben patron sahgull sahgull
Bu da kahvalti tabagim gerci ogle menusu de sayilabilir

Screenshot_20180122-120430_1.jpg

X