Cuma Zayıflama Yarışması 3. Takım

sen gecen cuma fazla cikmak icin ne yaptiydin bacim su icip mi tartildin
Tabii su icip tartilmadim ama sen haklisin simdi bi haft tatli tuzlu yuklenip sonra kesince odem olarak bayagi gitmistir. Ama sonradan da ortaya cikabilir. Bana kalsa daha adil olmasi acisindan bi hafta onceki 66.9 ile listeye girmek isterdim ama mumkun olmadi. Cuma +200 bildirim yapacagim. Ama aramizdaki yarismada 66.9 u baslangic kilosu olarak alabilirim sorun degil :)

Tabii su icip tartilmadim ama sen haklisin simdi bi haft tatli tuzlu yuklenip sonra kesince odem olarak bayagi gitmistir. Ama sonradan da ortaya cikabilir. Bana kalsa daha adil olmasi acisindan bi hafta onceki 66.9 ile listeye girmek isterdim ama mumkun olmadi. Cuma +200 bildirim yapacagim. Ama aramizdaki yarismada 66.9 u baslangic kilosu olarak alabilirim sorun degil :)

çok karışık kuruşuk işler,
ne diyonuz ya :confused:

çok karışık kuruşuk işler,
ne diyonuz ya :confused:

karusuk bisi yok gohacik bu sisman gaci arti cikayim diye ugrasti durdu ya listeye girmek icin onu sordum didim su mu ictin yemek mi yidin tarti basinda diye :KK28:
Sen kendini daha iyi bilirsin tatlim kilo almaya ugrasmazdan onceki durumunu baz almak daha mantikli da cuma ne dedimse odur dersen de kapismaya devam heval :KK53:

Kızlarrr kahvatı yapmadan gittim spora diyetisyenle görüşcem diye

Felaketttt

77 kilo çıktım
Ve %48 yağ oranı

Bazı tahliller istedi
Onları yaptırıcam sonra
Bi program yapıcaz sana dedi

Şimdi hem öğle yemeği niyetine bir kahvatı hazırlıyım

Görüşürüz

77 cokmus cidden bi kaptana hic yakismadi kaptan dedigin takimina iyi ornek olur :KK53:

karusuk bisi yok gohacik bu sisman gaci arti cikayim diye ugrasti durdu ya listeye girmek icin onu sordum didim su mu ictin yemek mi yidin tarti basinda diye :KK28:
Sen kendini daha iyi bilirsin tatlim kilo almaya ugrasmazdan onceki durumunu baz almak daha mantikli da cuma ne dedimse odur dersen de kapismaya devam heval :KK53:
66.9 olsun senle yarisimiz yedigim pogacalar borekler yanima kar kaliversin :KK70:
Oooooo :silah:
Bak döverim seni haa:sopa:
Yok kaptanim listeye girdigimden cok mutluyum ama simdi takim ici bile karisiklik cikti cuma ben yuksek yuzdeyle gelince bazi kaptanlar seni zora sokmasin diye dedim :KK53:

66.9 olsun senle yarisimiz yedigim pogacalar borekler yanima kar kaliversin :KK70:

Yok kaptanim listeye girdigimden cok mutluyum ama simdi takim ici bile karisiklik cikti cuma ben yuksek yuzdeyle gelince bazi kaptanlar seni zora sokmasin diye dedim :KK53:

yuzdelik hedefin kac bacim ortalik karistircak kadar neyi hedefledin merak ettim bu hafta yuzde 4 ler vardi ohanzi didim sana da yuzde 4 gelir mi du bakalim hesaplamak lazim yuzde 4 icin kac kilo vermen lazim

Kızlarrr kahvatı yapmadan gittim spora diyetisyenle görüşcem diye

Felaketttt

77 kilo çıktım
Ve %48 yağ oranı

Bazı tahliller istedi
Onları yaptırıcam sonra
Bi program yapıcaz sana dedi

Şimdi hem öğle yemeği niyetine bir kahvatı hazırlıyım

Görüşürüz
Yağ oranına şok oldum, vücudun yarısı yağ mı demek oluyor bu? Hep %10larda yağ duyardım %50 civarı duymamıştım, vücuduna göre normali kaçmış başkanım?

Kızlar görende bişey var sancak
S Sismaniye nin durum normal

İzin dönüşü 6 ay geçtiyse ve %5 ni aldıysa listeye girebiliyor

Bazıları huy edinmiş takımları takip ediyo
Şimdi sizin konusmalarınızı kayıt altına alıyolar
Ortada anormal bi durum yok
Kapatın bence bu konuyu

Kapatın bence bu konuyu
Zaten sadece 400 gr eksisi vardı
Onuda hafta boyu yiyerek fazlasıyla geri aldı
400 gramla birinci olcak değil ya

Kizlaar 6. Ay kontrolu ve asilari icin doktora gittik. Insallah ates olmaz. Tetikte olacam. Bu gece mesaim var. Ek gidaya da aktif olarak basliyorum artik yeme olayim basliyor :)

Kapatın bence bu konuyu

biz sohbet ediyoduk canim rakibemle ki :KK19:

Millet de kafayi yemesin haaa okuyodularsa art niyetlilere kezzap var kezzap :sinirli:

X