3 yıllık bir ilişkim vardı. Evlenecektik. 4 aydir ayrıyız.

ylnzkadn

Üye
Kayıtlı Üye
3 Mart 2024
176
32
Merhaba 3 yıllık bir ilişkim vardı. Evlenecektik. 4 aydir ayrıyız. Sürekli Instagram hesabini bir gizliyor bir açıyor surekli her açtığında duygusal şeyler paylaşıyor benden ayrılan o daha doğrusu kavga ediyoruz diye ayrıldı bitirdi. 2 ay sonra ayrildiktan sonra yeniden konuştuk ettik pişman olduğunu ne yaptığını bilmediğini söyledi. Sonradan belirsiz olduğunu söyledi bende çok ustelemedim tamamen bitirdik. Ona karşı hala duygularım var ama bana yazmıyor etmiyor ama hesabini sürekli bir açıyor bir kapatıyor bu da beni çok etkiliyor tam unutuyorum derken bunu hep yapıyor bir de tanidigi kızlarla takiplesiyor çok zoruma gidiyor gercekten cok yoruldum bunaldim aglamaktan cok yoruldum bugün de karar verdim onu engellemekle bu bana iyi gelir mi

Son düzenleme:
Merhaba 3 yıllık bir ilişkim vardı. Evlenecektik. 4 aydir ayrıyız. Sürekli Instagram hesabini bir gizliyor bir açıyor surekli her açtığında duygusal şeyler paylaşıyor benden ayrılan o daha doğrusu kavga ediyoruz diye ayrıldı bitirdi. 2 ay sonra ayrildiktan sonra yeniden konuştuk ettik pişman olduğunu ne yaptığını bilmediğini söyledi bende çok ustelemedim tamamen bitirdik. Ona karşı hala duygularım var ama bana yazmıyor etmiyor ama hesabini sürekli bir açıyor bir kapatıyor bu da beni çok etkiliyor tam unutuyorum derken bunu hep yapıyor bir de kızlarla takiplesiyor çok zoruma gidiyor gercekten cok yoruldum bunaldim aglamaktan cok yoruldum bugün de karar verdim onu engellemekle bu bana iyi gelir mi
Kafasına göre takılıyordur, bakmayın. Ergen ergen gönderme yapıyorsa da saçma, seven insanın böyle saçma şeylere ihtiyacı olmaz

Merhaba 3 yıllık bir ilişkim vardı. Evlenecektik. 4 aydir ayrıyız. Sürekli Instagram hesabini bir gizliyor bir açıyor surekli her açtığında duygusal şeyler paylaşıyor benden ayrılan o daha doğrusu kavga ediyoruz diye ayrıldı bitirdi. 2 ay sonra ayrildiktan sonra yeniden konuştuk ettik pişman olduğunu ne yaptığını bilmediğini söyledi bende çok ustelemedim tamamen bitirdik. Ona karşı hala duygularım var ama bana yazmıyor etmiyor ama hesabini sürekli bir açıyor bir kapatıyor bu da beni çok etkiliyor tam unutuyorum derken bunu hep yapıyor bir de kızlarla takiplesiyor çok zoruma gidiyor gercekten cok yoruldum bunaldim aglamaktan cok yoruldum bugün de karar verdim onu engellemekle bu bana iyi gelir mi

Ayrılmışsınız bitmiş. İster 3 sene olsun ister 33.
Sürekli ona bakarak kendini yıpratma.
Engelle geç. Kendi hayatına bak.

Geçmişte buna benzer birşey bende yaşamıştım için rahat değilse sende aynı şeyi yap ama bana kalırsa onu takip etmemen o senin ettiğini bildiği için yapıyor bir süre geri çekilip sessiz kalırsan seni merak edecek benden söylemesi
Peki engellesem zoruna gider mi

Peki engellesem zoruna gider mi
O senin onu ne kadar iyi tanıdığına bağlı böyle şeylere sinir olan biriyse evet gider ama en büyük tecrübemi sana söyleyeyim hayatına bak kendine bak gerçekten ben ne zaman böyle yapsam eşim vlenmeden önce asla şaşmaz peşimden gelirdi varsa fırsatın seni görebileceği yerlerden geç ama umursamadan ya da onu görmemiş gibi 😅

O senin onu ne kadar iyi tanıdığına bağlı böyle şeylere sinir olan biriyse evet gider ama en büyük tecrübemi sana söyleyeyim hayatına bak kendine bak gerçekten ben ne zaman böyle yapsam eşim vlenmeden önce asla şaşmaz peşimden gelirdi varsa fırsatın seni görebileceği yerlerden geç ama umursamadan ya da onu görmemiş gibi 😅
Beni surekli engelleyen geri açan oydu şimdi ilk defa şuan ben engelledim

Merhaba 3 yıllık bir ilişkim vardı. Evlenecektik. 4 aydir ayrıyız. Sürekli Instagram hesabini bir gizliyor bir açıyor surekli her açtığında duygusal şeyler paylaşıyor benden ayrılan o daha doğrusu kavga ediyoruz diye ayrıldı bitirdi. 2 ay sonra ayrildiktan sonra yeniden konuştuk ettik pişman olduğunu ne yaptığını bilmediğini söyledi. Sonradan belirsiz olduğunu söyledi bende çok ustelemedim tamamen bitirdik. Ona karşı hala duygularım var ama bana yazmıyor etmiyor ama hesabini sürekli bir açıyor bir kapatıyor bu da beni çok etkiliyor tam unutuyorum derken bunu hep yapıyor bir de kızlarla takiplesiyor çok zoruma gidiyor gercekten cok yoruldum bunaldim aglamaktan cok yoruldum bugün de karar verdim onu engellemekle bu bana iyi gelir mi
Seven her ne olursa olsun yanında olur. Sevmeyen de uzakta durur.

X