3 yıllık bir ilişkim vardı. Evlenecektik. 4 aydir ayrıyız.

7 yıl boyunca bundan daha toksik bir ilişki yaşadım. Kendi kendine benden ayrılıp sonra hiç bir şey olmamış gibi devam ediyorduk ama tabi burada benim saflığımı es geçmemek lazım. Salın ipini gitsin, böyle ilişkiden ne köy olur ne kasaba. Kaybettiğiniz vakitle kalırsınız. Emin olun hiç kimse vazgeçilmez değil...
Öyle tabi

Tanımadığı kızları ekleyen, gönderilerini beğenen adam özelde de o kızlarla konuşuyordur. Buna emin olabilirsin. Fırsatını bulursa o kızlardan biriyle buluşmaktan çekinmez. Böyle bir adama mı layıksınız?
adam anormal bişey yapmıyor ki gayet normal bişey yapıyor
ayrılmışlar bitmiş, kimi isterse ekler

engellemekle yanlış yapmışsın bence
ben senin yerinde olsam hesabımı herkese açık yapar
en güzel çıktığım resimleri de paylaşırdım
o kadar mutlu o kadar hoş gözükürdüm ki keyfi kaçardı
asla gönderme falan yapmazdım duygusal şarkı, yazı vs kesinlikle paylaşmazdım
engellediğin zaman ya da hesabı gizli yaptığın zaman seni görebileceği alanları kapatmış oluyorsun
engellemen değil de ayrıldığı kadını mutlu ve çok daha güzel görmek koyar erkeklere tatlım, bunu bilir bunu söylerim

engellemekle yanlış yapmışsın bence
ben senin yerinde olsam hesabımı herkese açık yapar
en güzel çıktığım resimleri de paylaşırdım
o kadar mutlu o kadar hoş gözükürdüm ki keyfi kaçardı
asla gönderme falan yapmazdım duygusal şarkı, yazı vs kesinlikle paylaşmazdım
engellediğin zaman ya da hesabı gizli yaptığın zaman seni görebileceği alanları kapatmış oluyorsun
engellemen değil de ayrıldığı kadını mutlu ve çok daha güzel görmek koyar erkeklere tatlım, bunu bilir bunu söylerim
İlk zamanlar böyle düşündüm ama onun hesabı arama yerinde sürekli çıktığı için bende ister istemez bakıyordum ve bu bana zarar vermeye başladı em iyisi engellemek ve kafamı karıştırıp duruyordu bu durum beni gerçekten çok yıprattı ne iletişim kuruyor ne de gönderme yapmaktan geri durmuyor bakacak miyim diye

Arkadaslarini takip ediyor tanımadığı insanlari değil. Uzun bir ilişkiden yeni cikmis biri kime paylaşacak
Pişman olsa sizi arardı, ah bu erkekler senelerini veren kadına değil, kalkıp 2-3 aylık birlikteliklere kapılırlar hatta ilişki bile yaşamasına gerek yok, birini düşürmeye çalışıyordur belki bu paylaşımlarla..

Adam kendisi ayrılmış zaten valla 4 ay geçmiş başkasıyla flört bile etmiştir bu dönemde
Erkekler öyle kendilerini geri çekerek aşk acısı çekmiyorlar genelde yara bandı yaparlar birini.

Sizin için yaptığını hissetmedim ben açıkçası.. Sizin ona döneceğinizi biliyordur o yüzden niye kendini böyle paralasın bilemedim. Seviyorsa seviyordur insan yani.. Yine de siz bilirsiniz tabii sonuçta ben hissettiğimi ve okuduklarımı yorumluyorum

X