3 yıllık bir ilişkim vardı. Evlenecektik. 4 aydir ayrıyız.

Evlenecektik biraz da korktu galiba maddi olarak
Parasız hiçbir şey olmaz. Ama itibardan tasarruf olur. Düğün adı altında çok gereksiz harcamalar yapan da var. Sade bir nikah yapıp düğündeki gereksiz masraf paraları ile güzel bir balayı yapan da. Gönlü olan kalır olmayan bahane ile ayrılır.

Parasız hiçbir şey olmaz. Ama itibardan tasarruf olur. Düğün adı altında çok gereksiz harcamalar yapan da var. Sade bir nikah yapıp düğündeki gereksiz masraf paraları ile güzel bir balayı yapan da. Gönlü olan kalır olmayan bahane ile ayrılır.
Sanki kimseyi sevemicem bir daha gibi

Tanımadığı kızları ekleyen, gönderilerini beğenen adam özelde de o kızlarla konuşuyordur. Buna emin olabilirsin. Fırsatını bulursa o kızlardan biriyle buluşmaktan çekinmez. Böyle bir adama mı layıksınız?
Tanidigi kizlar ekli okuldan arkadaslari vs

Tanidigi kizlar ekli okuldan arkadaslari vs
Ondan birşey olmaz ya ama sanki olmayacak gibi diyorsun da öyle de güzel olur ki nasibinde yoksa her şekilde unutursun ayrıca illa olsun deme Allahım hayırlıysa olsun bana o kapıyı aç kapatma de ama değilse de yükünü hafiflet bana hayırlı olmayacak şeyler için üzülmeyeyim de ve sen yoluna bakınca her şekilde olur inan ki. İlerde sana iyi olmayacaksa altından kalkamayacağım bir yük sırtına binerse o zaman sevgi biraz gereksiz beni dinlersen birini sevince önce mantıken sonra kalben seveceksin

Ondan birşey olmaz ya ama sanki olmayacak gibi diyorsun da öyle de güzel olur ki nasibinde yoksa her şekilde unutursun ayrıca illa olsun deme Allahım hayırlıysa olsun bana o kapıyı aç kapatma de ama değilse de yükünü hafiflet bana hayırlı olmayacak şeyler için üzülmeyeyim de ve sen yoluna bakınca her şekilde olur inan ki. İlerde sana iyi olmayacaksa altından kalkamayacağım bir yük sırtına binerse o zaman sevgi biraz gereksiz beni dinlersen birini sevince önce mantıken sonra kalben seveceksin
Öyle tabi ki de çok teşekkür ederim yorumlarınız için her zaman hayırlısı olsun

O senin onu ne kadar iyi tanıdığına bağlı böyle şeylere sinir olan biriyse evet gider ama en büyük tecrübemi sana söyleyeyim hayatına bak kendine bak gerçekten ben ne zaman böyle yapsam eşim vlenmeden önce asla şaşmaz peşimden gelirdi varsa fırsatın seni görebileceği yerlerden geç ama umursamadan ya da onu görmemiş gibi 😅
Zaman harcamaya değer mi?

Ayrilik acisi kötüdür balim. Dünya üzerinde her insan yaşamis biz de öyle tabi. Ama bak yasiyoruz ve su an gülüyoruz. Kafası karışmis bilmem ne. Seven adam sevdigini birakmaz unutma. Sana tavsiyem stalklama engeli kaldirma unutmaya odaklan. Ilk zamanlar çok zor geçecektir ama zamanla azalacaktır ❤️

7 yıl boyunca bundan daha toksik bir ilişki yaşadım. Kendi kendine benden ayrılıp sonra hiç bir şey olmamış gibi devam ediyorduk ama tabi burada benim saflığımı es geçmemek lazım. Salın ipini gitsin, böyle ilişkiden ne köy olur ne kasaba. Kaybettiğiniz vakitle kalırsınız. Emin olun hiç kimse vazgeçilmez değil...

Peki engellesem zoruna gider mi
of giderse gitsin aşkım her dk senden ayrılan adamın profilinde ne işin var yüzsüz yüzsüz önüne bak açtı kapadı dıye bakacağına daha önemli işlerin yok mu senin küçükte değilsin 27 yaş yani bırak ergenler yapsın asil ol biraz.

Senin dikkatini çekmek için yapıyor çünkü baktığını biliyor eğer adım atmak istese adım atardı böyle şeylere ihtiyaç duymazdı. Sen dayanamayıp adım atsan zaten cepte görecek aklını karıştırıp yine gidecek. Sadece sessizliğini koru, hayatına devam et kendisi zaten kendini hatırlatmak için bir şeyler yapar. Aynısını şu an yaşıyor olan birisi olarak benim yaptığım bu bende engelledim, haber alabileceğim kişilerle iletişimimi kopardım, stalk yapmamaya çalışıyorum. İyileşmenin önemli adımlarından birisi bence stalk yapmamak.

Merhaba 3 yıllık bir ilişkim vardı. Evlenecektik. 4 aydir ayrıyız. Sürekli Instagram hesabini bir gizliyor bir açıyor surekli her açtığında duygusal şeyler paylaşıyor benden ayrılan o daha doğrusu kavga ediyoruz diye ayrıldı bitirdi. 2 ay sonra ayrildiktan sonra yeniden konuştuk ettik pişman olduğunu ne yaptığını bilmediğini söyledi. Sonradan belirsiz olduğunu söyledi bende çok ustelemedim tamamen bitirdik. Ona karşı hala duygularım var ama bana yazmıyor etmiyor ama hesabini sürekli bir açıyor bir kapatıyor bu da beni çok etkiliyor tam unutuyorum derken bunu hep yapıyor bir de kızlarla takiplesiyor çok zoruma gidiyor gercekten cok yoruldum bunaldim aglamaktan cok yoruldum bugün de karar verdim onu engellemekle bu bana iyi gelir mi
ne istediğini bilmeyen erkek çok tehlikeli, hesabı açıp açıp geri kapatmak nedir ya kaçıncı seviye ergenlik bu? bir de göndermeli paylaşımlar falan? üstelik kızlarla takipleşmesi? geri gelse kabul edeceksin yani bunca saygısızlığı? toksik gibi geldi bana o 3 yıl ilişkinin hiç ayrılık olmadan sürdüğüne inanmıyorum. böyle yapanlar genelde tek kişiden sıkılıyor birçok kişiyle bir şeyler yaşamak istiyorlar belki yaşıyorlar ama devamı gelmiyor sonra da geride bıraktığı insana dönmek istiyorlar. klasik. emek verdim o kadar geri barışayım düşüncesi tamamen falso. neyin emeği mesela? kızlarla takipleşsin diye mi? başkalarıyla görüşsün hevesini alsın diye mi? arkana bile bakma. tam unutuyorum derken böyle yapması kafamı karıştırıyor diyorsun da niye bakıyorsun hesabına? engelle geç. insanlar next demeyi öğrenemedi bi türlü...

Merhaba 3 yıllık bir ilişkim vardı. Evlenecektik. 4 aydir ayrıyız. Sürekli Instagram hesabini bir gizliyor bir açıyor surekli her açtığında duygusal şeyler paylaşıyor benden ayrılan o daha doğrusu kavga ediyoruz diye ayrıldı bitirdi. 2 ay sonra ayrildiktan sonra yeniden konuştuk ettik pişman olduğunu ne yaptığını bilmediğini söyledi. Sonradan belirsiz olduğunu söyledi bende çok ustelemedim tamamen bitirdik. Ona karşı hala duygularım var ama bana yazmıyor etmiyor ama hesabini sürekli bir açıyor bir kapatıyor bu da beni çok etkiliyor tam unutuyorum derken bunu hep yapıyor bir de kızlarla takiplesiyor çok zoruma gidiyor gercekten cok yoruldum bunaldim aglamaktan cok yoruldum bugün de karar verdim onu engellemekle bu bana iyi gelir mi
Tam unutuyor olsanız hesabı açıp mı kapalı mı bilmezdiniz. Stalklamayı bırakın

Başka kızları takip ediyor cümlesinden sonra fos bu büyük kavusamadiginiz ilişki.ister barışın ister unutun ister yazın dönsün dursun.Bitecek bu kadar kesin küre elimde 😂uzatmalar bunlar.Derdi siz olan adamın unutmak için başka dişilere yönelmesi....ne bileyim unutmak için öpüştük unutmak için evlendim.Bir dalı tutmadan bırakmış sizi dala asılı tam tutunca tarih olacaksınız.Kizabilirsiniz yorumuma bu erkeğin yörüngesinde dolanmayin artık geçiş mevsiminde sizi ve duygularınızı kullanmasına izin vermeyin.Gururu akligi mantığı göreve çağırın.Yemeyin bu sözleri ilerde keşke ben tekmeyi atıp ger bakmasaydim diyeceksiniz zaman.

X