30 Agustos Fatih Bora..

xxslnxx

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
26 Şubat 2009
109
0
Arkadaslar cok hızlı gelısen bır kararla pazartesi günü Samatya Eğitim ve Arastırma Hastanesın de Doç.Dr Fatih Bora ya amelıyat oluyorum
Doktorum hakkında bilgisi olan varsa yazarsa cok sevınırımm
Dualarınıza ihtiyacım varr...

hayırlıı olsun cnmmmmmmmm inş istediginden daha güzel bi burnun olur:)
ama acele karar verme herzaman estetik olabilirsinn doktorun önceden yapmış oldugu hastalara bak derim:)

Teşekkür ederim canım Allah herkesın gönlüne göre versınn inşallah..
Bugun aynı hastanede amelıyat ola bır kızı gördüm hiç korkma korkulucakbırsey yok dedı.daha amelıyat olalı 9 gun olmus ama gayet ıyı gorunuyodu morluk sıslık fazla kalmamıs sadece burnunun ucu hafif şiş duruyodu

İnşallah canım ya senın hakkını nasıl ödicem desteklerın olmasa kafayı yerdım heralde..Yokmuş böyle bir heyecan bir an önce herşey olasada bitse.. :):)

hadi hayırlısı . inşalalh hayırlısıyla olursun ameliyatı . güzel haberleriini bekliyoruz.

bende merak ettimmm fotoğraf fln da isterimmmm memnunmu kaldın takip edicem bu sayfayı inş çabucak gelirsin cnm geçmiş olsn..

Merhaba kızlar..Amelıyat olalı bugun tam 18 gun oldu..Burnum genel olarak ıyı gıbı görünüyor cok güzel shane bırsey olmadı ama eskı halınden bın kat iyi oldu ve gören herkes yüzüme yakıstıgını söyluyor hala şişlik varmıdır bılmıyorum ama en kısa zamanda resım koyucam su sıralar kendıme alısmaya calısıyorum resımlerde burnum cok ıgrenc cıkıyomus gıbıme gelıyor kendımı ıyı hısseder hıssetmez koyucam sevgilerrrrrrrrrr:)

merhaba ben de fatih beye ameliyat gunu aldım ama etrafımda yaptıran hiç kimseyı gormedım. bu yuzden tedirginim biraz. fatih beye amelıyat olan biri varsa yardımcı olabilir mi?:44:

X