30 DAY SHRED GÜNLÜĞÜ

candy4

Geçici Olarak Hesap Pasiftir !
tek ayak cezası
Anneler Kulübü
Kayıtlı Üye
10 Ekim 2016
1.830
1.663
30 gunluk surece bu gunden itibaren baslayip sonuclarimi 30 gun sonunda buraya yazicam.
Ve guncellemeleride yazicam
Katilmak isteyen varsa buyurun:KK50:

Jıllıan michaels in olusturdugu bu program 30 gunde gozle gorulur bi incelme vaad ediyor
30 gunde 5 cm incelenide okudum 10 cm incelenide
Kisaca 3 levelden olusup 30 gun suren bir egzersiz programi.
Her level 10 gun yapilacak toplamda 30 gun olacak sekilde. Ve gunluk toplam yarim saat

Cok arastirdim ve sonucunda bunun cok guzel sonuclarini alanlari gordumm
Forumlarda var fakat eski konular hepsi.
Bu program hakkinda yeni varsada gormedim

Gunlugumu bugunden itibaren aciyorumm
Buraya yazmak dahada tesvik edicek beni hevesim kacmiycak diye dusunuyorumm
Olculerimi aldim 30 gun sonunda karsilastiricam :spor:

1/30
Bugunki program yapildi

ben de bi ara yapmıştım jillian cidden harika bi program yapmış ama hiit cardio beni inanılmaz zorluyor. ve yarım saat ama ne yarım saat yani :KK70: yarım yamalak yapmaktansa kendime daha uygun bi programla devam etmiştim o yüzden. dilerim sen süper yaparsın ama takipteyim belki gaza gelir ben de yeniden başlarım :KK200:

ben de bi ara yapmıştım jillian cidden harika bi program yapmış ama hiit cardio beni inanılmaz zorluyor. ve yarım saat ama ne yarım saat yani :KK70: yarım yamalak yapmaktansa kendime daha uygun bi programla devam etmiştim o yüzden. dilerim sen süper yaparsın ama takipteyim belki gaza gelir ben de yeniden başlarım :KK200:
Dogru soyluyosun kan ter icinde birakiyo. Ben 3 gundur farkli bi bacak antremani yapiyodum o yuzden bacaklarim inanilmaz agriyo
Jillianin programindaki bikac bacak hareketini yapamadim bu yuzden 😁
Bende hep herseyi yarim birakanlardanim ama bu sefer kararliyim bakalim
Insallah senide gaza getiririm ben yaparsam herkes yapar ❤

4 gun onceden basladigim program ve dun Jilliani yapdim anlamsiz bi sekilde bugun yuruyemeyerek derecede bacaklarim agriyo
Halbuki isinmalara 4 gun once baslamisdim
Kendime bikac gun ara vericem kaslarimin dinlenmesi gerekiyo sonra kaldigimiz yerden devam
1 haftadir yediklerime dikkat ediyorum bu sabah daha hafiflemis daha zinde hissettim kendimi:KK28:

Devam etmediniz mi
Ediyorum 2 veya 3 gunde bir birer gun ara veriyorum yarin level 2.ye basliyorum guncelleme yapamadim
Fakat diyetimi bozdum ilk haftaki kadar dikkat etmiyorum yediklerime

Etkisini gördünüz mü:)
Henuz gozle gorulur bir degisim yok ama cok erken daha:)
Fakat bunun yani sira bacak ve kalca egzersizi yapiyorum bacagimda 2 cm incelme ve sıkılasma var
Bitince tum vucud kac cm inceldigimi paylasicam

X