30 GÜNLÜK TEK ÖĞÜN VE ARALIKLI ORUÇ

Porsiyon azaltmak yetmiyor maalesef kilo vermenin de bir matematiği var belli başlı şeyleri kesmek lazım başta şeker ve ekmek günde 3 litre su yağı azaltıp tavuk salata gibi sağlıklı yiyecekler seçmeniz gerekir ilk aralıklı oruç yaptığım zamanlar günde 1000 kalori yemek serbestse o zaman koca bir tabak makarna yerim kafasındaydım kilo vermiştim ama az şuan 28 Mayısta başladım şekeri tamamen kestim ekmek çok nadir iki kere filan yedim ve 8 kilo verdim ama sıfır kaçamak ve 3 litre su her gün muhakkak içiyorum. Başarılar dilerim az sabırla en fazla bir aylık bir süreçte 5 kiloyu rahatça verebilirsiniz
Teşekkürler şeker zaten hayatimda yok paketli ürünler yok ekmek ara ara yiyorum haklısınız en azindan patates veya pirinç bunları hiç yememem lazım bayramı da atlatayım misafirim olacak çünkü daha dikkatli olacağım

Ben de 28 Mayısta 77 ile başladım şuan 69.5 kiloyum tek öğün yiyorum
merhaba devam ediyor musunuz? ya da bıraktığınızda kaç kilo vermiştiniz? 2 ay sonra diyetisyen takibine gireceğim neredeyse bir haftadır yapıyorum öncesinde kilo verip gireceğim takibe bana en uygun diyet bu çünkü az yeme huyum yok kilo verebilir miyim tek öğün diyetiyle merak ediyorum

Selaaam aralıklı oruçla 1 ayda 7 kilo verdim 1 hafta otele gittim 2 kilosunu geri aldım
Şimdi döndüm trk öğüne başladım yapabildiğim kafar yapıcam, daha 7 kilo daha vermek istiyorum bakalım.
Genelde ekmek arası peynir yiyorum ve şeker niyetine de fellas barlardan yiyoruk tek öğün olarak, çayım kahvem sürekli var zaten şekersiz
Bakalım nasıl olacak
Az yiyince gerçekten daha dinç oluyor insan
Bide şekerden arınddırmaya uğraşıyorum kendimi
Genelde öğlen 2 de yiyorum 3 gibi fellas barımı yiyip öğünü sonlandırıyorum.
Şimdiden başarılar:)

Bu sitede bir tek ben açken ben değilim sanki 😅
Tek öğün yapıp nasıl hareket ediliyor merak ediyorum ben halsiz güçsüz bitkin kalıyorum

X