34 Yaşında ki kardeşimin memur olması için son sınav şansı .Bu da olmazsa kendine kötü bir şey yapacak diye korkuyoruz.

Son 200ü de alıp bitiriyorum. Hayırlısı olsun inşallah kazanır.
Olumsuz sonuç olursa da pes etmesin hayırlısı buymuş diye düşünsün her şey bir sınav değil….

Hepinize çok çok teşekkür ederim.Allah hepinizden razı olsun ,Allah zorluklarınızı kolaylaştırsın :dua:bugün gün içinde belli olacak buraya yazarım sonucu

evde 150 160 yapan kardeşim maalesef kilitlenmiş orada ,klavyesi çok iyiydi ama olmadı.Şimdi kimsenin telefonuna cevap vermiyor whatsapp grubuna beni aramayın yazmış ,hiç kimse ulaşamıyor kendisine .Hepinizden Allah razı olsun çok sağ olun

evde 150 160 yapan kardeşim maalesef kilitlenmiş orada ,klavyesi çok iyiydi ama olmadı.Şimdi kimsenin telefonuna cevap vermiyor whatsapp grubuna beni aramayın yazmış ,hiç kimse ulaşamıyor kendisine .Hepinizden Allah razı olsun çok sağ olun
Yanlız kalmak istemiş olabilir 😔Allah yardımcınız olsun ... Rabbim inşallah inşirah serinliği kolaylığı verir kendisine 🤲🤲

Çok heyecan yaptı tabi o geri çekti. Hayırlısı buymuş daha bir sürü yapılacak iş var. Ben de son sınıfta üniversite bıraktım tekrar hazırlanıyorum hayatta her şey olabiliyor önüne bakmak lazım. Psikolojik destek almasını tavsiye ederim…

X