34 Yaşında ki kardeşimin memur olması için son sınav şansı .Bu da olmazsa kendine kötü bir şey yapacak diye korkuyoruz.

merhabalar ,cumartesi günü kardeşimin klavye sınavı var .Kardeşim 34 yaşında bu da olmazsa artık yaştan dolayı sınavlara giremeyecek.Şu an işsiz ve bunalımda kendine kötü bir şey yapacak diye korkuyoruz.Lütfen sizlerden rica ediyorum cumartesi günü klavye sınavından geçmesi için içten dua edip yunus duası okuyabilir misiniz.Burada bir kardeşimizin hayatı söz konusu gerçekten ne olursunuz dua edin

NİYET :Sıddık oğlu mehmetin cumartesi günü gireceği uygulama sınavından geçmesi için

DUA :la ilahe illa ente sübhaneke inni küntü minezzalimin

DÜŞECEĞİM SAYI :12000
Bu isler buyuk torpil dönüyor 6 kez girdim bu sınava hepsinde dereceyle gectim. Isin ozu mülakat. Kilikikina kelime yazıp kpss de kilikilinda olan biri girdi kıza torpil yapıldığını birebir sahit oldum. Kardesinizi psikatriye yonlendirin

KALAN 3900
Ne diyeceğimi bilemiyorum Rabbim zorluklarınızı kolaylaştırsın ,sıkıntılarınıza ferahlık versin çok sağ olun Allah hepinizden razı olsun

2400 kaldı okuyabilen güncelleyebilir mi sayıyı :dua:Allah hepinizden razı olsun çok sağ olun

X