347. Dönemde Eşi, Nişanlısı, Sevgilisi Askere Gidecek Olanlar

Insallah ihtycnvolmaz cnm kimisi cok rahat geciriyor sende onlardan olursun umarim tatlim

Kuzu benim mide hassas değildir hiç o yüzden hormonlarım şaşırmazsa bir sorun yaşamayacağımı düşünüyorum. Bazılarını vitamin hapları ya da doğum kontrol hapları bile midesini bulandırırken bende tık yok. O yüzden ofistekiler benim rahat geçeceğini söylüyor ama ben herşeyi annesine benzeyen bir kız olarak inşallah bu konuda anneme çekmem. Hem 9 sene sonra olmuşum ben hemde annemin zor bir hamileliği olmuş doğurana kadar kusmuş.

Bu arada yarın eşimin kuzeni doğum yapıyor. Bebek kendi gelmediği için doktor yarın sezeryan ile alacağını söylemiş. Bizde hediyesini hazırladık bekliyoruz minik Mina'yı. Niyeyse bende heyecan yaptım. Faceten dün akşam son 41 saat yazmışlar. Çok heyecanlı.:KK52:

Kuzu benim mide hassas değildir hiç o yüzden hormonlarım şaşırmazsa bir sorun yaşamayacağımı düşünüyorum. Bazılarını vitamin hapları ya da doğum kontrol hapları bile midesini bulandırırken bende tık yok. O yüzden ofistekiler benim rahat geçeceğini söylüyor ama ben herşeyi annesine benzeyen bir kız olarak inşallah bu konuda anneme çekmem. Hem 9 sene sonra olmuşum ben hemde annemin zor bir hamileliği olmuş doğurana kadar kusmuş.
Ayy cnm sen gec mi olmussun annenin hoz bebegisindr ne cok beklemisler gelmeni insallah bulanti konusunda cekmezsn annene bana da cekme lovelyli :)))cok zor geciriyrm vallahi:KK43:(
Bu arada yarın eşimin kuzeni doğum yapıyor. Bebek kendi gelmediği için doktor yarın sezeryan ile alacağını söylemiş. Bizde hediyesini hazırladık bekliyoruz minik Mina'yı. Niyeyse bende heyecan yaptım. Faceten dün akşam son 41 saat yazmışlar. Çok heyecanlı.:KK52:
Cok hyecanli az kalmis sağlıkla gelsn dunyaya insallah

Musss canım aşağılarda görüyorum seni niye hiç yazmıyorsun?

Lovelym baya sayfa birikmis burada Nenanin donusuyle okumak uzun surdu baya. Bende eylul gelini olacagim. Onun kosturmacasindayim ikiye bolundum resmen iki ayri sehirde dugun yapacak olmak ne zormus. Sen fotografcilik kursuna baslamissin guzel fotolarini takip ediyorum ig den.

Nena ne guzel bir haber ile geri donus yaptin sen. Esin ve senin adina cok uzulmustum okudugumda durumunuza. Dk hapi birakir birakmaz hamile kalman bunun adi bir MUCİZE. Allah saglikla kucagina almayi nasip etsin. Tahminimce guzel bir kizin olucak. Bu arada seni lovelymin ig listesinden gorup ekledim haberin olsun.

Gizzde butun hazirliklarini tamamlayip rahat bir sekilde dugununu beklio. Heyecan dorukta.

Merci evin cok renkli herseyin cok guzel bende evimi tutup esyalarimi yerlestirdigim gunleri gorebilecekmiyim acaba.

Ardanin annesi az kaldi ki senin de. Sonra da Nena icin gun sayacagiz burada. Anne olmayi bende cok istiyorum ki bir an once.

İncicicegi senin kpss calismalari guzel gidio masallah. Bende girecegim ama kitap yuzu acmadim bu sefer. Umarim emeklerinin karsiligini alirsin.

Lovelym baya sayfa birikmis burada Nenanin donusuyle okumak uzun surdu baya. Bende eylul gelini olacagim. Onun kosturmacasindayim ikiye bolundum resmen iki ayri sehirde dugun yapacak olmak ne zormus. Sen fotografcilik kursuna baslamissin guzel fotolarini takip ediyorum ig den.

Nena ne guzel bir haber ile geri donus yaptin sen. Esin ve senin adina cok uzulmustum okudugumda durumunuza. Dk hapi birakir birakmaz hamile kalman bunun adi bir MUCİZE. Allah saglikla kucagina almayi nasip etsin. Tahminimce guzel bir kizin olucak. Bu arada seni lovelymin ig listesinden gorup ekledim haberin olsun.

Gizzde butun hazirliklarini tamamlayip rahat bir sekilde dugununu beklio. Heyecan dorukta.

Merci evin cok renkli herseyin cok guzel bende evimi tutup esyalarimi yerlestirdigim gunleri gorebilecekmiyim acaba.

Ardanin annesi az kaldi ki senin de. Sonra da Nena icin gun sayacagiz burada. Anne olmayi bende cok istiyorum ki bir an once.

İncicicegi senin kpss calismalari guzel gidio masallah. Bende girecegim ama kitap yuzu acmadim bu sefer. Umarim emeklerinin karsiligini alirsin.

Musss nerelerdsn kuzum sende eyluldde evlenysn demek az kalms sennde hadivhyrlisyla senidr aramiza alalaim az bekarimiz kalsn snra onlarida siraya sokucaz insallah:)) guzell dileklern icin cokk tesekkurler allah hepnze nasip etsn guzel bir bebek bu arada bende kiz hissedyrm ama gonlumde erkek var :)) ig den hemen kabul edim seni cnm

Bnmkide ay da 1defa tam kolon oynuo 1 bile tuttturamio garibim gecen inttrnettn sayisalda rn cok cikan rakamlari bulup oynamis tuhh bilemedik dio ahahah gelde gulme komik bu kocalr ya evimzn renkleri yemin ederm

10 numarada 10 numarayı tutturamayana para veriyorlar. Biz o 1o numarayı tutturamayan ender kişilerdeniz:KK1:

Musss nerelerdsn kuzum sende eyluldde evlenysn demek az kalms sennde hadivhyrlisyla senidr aramiza alalaim az bekarimiz kalsn snra onlarida siraya sokucaz insallah:)) guzell dileklern icin cokk tesekkurler allah hepnze nasip etsn guzel bir bebek bu arada bende kiz hissedyrm ama gonlumde erkek var :)) ig den hemen kabul edim seni cnm

Evet canim eylülde gelinim bende evliler kervanina katilacagim. Amin canim onemli olan saglikli olmasi. Hemen inceliyorum ig den seni. Gerci bende yeniyim baya ig de.

Muss canım hayırlı olsun, Eylül'ün kaçında düğün. Seneye bu zamanlar inciciceği, lovely ve senden minik kk cılar bekliyoruz:KK49: Merci 5 yıl bebek istemiyorum dedi ama ben merciden şok bir hamilelik bekliyorum:KK1:

Giizz seni panik yapmak istemiyorumm ama ben görünce gözlerim pörtlediii :KK53: 27 gün yazıyoooo Aman Allahm mutluluk yaklaşıyooooo:KK43::KK19:

canım çok güzel zamanlar vallla çok heyecanlı bir o kadar yorucu geçiyor az kaldı inşallah bitecek en kısa süre de sana da nasip olacak inşallah

Muss canım hayırlı olsun, Eylül'ün kaçında düğün. Seneye bu zamanlar inciciceği, lovely ve senden minik kk cılar bekliyoruz:KK49: Merci 5 yıl bebek istemiyorum dedi ama ben merciden şok bir hamilelik bekliyorum:KK1:

13-14 eylul canim. Ben zaten hic korunmayi düşünmüyorum. Bakalım o günleri görebilecek miyim. Mercinin bu konudaki tavri çok net gozukuyor ama belli olmaz hiç.

Son düzenleme:
Yolluklarımı googleda buldum uğraşma Nenacım.

Burda göründüğünden çok daha güzel ama.

phpThumb.php

benim salon halımda 4030b 2.sayfada hattaha senin bu aldığın halıyı antreye istedim ama sonra düşündüm evi çok çiçekle boğmayım diye sade yaptım melodi serisi 5805a oldu

nena bu arada senin ig hesabını bana mesaj yazarsan sevinirim canım

3 gün izinliyim bugün çamaşır selemi felan aldık son eksikleri aldık kızlar bitiyor şükür

stanki yaaa acaip heyecan yaptım çok ama çok az kaldı inanmıyorum bebek geliyor

kızlar instagramda bazılarınızı tesadüf gördüm muss özelliklşe seni şimdi ben seni takip ediyorum ama seni kabul etmemişim ettim hemen canım chlezy sanırsam senide takibe aldım inciceciği senide nena hanıma talep gönderdim kabulll et nena

ayyyyyy acaip heyecan verici bir durum canım eylülde çabucak gelecek 2014 gelinleriyiz bizde

hoş geldin canım. düğün eylülde demek seninde az kalmış sayılır. hayırlı olsun canım

çalışmaya çalışıyorum işte canım. tarih mahvediyor beni. zaman problemim var denemelerde yetiştiremiyorum. hala çok çok iyi bi durumum yok maalesef. amin inşallah herkes emeğinin karşılığını alır. hiç belli olmaz canım olur mu olur seninde

stanki yaaa acaip heyecan yaptım çok ama çok az kaldı inanmıyorum bebek geliyor

kızlar instagramda bazılarınızı tesadüf gördüm muss özelliklşe seni şimdi ben seni takip ediyorum ama seni kabul etmemişim ettim hemen canım chlezy sanırsam senide takibe aldım inciceciği senide nena hanıma talep gönderdim kabulll et nena

ayyyyyy acaip heyecan verici bir durum canım eylülde çabucak gelecek 2014 gelinleriyiz bizde

Sorma giz senin evlendiğin gün bizim doğuma tam 30 gün kalmışi olacak. Bu arada farkettiysen seneye bu zamanlar hamile olma potansiyeli olanlara seni yazmadım. Senden seneye şubat mart gibi doğum bekliyorum:KK1::KK9::KK9::KK1:

Sorma giz senin evlendiğin gün bizim doğuma tam 30 gün kalmışi olacak. Bu arada farkettiysen seneye bu zamanlar hamile olma potansiyeli olanlara seni yazmadım. Senden seneye şubat mart gibi doğum bekliyorum:KK1::KK9::KK9::KK1:

doğru söze asla birşey demem haklısın vallla bende kendimde o potansiyeli görüyorum Allah verirse kısmetimizde varsa biz istiyoruz nasip bakalım ben korunmuyorum

stanki acil birşey sormam lazım hepinize ne olur bana yardım edin bakın doğum kontrol hapı daha önce kist yüzünden kullandım 3 ay ve acaip iyi geldi ama şimdi bünyem kaldırmadı sebebini bilmiyorum

nisan 9 da regl oldum bugün ayın 21 i hala bitmedi çünkü 14 nisanda hapı bıraktım midem ağırıyor diye ve ara kanamalarım başladı kızlar yani reglm sarktı

ve ben ne yapacağımı şaşırdım yaaaa geciktirici içicem ki hayatımda geciktirici nedir bilmem kullanmadım, yada adet söktüren bir ilaç var onu içicem

bide dini nikahım 16 nisan da ve ben o gün regl iken dini nikah kıyarsam syaılmayabilir değilmi kızlar ne olur bana yardım edin

Incicicegi tarihi sevmek zorundadin sevmeden ilgi duymadan sikiyor insani malesef.

Giz evet kabul etmissin ki beni gordum simdi.

X