347. Dönemde Eşi, Nişanlısı, Sevgilisi Askere Gidecek Olanlar

Incicicegi tarihi sevmek zorundadin sevmeden ilgi duymadan sikiyor insani malesef.

Giz evet kabul etmissin ki beni gordum simdi.

ayyy varya bir arkadaşımı haftalardır kabul etmemişim 300 kişi var onlara tek tek bakmam lazım her geçen gün artıyor vallla tanımıyorum çoğu kişiyi

bu arada olaki bir kız bebeğim olursa ismi nergiz olcak inşallah

Gizcim adetliyken dini nikah gecerli oluyor ablaminda böyle denk gelmisti sorusturduk gecerli oluyormuş. Ama diger konular hakkinda fikrim yok malesef.

Lovelymm koridor halilarina bayildimm mat hali bile gayet guzel duruyo arkamdan gelen gelin adayi belli olmus demekki hayirli olsun musss :)
Muss canım hayırlı olsun, Eylül'ün kaçında düğün. Seneye bu zamanlar inciciceği, lovely ve senden minik kk cılar bekliyoruz:KK49: Merci 5 yıl bebek istemiyorum dedi ama ben merciden şok bir hamilelik bekliyorum:KK1:
Cok beklersin stankim :)))
Bugun 23 nisan gosterimiz vardi resmen bittim ayaklarin tutmuyo. Carsamba persembe evimi gidip yerlestiricem yavastan sizin icin detay fotoğraflar cekicem

Gizcim adetliyken dini nikah gecerli oluyor ablaminda böyle denk gelmisti sorusturduk gecerli oluyormuş. Ama diger konular hakkinda fikrim yok malesef.

canım yaa rezil olacağım diye korkuyorum yemin ediyorum ki sağol vallla içim rahatladı keşke daha önce kıyılsa artık içim rahatlasa

Gizim isin zor ya dogum kontrol hapi bile dokunduysa adet geciktiricilere de tepki gosterebilir vucudun. Muss un soyledigi iyi olmus bende hic bilmiyodum adetliyken nikah isini

doğru söze asla birşey demem haklısın vallla bende kendimde o potansiyeli görüyorum Allah verirse kısmetimizde varsa biz istiyoruz nasip bakalım ben korunmuyorum

stanki acil birşey sormam lazım hepinize ne olur bana yardım edin bakın doğum kontrol hapı daha önce kist yüzünden kullandım 3 ay ve acaip iyi geldi ama şimdi bünyem kaldırmadı sebebini bilmiyorum

nisan 9 da regl oldum bugün ayın 21 i hala bitmedi çünkü 14 nisanda hapı bıraktım midem ağırıyor diye ve ara kanamalarım başladı kızlar yani reglm sarktı

ve ben ne yapacağımı şaşırdım yaaaa geciktirici içicem ki hayatımda geciktirici nedir bilmem kullanmadım, yada adet söktüren bir ilaç var onu içicem

bide dini nikahım 16 nisan da ve ben o gün regl iken dini nikah kıyarsam syaılmayabilir değilmi kızlar ne olur bana yardım edin

canım regliyken imam nikahın olur engel değil benim bi arkadaşımda oyle olmuştu merak etme. keşke hapı hemen bırakmasaydın. daha öncede kullandım bi etkisini görmemiştim diyosun. midenin ağrısı büyük ihtimalle stresten canım. benimde arada lekelenmelerim oluyordu normalmiş bırakmadım devam ediyorum 1 sene olunca bırakıcam. şu kpss illetini atlatayım diye bekliyorum. yoksa sınav bana azap olur kesin o gün hastalanırım :KK31:

Gizim isin zor ya dogum kontrol hapi bile dokunduysa adet geciktiricilere de tepki gosterebilir vucudun. Muss un soyledigi iyi olmus bende hic bilmiyodum adetliyken nikah isini

yasmini kullanma gibi bir salaklık yaptım ben bide psikolojik diyordum ilk bir arkadaşım doğum kontrol dokunmuş sana demese devam ediyorum mide ilaçları ile hapı bir güzel içiyordum hee bide reglm die panadolda itim aynı ara sürekli ilaç girdi bünyeye halime bak fenlardayım

ya geciktirici ya söktürücü olmadı mayıs başında 5 gün söktürücü içicem hoplucam zıplıcam

o değil 3 4 hafta önce ağda yaptırdım hala genitalde çıkmadı çıkmasını bekliyorum kıllı tüylü gelin olucam regl olursam yanıma jilet tüy dökücü krem vs alayım 6 sene bekledi herhalde bekleyebilir demi benimki

kızlar fotoğrafçının büyüttüğü düğün fotoğrafınızı nereye astınız acaba :26:

biz alalı neredeyse 1 ay olacak hala nereye assam bilemedim. 90-130 cm baya büyük. salona istemiyorum zaten yerde yok. ben koridora asalım diyorum eşim yatak odasına diyo. yatağın başında da çok fazla yer yok tepede kolon var. sıkışık mı durur acaba orda diyorum yatağın başından dolayı kafam karıştı :44:

ayyy inciceciğim ben o büyük poster gibi olanla ne yaparım düşünüyorum nişanda kocaman verdi düğünde o paketi istemedim fotoğrafçı o paketi bize hediye etti kaçıyorum beni buluyor poster nereme koycam o posteri yahu türk filmlerinde olur yaa adam o fotoya bakıp şarap içer vallla o hava olcak heeee

canım regliyken imam nikahın olur engel değil benim bi arkadaşımda oyle olmuştu merak etme. keşke hapı hemen bırakmasaydın. daha öncede kullandım bi etkisini görmemiştim diyosun. midenin ağrısı büyük ihtimalle stresten canım. benimde arada lekelenmelerim oluyordu normalmiş bırakmadım devam ediyorum 1 sene olunca bırakıcam. şu kpss illetini atlatayım diye bekliyorum. yoksa sınav bana azap olur kesin o gün hastalanırım :KK31:

canım kızlar sağolun içimi rahatlattınız canım yaaa bilemedim ki bana herkes kullanma dedi nişanlım da bebek diye tuturuyor yani öyle böyle değil soğuması için elimden geleni yaptım kendimi hapla korumaya almıştım ama gördüğünüz gibi elimde patladı ben imkansızı başardım şimdi çoğu kişi gülüyor bana kızamıyorum da valla haklılar :KK1::KK1::KK1::KK1::KK1::KK1:

heee olaki hamile olursam lovelym o bebek arabalarından istiyorum ben de söyledim ona vallla o bebek arabalarını alırsın dedim

kızlar fotoğrafçının büyüttüğü düğün fotoğrafınızı nereye astınız acaba :26:

biz alalı neredeyse 1 ay olacak hala nereye assam bilemedim. 90-130 cm baya büyük. salona istemiyorum zaten yerde yok. ben koridora asalım diyorum eşim yatak odasına diyo. yatağın başında da çok fazla yer yok tepede kolon var. sıkışık mı durur acaba orda diyorum yatağın başından dolayı kafam karıştı :44:

İnciciceğim bence korıdora as.Salonda cok dıkkat cekıyor.Geçen arkadasa gıttık.Resmen koca tablo eşyalarla uyum saglamamıstı.Salonun butunlugunu bozmustu.

Gizcim

tarlusal,farlutal bunlar getiriciler.Ama ılacı alma tarıhını ayarlamasını yapmalısın.Cunku bir ılacı toplam 10 gün kullanıp 5.gun gelıyor.Digeri 5 gün kullanıp 7 gun ıcınde gelıyor.Onun hesaplamasını ıyı yaparsan rahat edersın canım.

doğru söze asla birşey demem haklısın vallla bende kendimde o potansiyeli görüyorum Allah verirse kısmetimizde varsa biz istiyoruz nasip bakalım ben korunmuyorum

stanki acil birşey sormam lazım hepinize ne olur bana yardım edin bakın doğum kontrol hapı daha önce kist yüzünden kullandım 3 ay ve acaip iyi geldi ama şimdi bünyem kaldırmadı sebebini bilmiyorum

nisan 9 da regl oldum bugün ayın 21 i hala bitmedi çünkü 14 nisanda hapı bıraktım midem ağırıyor diye ve ara kanamalarım başladı kızlar yani reglm sarktı

ve ben ne yapacağımı şaşırdım yaaaa geciktirici içicem ki hayatımda geciktirici nedir bilmem kullanmadım, yada adet söktüren bir ilaç var onu içicem

bide dini nikahım 16 nisan da ve ben o gün regl iken dini nikah kıyarsam syaılmayabilir değilmi kızlar ne olur bana yardım edin

Canım fetva.nette böyle bir soru sorulmuş, aşağıdaki yanıtı vermişler. Doğum kontrol ve geciktiriciler ile ilgili hiç bir fikrim yok hiç kullanmadım.

Soru: Kadın adetli iken imam nikâhı kıyılabilir mi?

Cevap:
Adet döneminde kıyılan nikâh geçerlidir. Nikâh için kadının adetli olmaması diye bir şart yoktur.

İnciciceğim bence korıdora as.Salonda cok dıkkat cekıyor.Geçen arkadasa gıttık.Resmen koca tablo eşyalarla uyum saglamamıstı.Salonun butunlugunu bozmustu.

Gizcim

tarlusal,farlutal bunlar getiriciler.Ama ılacı alma tarıhını ayarlamasını yapmalısın.Cunku bir ılacı toplam 10 gün kullanıp 5.gun gelıyor.Digeri 5 gün kullanıp 7 gun ıcınde gelıyor.Onun hesaplamasını ıyı yaparsan rahat edersın canım.

aynen canım bende salonda sevmiyorum kocaman dediğin gibi dikkatleri çekiyor. valla ortada kaldı öyle kocaman şey :)) ya koridor ya da yatak odası olacak artık

Lovelymm koridor halilarina bayildimm mat hali bile gayet guzel duruyo arkamdan gelen gelin adayi belli olmus demekki hayirli olsun musss :)

Cok beklersin stankim :)))
Bugun 23 nisan gosterimiz vardi resmen bittim ayaklarin tutmuyo. Carsamba persembe evimi gidip yerlestiricem yavastan sizin icin detay fotoğraflar cekicem

Merci biz aslinda seneye nisana birakmayi dusunuyorduk dugunu ani fikir degisikligi ile eylule aldik. Ama yetiştirmek zor olacak hele bir ev tutulsun da. Bu arada ig de sen oldugunu tahmin ettigim birini ekledim gizin profilinden. Umarim sensindir.

Incicicegi seni de ekledim ben ig de.

Son düzenleme:
Evet canim eylülde gelinim bende evliler kervanina katilacagim. Amin canim onemli olan saglikli olmasi. Hemen inceliyorum ig den seni. Gerci bende yeniyim baya ig de.

Hadi hyrlisi tatlikus cok sevndm buhunlern tadini cikar.... bir suru yazsmssnz yetisemyrm bnm imam nikahm kiyilirken bnde adetlydm canim heralde sorun olmuyordur...**** bn yatak odama koydm fotografi salonda sevmiyrm hos durmuo bnce ama sen blrsn incicicegm

Gizcim

canım yarlusalı duydum yeni bişiymiş mayıs başı gibi başlayıp 5 6 gün kullanırım regl olurum diyorum yani yumurtlama dönemine giriliyormuş yaa regl bitince 14 16 gün sonra işte ben o günlerden önce içicem

bu arada hiç böyle bir ilaç kullandınız mı yada çevrenizde kullanan oldumu canım valla son çare bunlar chelzym

Canım fetva.nette böyle bir soru sorulmuş, aşağıdaki yanıtı vermişler. Doğum kontrol ve geciktiriciler ile ilgili hiç bir fikrim yok hiç kullanmadım.

Soru: Kadın adetli iken imam nikâhı kıyılabilir mi?

Cevap:
Adet döneminde kıyılan nikâh geçerlidir. Nikâh için kadının adetli olmaması diye bir şart yoktur.

içim rahatladı daha araştırmama gerek kalmadı sağol canım valla şaşkoloz gibi kalakaldım öylece

canım yarlusalı duydum yeni bişiymiş mayıs başı gibi başlayıp 5 6 gün kullanırım regl olurum diyorum yani yumurtlama dönemine giriliyormuş yaa regl bitince 14 16 gün sonra işte ben o günlerden önce içicem

bu arada hiç böyle bir ilaç kullandınız mı yada çevrenizde kullanan oldumu canım valla son çare bunlar chelzym

Daha geçen ay kullandım canım ben.Adetlerim düzensiz fazlasıyla.Gelmedi uzun sure.Doktorumda tarlusal verdi.İlkte değildi kullanmam zaten.
Zamanlamana dikkat et sadece o kadar.Hiç sekmeden kullanmaya başladıgın gün dahil 13- 15.günde geliyor.

müss gördüm canım kabul ettim bende sana istek yolladım

nena benim de aldığımda yatak odasına asmak vardı aklımda bi arkadaşım koridora da olabilir ben oraya astım deyince kafam karıştı size sorayım dedim

Daha geçen ay kullandım canım ben.Adetlerim düzensiz fazlasıyla.Gelmedi uzun sure.Doktorumda tarlusal verdi.İlkte değildi kullanmam zaten.
Zamanlamana dikkat et sadece o kadar.Hiç sekmeden kullanmaya başladıgın gün dahil 13- 15.günde geliyor.

ayyy canım diyelim mayısta başında başladım 3 4 gün kullanmaya geliyormu yani bunumu demek istedin eğer öyle ise bir umut :KK1::KK1::KK1::KK1::KK1:

ayyy canım diyelim mayısta başında başladım 3 4 gün kullanmaya geliyormu yani bunumu demek istedin eğer öyle ise bir umut :KK1::KK1::KK1::KK1::KK1:

Oyy canım iyi haberi vermek isterdim ama malesef oyle değil.Soyle anlatayım.1 mayısta kullanmaya basladın 5 gün kullandın mesela bitti ilaç.Bittikten 6-7 gün sonra adet oluyorsun.Bu sekılde :KK34:

X