355. dönem (Kasım 2013) eşi,nişanlısı,sevgilisi askere gidecekler burayaa..!!

nasıl geçecek bu 167 gün daha şimdiden o kadar çok özledim ki kokusunu. Uzun dönem olsaydı tümden kafayı yemiştim herhalde hepimize Allah kolaylık versin inşallah hemencecik bitsin bu süreç :KK43:

Eşimin normalde teslim günü yarın sabah saat 10:00. Ama Akçay'daki annesinin yanına gitmek üzere dün babası evden alıp götürecekti. Dün için işyerimden izin almadım, sıradan bir gün gibi evden çıkmak istedim. Kalktım, giyindim ve tam çıkarken eşim arkamdan geldi. Sarıldıda sarıldı. Hayırlı işler dedi ve çıkıp gittim. Yolda hiç ağlamadım ama neden bilmiyorum gözyaşlarım aktı da aktı. Aklım çekip gitti yanlış yola giriyordum az kalsın. Sonra dedim, kaza yaparsan eşin üzülmezmi ne yapar bensiz? Saat 11 gibi mesaj attı babam geldi almaya diye. Zar zor akşam oldu eve gittim. Evi toplamış temizlemiş. Keşke şuraya şunu yapsaydık dediğim ne varsa yapmış. Sonra mutfağa gittim buzdolabının üzerinde bir not: Sana güzel şeyler yazacaktım ama burası soğuk diye laptopun içine yazdım. Laptopun ekranını kaldırdım: Buraya yazacaktım ama burası da çok karanlık o yüzden banyo dolabına bak. Koşa koşa gittim baktım: Buraya yazacaktım ama ıslanır diye yazmadım yastığının içine bak. Bana kısa bir mektup yazmış. Koptum tabi çok kötü oldum. Bir de akşam marifetmiş gibi arıyor beğendin mi diye. Dedim ki iyi halt etmişsin. Bana bu yapılır mı yaa :KK14: Normale dönemeyecek miyim ben? Kaç gündür boğazımda düğümler, gözlerim aktı akacak zor tutuyorum kendimi. En kötüsü de işyerinde ağlamak. Yada ağlamıyormuş gibi yapmak. Halbuki ben ağlak biri bile değildim ne oldu bana? O bana nasılsın bitanem falan diyor ben de saydırıyorum nasıl olabilirim tipsiz çirkin göbekli noolcak... Ben seni sevmiyorum işte diyorum gülüyor. Off yazamıyorum daha fazla.

Sahi kızlar, nasıl olacak? :KK5:

.

offf çok kötü oldum okurken yaa bn daha moda giremedim diye seviniyordum ama şimdiden koydu banada :KK43: hep diyorum ya Allah ölüm acısı vermesin zorunlu olarak gidiyorlar işte maalesef hayatlarında en azından 6 ay boşa geçen vakit ama yapacak bir şey yokki uzun dönemleri düşün birde

offf çok kötü oldum okurken yaa bn daha moda giremedim diye seviniyordum ama şimdiden koydu banada :KK43: hep diyorum ya Allah ölüm acısı vermesin zorunlu olarak gidiyorlar işte maalesef hayatlarında en azından 6 ay boşa geçen vakit ama yapacak bir şey yokki uzun dönemleri düşün birde

Oyle tabiki 12 ay nerde 5 ay 10 gun nerde... Ama hayatta en cok sevdigin insan artik yaninda degil. Usudu mu ne yedi ne icti ve oyle lukse alistirdi ki. Ne istesem yapardi. En sonunda dedim artik bu kadar iyi olma :KK43:

Gonderdim canimdan bir parcami :KK43:( son 4 gunumuzu doya doya yasadik bugun anneannesinin ve dedesinin mezarligina gittim onunla bak dede beni kamuflajlarla gormk istiyodun kalk bak gidiyorum dedi... Kokusunu cektim icime ellerini bir saniye bile birakmadim aksam oldu yarin sabah saat 6 da otobusu erken kalkicakti beni evime birakti ailemle vedalasti.. Evden cikti camdaydim uzun sure oturdu arabada gidemedi.. Ben canimdan br parcami gonderdim allah bize sabir versin

Gonderdim canimdan bir parcami :KK43:( son 4 gunumuzu doya doya yasadik bugun anneannesinin ve dedesinin mezarligina gittim onunla bak dede beni kamuflajlarla gormk istiyodun kalk bak gidiyorum dedi... Kokusunu cektim icime ellerini bir saniye bile birakmadim aksam oldu yarin sabah saat 6 da otobusu erken kalkicakti beni evime birakti ailemle vedalasti.. Evden cikti camdaydim uzun sure oturdu arabada gidemedi.. Ben canimdan br parcami gonderdim allah bize sabir versin

Suan ihtiyacimiz olan tek sey sabir. Allah hepimize sabir versin.

Oyle tabiki 12 ay nerde 5 ay 10 gun nerde... Ama hayatta en cok sevdigin insan artik yaninda degil. Usudu mu ne yedi ne icti ve oyle lukse alistirdi ki. Ne istesem yapardi. En sonunda dedim artik bu kadar iyi olma :KK43:

ben zaten gidene kadar çok görüşmeyi düşünmüyorum alıştırmak istiyorum kendimi sürekli beraber olunca daha zor olucak ayrılmak... ama sizi böyle okuyunca gitme diyesim geliyor :KK43:

Bende gönderdim arkadaşlar, eğlence, uğurlama falan istemedi. Hatta otogara bile gitmedik, çok kalabalıktır boşuna gelip eziyet çekmeyin dedi. Abisiyle bindiler taksiye gittiler. Ben arkalarından muslukları açtım tabii, şuan hala yalan gibi geliyor inanamıyorum..:KK5:

ben zaten gidene kadar çok görüşmeyi düşünmüyorum alıştırmak istiyorum kendimi sürekli beraber olunca daha zor olucak ayrılmak... ama sizi böyle okuyunca gitme diyesim geliyor :KK43:

Eger mumkunse gorusme fazla. Biz 4 senedir hep dipdibeydik. Ne kadar zor oldu anlatamam.

bende gece uc gibi gonderdim kocami otogar kiyamet gibiydi davul zurna calan halay ceken ne arasan vardi. her arabanin onunu kestiler istiklal marsi okudular. ama arabalar bir saat gecikmeli geldi. en sona biz kaldik. sessiz sedasiz bindi arabaya aglamamak icin kacti rwsmen bana da soz verdirdi orda aglama diye. eve gelince onsuz yatinca cok koydu bana aglarken uyuyakalmisim.
allah hepimize sabir versin.

bende gece uc gibi gonderdim kocami otogar kiyamet gibiydi davul zurna calan halay ceken ne arasan vardi. her arabanin onunu kestiler istiklal marsi okudular. ama arabalar bir saat gecikmeli geldi. en sona biz kaldik. sessiz sedasiz bindi arabaya aglamamak icin kacti rwsmen bana da soz verdirdi orda aglama diye. eve gelince onsuz yatinca cok koydu bana aglarken uyuyakalmisim.
allah hepimize sabir versin.

otogarı düşünmek bile istemiyorumm hep görür kötü olurdum zaten orada uğurlamalar olunca birgün bende yaşayacağımı bilmezdim.

merhaba hanımlar uzulmeyın dıyemeyecegım cunku nedesek bos bılıyorum ama Allah sabrını verıyor..acemılık bıttıgınde daha rahat olacaksınız ımkanı olan yemın torenıne gıtsın cok guzel bır duygu En Büyük TÜRKİYEEn Büyük TÜRKİYE

Eger mumkunse gorusme fazla. Biz 4 senedir hep dipdibeydik. Ne kadar zor oldu anlatamam.

Annesi ve babasından yıllardır ayrı yaşıyor onların yokluğuna alıştım da seni çok arıycam demişti bana da, 7 seneden sonra ilk uzun ayrılığımız olacak. İnşallah nasip olursa 5,5 ay sonra herşey bizim için daha güzel olacak..:KK5:

Annesi ve babasından yıllardır ayrı yaşıyor onların yokluğuna alıştım da seni çok arıycam demişti bana da, 7 seneden sonra ilk uzun ayrılığımız olacak. İnşallah nasip olursa 5,5 ay sonra herşey bizim için daha güzel olacak..:KK5:

InsAllah... Biz de bebek hayallerimizi askerlik sonrasina biraktik. Zaten tek tesellim bu.

Amin. :KK14:

Hayattan soğudum resmen ya. Geri döneceğini bilmesem kalpten gitmiştim kesin. Bir yarımı kesip götürmüşler gimi. İçimin acısı durmuyor

Sorma ya. Her gece yatmadan önce biraz şakalaşırdık biraz saçımı okşardı konuşurdu benimle. Şimdi öyle mal mal yatıyorum. Uyuyamıyorum ama :KK43:

benimde bu şehirde ondan başka kimsem yok hep yapışık ikiz gibiydik şimdi sudan çıkmış balık gibiim :KK14:çok şükür ki kısa dönem yoksa ne olurdum

canım sennki ne zamn teslim oluo ki benden iki hafta önce şafağın

gitti kızlar gönderdim.. 4 buçukta aradı evden çıkıyorum dedi tam çıkarken msj atıcam ve kapatıcam tlf cevap atma sakın dedi.. veda msjı gelince halimi tahmin edebiliyosunuzdur zaten çok başka bi duygu ya anlatamıyorum yarım yok sanki şehir anlamını yitirmiş gibi.. az önce aradı tam 17 saniye konuşabildik.. geldim iyiyim teslim oluyorum konuşamıyorum kapatıyorum olsun sesini duydum ya çok şükür yazamıcam daha fazla

kizlar benim sevgilimde bu sabah 4 bucuk gibi cikti gitti ben okudugum icin karabukteyim oda konyaya gitti :KK43: 12 aydan yararlanmis olcak :KK43:

hemde ne zormuş zaman geçmek bilmiyor sürekli aklımda acaba şimdi napıyodur yemek yemiişmdir koğuşlarına dağılmışlarmıdır? nasıl geçicek bu 5 ay nasıll

hemde ne zormuş zaman geçmek bilmiyor sürekli aklımda acaba şimdi napıyodur yemek yemiişmdir koğuşlarına dağılmışlarmıdır? nasıl geçicek bu 5 ay nasıll

Bende aynıyım, 11,30' da teslim olmuş ne yapıyo? nasıl bir yer? nasıl davranıyorlar? diye düşünmeden edemiyorum.. İçime bi taş oturdu sanki.. :KK14:

Son düzenleme:
X