35ten sonra iliskiye baslamak zor mu

nerminis

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
27 Ağustos 2023
75
28
Yoksa bana mi oyle geliyor?

Su an iliskim yok ve artik cok mu gec sifirdan biriyle tanismak icin?
35 yasindaki akranim bile istiyor ki 30 yasinda olsun kiz arkadasi en fazla :)
40 yasindaki de 30 istiyordur gerci.
Bizim kulturumuzde 35ten sonra kadin direkt yok sayiliyor sacma sekilde.
Benim de hic umudum kalmadi.
Sizde durum nasil?
35in altindaysaniz da ne dusunuyorsunuz bu konuda?
Tesekkurler cevaplariniz icin simdiden

Valla kanka ben tammmm istediğim gibi bir erkekle 36da tanıştım, kendisi de benden 2 yaş büyük. Valla nazar değmesin gayet mutluyum herifle:nazar: O şekilde kadınlara satılık mal gibi bakan iğrenç heriflerle zaten işim olmazdı, toplum da değişiyor artık yaşıtıyla oan çok sayıda erkek var sen yaştılarına bak yılma:) Bol şans dilerim umarım Brad Pitt jr bulursun:halay:

Valla kanka ben tammmm istediğim gibi bir erkekle 36da tanıştım, kendisi de benden 2 yaş büyük. Valla nazar değmesin gayet mutluyum herifle:nazar: O şekilde kadınlara satılık mal gibi bakan iğrenç heriflerle zaten işim olmazdı, toplum da değişiyor artık yaşıtıyla oan çok sayıda erkek var sen yaştılarına bak yılma:) Bol şans dilerim umarım Brad Pitt jr bulursun:halay:
Owww tebrik ederim cherry ❣️

Sizde durum nasil?
35 yasinda tanistim. 37'de evlendim.

34'ten bildiriyorum. Minyonum ve hiçkimse yaşıma inanmıyor. Bana gelen erkekler benden 6-7 yaş küçük. Üzülüyorum hiç düzgün ahlaklı kafa dengim birileri karşıma çıkmıyor. Hoş ben de boşanmış biriyim. 3-0 yeniğim.yıkık durumdayım.

Kadınlara son kullanma tarihi geçmiş yoğurt muamelesi yapan erkekler evlenemiyor. Etrafımda 3 tane örneği var. Net bilgi.

Nasipten öte yokmuş bunu anladım artık.

İşverenim, kendinden 4 yaş büyük bir kadınla evli. 16 yaşında oğulları var. Adam daha çok çökmüş durumda.

Sizde durum nasil?
düşünüyorumda insanlar çokmu yüzeysel hiçmi gelişememiş,yaş dediğin nedirki,bir insan yaş olayını kriter sayacak kadar nasıl boş olabiliyor,hani nerede sevgi,aşk,huzur,eşya seçer gibi eş ve sevgili seçer olmuş millet,yaşı şöyle olsun,maaşı böyle olsun,hoşlandığım bir adam var ilişkimiz yok ama sürekli konuşuyoruz daha yeni,hiç yaşını merak etmedim,sormadım,kardeşim o adam yaşlı yaa fln dedi ama umurumda olmadı,50 yaşındada olabilir ne fark ederki,arabası çok kötü ne olacakki,bir insanı gerçekten sevince isteyince vakit geçirmekten sohbet etmekten zevk alınca yaş sadece bir sayı olarak kalır,kız genç olsun,maaşı çok olsun,adamın evi olsun,son model arabası olsun,genç olsun gibi ısmarlama fiziksel bir beklenti en fazla insanı bayalaştırır,öyle düşünen insanla işiniz olmasın zaten,belli bir yaştan sonra iki insanın yapacağı tek şey sohbet etmek oluyor,balkonda oturup g.zekalı bir adamla konuşamamaktansa benden yaşlı ama konuşabileceğim bir adamı tercih ederim,kriter zeka olmalı,nezaket olmalı,hoşgörü olmalı,sevgi olmalı.

Seven adam kök ailesine karşı geliyor birşekilde değil mi ?

Ne güzel.
Yok karşı gelmek değil, ailesine aşırı saygı duyar ama bana da saygı duyar. Kimseye karşı gelmiyor, yetişkin biri olarak sınır çiziyor. Ailedeki açık, çalişan tek gelinim vs vs aöa yorum yaptırmaz, kendi ailesine de yorum yaptırmaz. O raddeye getirmed

Sizde durum nasil?
Eşimle tanıştığımda 28 yaşındaydım o da 27 yaşındaydı. 30umda evlendim. Hiç böyle sorun yaşamadım. Evliliği çok isteyen eşimdi mesela.
Gerçi şu dönemde yaş değil de evlenmek istemeyen çok daha fazla

X