360 karın germe , lipo ve bbl ameliyatı tecrübelerim ve tavsiyelerim 🤩🤩🤩

Merhaba inşallah Ocak 2 de bende İsmail hocada ameliyattim tarih günü için görüşmeye gidicem ersin hoca çok tatlı ve her sorduğumuz soruya hasta olduğu halde anında cevap veren bir Dr öyle bı güven verdiki ve çok yakın arkadaşımın karnını gördükten sonra gitmeye karar verdim çünkü bu tarz ameliyatlarda referans ve görerek ameliyatta girme çok daha iyi çünkü biliyorsun ki sonuç muhteşem...inşallah ameliyat sonrası size detaylı olarak bilgi vericem....sizede geçmiş olsun mutlu günlerde gibişniz kullanın☺️☺️
Çok teşekkür ederim

Merhaba ben de 40 kilo verdim benim de karın bölgesinde çatlak sorunum var sarkma da aynı şekilde. Çatlaklarım vardı dediniz çatlaklarınız gitti mi karın germe ile? Çok geçmiş olsun bu arada memnunsunuz sanırım doktorunuzu da sorsam 🥺
Merhaba benim catlaklarimin yoğunlukta olduğu bolgeyi nerdeyse tamamen aldılar size şöyle tarif ediyim suanki göbek telifinizin 2 parmak üstünden kesiyorlar orada ne varsa tamamen gidiyo üst taraflarda varsa kaliyo tabiki ama inanin gözünüze batmiyo

Merhaba geçmiş olsun öncelikle bende aynı işlemleri düşünüyorum kol sırt bel göbek lipo üst bölge yağlarım gitsin istiyorum genetik çünkü kilo versemde alt hep daha zayıf oluyor lipodan çıkacak yağları kalça boşluklarına ve yuvarlak kalçaya sahip olmak için istiyorum iki sezaryen doğum yaptım çok kilo alıp verdim karın germede de istiyorum hepsini aynı anda istiyorum ama cesaretim de yok korkuyorum iyi ve tecrübeli bir doktorda gerekli ve tabi fiyatlar çok yüksek birikim yaptım ama ben yapana kadar hep zam geliyor instagram da muhteşem değişimler görüyorum hevesleniyorum ama kötü sonuç alan memnun kalmayanda oluyor doktoruna bağlı bence kesinlikle o yüzden de hep erteliyorum siz ne kadar toplamda ödediniz acaba özelden yazabilir misiniz birde lipo olan yerlerde çökme gibi bir durum oldu mu

Merhaba hanımlar bugün ameliyatımın 48. Günü . Ameliyata karar verme aşamasında burdan çok faydalandım ama bir çok yazı güncel değildi benim gibi güncel bilgi isteyenlere yardımcı olmak için yazıyorum.
Öncelikle 4 yıl önce tüp mide ile 60 kg verdim 3 normal doğum haliyle vücudum korkunç bir haldeydi aşırı sarkmam felaket çatlaklarım vardı ve benim karnımda tam 3 kat vardı iğrenç görünüyordu bu ameliyata karar verdim sonra 2 ay uzuuun bi araştırma yaptım ama kafam corba gibi oldu konuşmadığım dr kalmadı Murat sarıcı , tamer şakrak , büsra nur özger ,esteticha , esteworld daha niceleri ama o kadar yüksek fiyat çektiler ki anlatamam dolarlar eurolar havada uçuşuyordu e haliyle paramda kısıtlı kocamı zar zor ikna etmişim ... instada gezinirken Ester Clinic diye bi sayfaya denk geldim fiyatları yazıyordu çok cazip geldi aradım konuştum muayene oldum anlaştık ve 3 lü kombine bi ameliyat olduğu için totalde çok güzel bir indirim yaptılar sağolsunlar . Gelgelelim ameliyat gününe sabah erkenden gittik 3 gün öncesinde kan tahlillerim vs yapıldı ameliyat saatim geldi 14.30 da girdim ama öncesi ağlıyorum korkuyorum bana sakinleştirici yapın odada dedim sağolsunlar hiç kırmadılar 🙏 ameliyatım 10 saat sürmüş dr'um İsmail barut bey minimum 7 8 saat süreceğini söylemişti çünkü gerçekten aşırı sarkmam vardı sırtım yanlarım belim off off ... ameliyattan çıktım sadece aşırı titrediğimi hatırlıyorum ve sağ basenimde felaket bi acı ara ara uyuyorum galiba çünkü acıyı ara ara hatırlıyorum tam olarak kendime geldiğimde sadece basenimde acı hissediyodum ama hafiflemişti bide sarhoş gibiydim 4 saat sonra yürütmeye geldiler ağrı sancı hiç bi his yoktu sadece yürürken başım döndü yukarı bakinca o da geçti. Ağrı falan yoktu ama başkasının yardımı olmadan kesinlikle kalkamıyorsunuz ama ben 2. Yürüyüşümü kendi başıma yaptım 😎 annemi uyandırmaya kıyamadım yataktan sıyrılıp kendi başıma koridorda yürüdum hemşireler bile şaşırdı valla ama 2 büklüm yürüyorsunuz. 2. Gün gene hiç bir ağrım yok hatta vatsap aile grubumuza video atmışım çok şükür sıfır ağrı diye dün galerimde denk geldim . Yaptıkları ağrı kesiciler acayip etkili hiç bişey hissetmedim. Konu açmamdaki en büyük sebep, ben narkozun etkisi geçip uyanınca sancılar içinde kalıcam çok ağrım olacak sanıyordum ama inanın hiç korkulacak bişey değil en azından hastanedeyken öyle çok samimiyim ki benim ağrı eşiğim yerlerde pimpiriklinin tekiyim . 3. Gün öğlen saatlerinde 3 direnle çıkışımızı yaptık eve gittik araba yolculuğuyla 30 dk yol mesafesi arabada beni yormadı uyumuşum hdhdhsjshhd .
buraya kadar sorunsuz evdede tek sorunum birilerinin yardımı olmadan yataktan kalkamamam , annemin yatağı çok yüksek geldi , oturarak uyumam haa bide aşırı eğik yürümem okadar 6. Günüm kendim kalkıp yürümeye başladım gayet rahat bi şekilde.bir hafta sonra kontrole gittik herşey gayet iyi direnleri çıkardılar ama nasıl bi acı resmen içerden bişeyleri söküp geldi o hortum ve baya yukarıdan geldiğini hissettim çok canım yandı am 5 dk sonra oda geçti .
Bu arada benden 5 kg deri 7 litreye yakın yağ alındı lipo ile ve 2400 litre yağ verildi popoma dr um ameliyatın zor geçtiğini söylemişti ama çıkan parçaları falan görünce ben şok . Karnım dümdüz mükemmel bir göbek deliği badem şeklinde ve jilet gibi bir kesi . Ameliyat olduğum Ester Clinic ve çalışanlarına buradan teşekkürü bir borç bilirim . instagramdaki sayfalarına ,yaptıkları ameliyatlara baktım 😍 gerçekten birçok meşhur dr sayfasında yok öyle güzel görüntü . Genel kordinatörü Ersin Arlı beyefendiyi sürekli nasıl darladım anlatamam öyele mi olacak böyle mi ? Ne zaman arasam açtı ne zaman mesaj atsam anında cevap verdi ameliyat oldun işimiz bitti demediler gayet güler yüzlü nazik bir kurum . Ester clinic tekrar dan çok teşekkür ederim benim gibi memnuniyetsiz pimpirikli birini bile mutlu gönderdiğiniz için. Bu arada kesinlikle reklam falan yapmıyorum 2 gün önce annem ve teyzemle beraber muayeneye gittik mammy makeover ameliyatı olacaklar 1 ay sonrasına gün verdiler kilo vermelerini istedi ersin bey bende 6 ay sonra göğüs dikleştirme ameliyatına gidicem inşaallah. Fotograf koymayı isterdim ama malesef , testtürlüyüm 😊 . Şu anki halimden aşşırı memnunum popom süper basenlerim tam istediğim gibi karnım olup olabilecek en güzel halinde ki ben kendimi hiç böyle görmedim çünkü hep kiloluydum ... yani demem o ki kızlar korkmayın gerçekten ben ağrı acı yaşamadım eve gidince ağrı kesici bile kullanmadım , ameliyattın 6. Günü gusul abdest aldım hayızlıydım namazıma bile başladım oturarakda olsa kıldım 🤲iyi ki yaptırmışım diyorum iyi ki . Son bişey daha ameliyatın en zor yeri iyileşme süreci sabirsizlaniyorsunuz ne zaman dik yürüyeceğim ne zaman ödem gidecek falan beklemesi gerçekten çok zor . Ameliyata 80 kg girdim 81 kg çıktım şuan 77 kg çıkıyorum ödemim baya azaldı yaralarım pembeleşmeye başladı ve incecik bi çizik gibi duruyor , uyuşuk yerlerimde baya açıldı daha net hissediyorum dokunuşlarımı . İnşaallah yardımcı olabilmişimdir sizlere 🤗💕
Merhaba geçmiş olsun bende aynı ameliyatları grçirdim karın germe 360 liposuccion ve bbl bugün 17 günüm karın germeden çok memnun kaldım popo büyük ben bukadar büyük istemiyodum zamanla küçülürmü sizinki ne kadar küçüldü doktorum birazının eriyeceğini söyledi

Merhaba geçmiş olsun bende aynı ameliyatları grçirdim karın germe 360 liposuccion ve bbl bugün 17 günüm karın germeden çok memnun kaldım popo büyük ben bukadar büyük istemiyodum zamanla küçülürmü sizinki ne kadar küçüldü doktorum birazının eriyeceğini söyledi
Bnde oldum popoya yag enjekde ama popom tam yuvarlak deil zamanla duzelirmi acaba.sizn yuvarlakmi oldu.sizede cok gecmis olsun.

Merhaba geçmiş olsun öncelikle bende aynı işlemleri düşünüyorum kol sırt bel göbek lipo üst bölge yağlarım gitsin istiyorum genetik çünkü kilo versemde alt hep daha zayıf oluyor lipodan çıkacak yağları kalça boşluklarına ve yuvarlak kalçaya sahip olmak için istiyorum iki sezaryen doğum yaptım çok kilo alıp verdim karın germede de istiyorum hepsini aynı anda istiyorum ama cesaretim de yok korkuyorum iyi ve tecrübeli bir doktorda gerekli ve tabi fiyatlar çok yüksek birikim yaptım ama ben yapana kadar hep zam geliyor instagram da muhteşem değişimler görüyorum hevesleniyorum ama kötü sonuç alan memnun kalmayanda oluyor doktoruna bağlı bence kesinlikle o yüzden de hep erteliyorum siz ne kadar toplamda ödediniz acaba özelden yazabilir misiniz birde lipo olan yerlerde çökme gibi bir durum oldu mu
Teşekkür ederim ben 360 karın germe lipobbl ve sırt germe olarak anlaşmıştık 140 bin dediler 110 bin tl anlaştık ve bende pazarlık yaptım sizde muhakkak yapın ester clinic gerçekten çok yardımcı oluyorburadan görüp gittiğinizi söyleyin muhakkak etkisi olur beni iyi tanıyorlar annem ve teyzemde olucak sürekli görüşüyoruz pazarlık yapın yani kim olursa olsun dr bu pazarlık yapılmaz.demeyin 😉 haa bu arada sırt ameliyatımı yapamadılar bende kansızlık vardı o yüzden 90 bin ödedim 3500 de kan takviyesi yaptılar kızılaydan

Teşekkürler o büyüklüğe hiç aldanma canım 3 de 2 si gidiyor ben sigara kullanıyorum baya bi eridi emin ol keşke erimeseydi hahahahahha

Bnde oldum popoya yag enjekde ama popom tam yuvarlak deil zamanla duzelirmi acaba.sizn yuvarlakmi oldu.sizede cok gecmis olsun.
Şuan şekle hiç takılma net görüntü 2 3 aydan sonra belli oluyo vücudunda cok odem var ve dengesiz şekilde dagiliyo vücuda mesela hala daha aksamları ödemim oluyo alt taraf bacaklarım vs baya bi şişiyor ama gündüz bayılıyorum kendime

Merhaba bende şubat ayında ismail barut hocamıza ameliyat olacağım.Meme dikleştirme,3 bölge lipo ve bbl.Ameliyatınız üzerinden zaman geçti acaba memmunmusunuz? Şehir dışından gideceğim.Açıkcası korkuyorum.Rezil ve pişman olmak istemiyorum.Bana bir kaç tavsiye verirmisiniz

Merhaba bende şubat ayında ismail barut hocamıza ameliyat olacağım.Meme dikleştirme,3 bölge lipo ve bbl.Ameliyatınız üzerinden zaman geçti acaba memmunmusunuz? Şehir dışından gideceğim.Açıkcası korkuyorum.Rezil ve pişman olmak istemiyorum.Bana bir kaç tavsiye verirmisiniz
Tavsiye ne veriyim bilemedim şimdi ama gözünüz korkmasin agrı acı son derece düşük korkmayın yani. Ameliyattan 1 hafta sonra kontrol dren çıkışı falan oluyo istanbulda kalacak yer ayarlayin kendinize

Merhaba arkadaşlar bende 10 ocakta karın germe ve meme oldum bugün bantlar çıktı tamamen gördüm kendimi ve panik atak geçirdim resmen göbek deligim sol tarafta görünüyor ve sağ memenin meme ucu da sağ tarafa kaymış gibi eşim ödemlerden dolayı böyle görünüyor olabilir dedi biraz mantıklı geldi ama çok tedirginim haftaya tekrar kontrolüm var doktoruma sorucam böyle birşeyle karşılaşan var mı acaba🤦🏻

Dr ismail barut doktorun ismi . Ben de 22 ocak ameliyat günüm ben de buraya deneyimimi yazıcam ameliyat sonrasında , 25 yaşındayım karın bel basen bölgesinde çok yağlanmam var ama popom düz . Şekillendirme amacıyla yaptırıyorum Bakalım nasıl olucak sonuç çok heyecanlıyım
Selam,oldunuz mu acaba, nasıl geçti?

Merhaba

Forumda gördüm ismail hoca ile kaça anlaştınız acaba, ben de randevu aldım bbl ve meme büyütme için, sizin ne zaman olucak?

teşekkürler

Günaydınnn, kimseden dönüş alamadım ama ismail hocaya cumartesi gittim, bu cuma benim de ameliyat günüm, meme dikleştirme ve protezi, bbl + popo kaldırma, eski liposuction'dan kalma parçaların alınması, basen lipo, kol germe yapılıcak. anlıycağınz baya uzun bir operasyona giricem. bana şans dileyin :dua::cry:

X