360 karın germe , lipo ve bbl ameliyatı tecrübelerim ve tavsiyelerim 🤩🤩🤩

Bende ikisini oldum nasıl yatacağız ya sırt üstü yatıyorukmaltımda bbl yastığı ama güvenemiyorum eridiğini düşünüyorum
Kesinlikle etkisi çok oluyor ne kadar yastık koysakta eritiyor ama hiç takma şişlerin i nince bile çok güzel bi görüntü oluyor bu süreçte sabır çok önemli allah şifa versin

Merhaba 23 martta oldum. Vücut açılana kadar 1-2 gün kalkmak, yatmak, öksürmek, hapşırmak ağrı yapıyor. Onun dışında yatar pozisyonda oldugunuzda bir ağrı sızı yok. Yani bende öyle oldu. Korkulacak bir ameliyat değil bence ama eski yaşama dönmek normal ameliyatlar gibi değil tabi. 3. Haftam bitecek hala kısıtlı hareketler ile dikkatli yasıyorum. Ağrıdan sebep değil tamamen vücudun esnemesi , izin vermesi ile ilgili bir durum.
Peki popo da kuculme nezamaan belli oldu acaba

Kız birsürü yazı yazdım yollayamamış ım hepsi gitti neyse . Sen anladığım kadarıyla sadece bbl istiyorsun onda sadece et eziği ağrısı oluyo spor sonrası kas ağrısi gibi ama hareket etmeyince inan hiç hissetmiyorsun kalkarken otururken hissediyorsun sadece baya bi morarıyor 3 haftaya kalmadan hepsi geçer dik yürüyememek sadece karın germe ameliyatında oluyor bbl de öyle bi sorun yok kesinlikle 1 haftaya kalmadan normal hayata dönersin tekrar gidersen eğer kadınlar kulübüne sizinle alâkalı yorum yapan birisi vardi ordan gördüm geldim de be i tanıyorlar ,bana bayaa bi indirim yaptılar bende istiyorum de ve ısrar et 🤭😉😉 yardimcı oluyorlar bide gidersen ersin beyden yaptıkları bbl fotolarını görmek iste ben baktım mükemmeldi hepside .inan inançlı saygılı insanlar . Yani popon çok düzse yaptır ama yeteri kadar varsa değmez sonuçta podyuma çıkmıyoruz. Benimki mecburiydi çünkü hiç yağ dokusu yoktu ve ersin bey ilk defa bi hastaya bu kadar yağ verdik dedi 2400 kg yada litre tabii biraz eridi ben sigarada kullaniyordum ona rağmen gayet güzel oldu karar senin . Korseye gelince ben hiç rahatsız olmadım sonuçta genişleyen kumaşlardan yapılmış korse zaten 3 4 gün sonra bollaşmaya başlıyor
Merhava popo nezaman erimeye basladı acaba ? Benım10.gunum bana cok buyuk gelıyor

X