37 kilo dile kolay..!

Tebrikler gercekten cok cok guzel kilolar vermissiniz.
Birkez daha anladim ki karar vermek iradeye sahip cikmak en onemlisi..
Isteyince oluyor olmali
Bebeginizde hayirli olsun. Rabbim saglikli huzurlu hayirli bir omur versin.

Gorelim Mevla neyler, neylerse guzel eyler...

çok teşekkür ederim canım tavsiyelerin için inş. bende istediğim kiloya düşeceğim çok yakında senin gibi :)

ben diyetten bıkmış durumdayım :) kendime yasak koydukça daha çok canım çekiyor :) sanki diyet yapmadan daha çok ve daha çabuk kilo veriyormuşum gibime geliyor :) benimde acil 18-20 kilo vermem gerek ama ne yapalım bilmiyorum ki :)

Akşam 17.00 dan sonra yememeye karar verdim ama tık yok henüz gram azalma olmadı

Diet yapmadan yediğimizi kısmadan zayıflama şansımız yok malesef bikmak yok

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

​kızlar nerelerdesiniz :)

merhaba canım bende birçooook nedenden dolayı 98 kilo oldum ve 100 mü olacaksın artık dedim ve zayıflamak istedim
şuan 92 kiloyum yapabiliriz ama böyle kırılgan naif olmamak gerekiyor diyette
yapacam olacak bu iş demeliyiz
hadi bakalım kolay gelsin

kilo alma sebepleri öyle fazla ki ama vermek içinde çok sebep olmalı değil mi?... kimilerinin kilo vermeye başladığı rakama düşmek bile bazen hayal gibi geliyo insana..inşallah bu defa ertelemem..inşallah bende 5 kilo fazlalığım var diye dertlenirim bi gün..

kilo alma sebepleri öyle fazla ki ama vermek içinde çok sebep olmalı değil mi?... kimilerinin kilo vermeye başladığı rakama düşmek bile bazen hayal gibi geliyo insana..inşallah bu defa ertelemem..inşallah bende 5 kilo fazlalığım var diye dertlenirim bi gün..

Kendimi bildim bileli kilo almaya çalışan biriyim. O yüzden seni anlayabiliyorum. Şöyle ki ; ben de çok zayıftım ve üzerime hiç bir şey yakışmazdı. Çocuk giysileri giyerdim o derece. 165 boy 43 kilo....

Sonra azmettim gece gündüz yedim kendimce bi tarz buldum. 2 ay uğraştım 8-9 kilo aldım.

Öncelikle bi doktora görün. Metabolizmanda sağlığında bir problem var mı bunu öğren.

Sonrasında da sıkı bir spor ve diyet programına başla. 20 yaşındasın daha. Nişanlın seni beğeniyormuş bu çok güzel bişey. Ama gencecik bir kızsın. Başarabilirsin yeter ki iste ve istediğin yolda emin adımlarla yürü :)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…