39+4 oldum hala bebeğim doğmuyorduuu

Ebrarbebek

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
27 Ocak 2018
13
11
27
Artık karnım da çok büyüdü ve çok yemeye başladım doymuyorum açlık krizi yaşıyorum geceleri uykudan uyanıp yiyiyorum bebeğimi doyuramıyorum gibi geliyor artık doğsun istiyorum ama hiç belirtim yok geçen hafta bebeğim ultrasonda 3.503 gr çıktı ve şimdi 4e yaklaşmıştır sanırım daha fazla büyümeden doğsun istiyorum hayırlısıyla normal doğum istiyorum çünkü nasıl olucak hiç bilmiyorum siz neler yapıyordunuz son zamanlarda doğumu başlatmaya çalıştınız mı doğal yöntemlerle

Canım araştırdığım kadaryla ilişki öneriyorlar :KK48: göğüsleri uyar, sıcak suyla banyo yap, hurma ye, pilates topunda zıpla, yürüyüş yap, kolay doğum için perine masaji yap internetten bakıp. Allah kolaylıkla saglikla kucağına almayı nasip etsin bebişini:KK200:

Göğüs ucunu uyarmak , hurma yemek , yürüyüş , merdiven inip çıkmak ve cinsel ilişki benimde bildiklerim...
Hayırlı doğumlar dilerim...

Bnde 35+6 yım:) Bebeğim iki buçuk kilo.Allah yardım etsin ya beklemek zor.Gece çok acıkıyorum ama gece yememeye çalışıyorum cnm sende dikkat et gece yemek hamilelikte çok kilo yapar.Bebek için gerekli yiyecekleri yesen yeterli bnce yemeyi biraz azalt.4 kilo olursa nolmal doğum olmaz Allah korusun.

Bende tam doktorların söylediği tarihte doğum yaptım yani 40. Haftada. Doktorlar bana bol bol yürümemi söylemişlerdi..bendenöyle yapmıştım

Ben 41+3 te doğum yaptım. Hatta suni sancıyla olacak artık dedik gün aldık vs. Akşam iyi bir yürüyüş yaptım sabah hastaneye gittiğimde 3 cm açılmam vardı.

X