Çocuk Büyütürken Doğru Bilinen Yanlışlar

Neden bunu yapıyorlar anlamıyorum. Bana da bakıp sütün bitecek diyordu. Gece uykuda ememiyordu yeni doğduğu zamanlar süt sağıyorum. Sağıyorsun ya azalacak diyor. Yok anne ememiyor ya uykuda azalmasın diye sağıyorum. I ıh bebek emmesi gibi olmaz. O makineye bulaştın mı biter.
Sonra bitmediğini görünce eee o kadar vitamin içiyorsunuz bizim zamanımızda vitamin mi vardı.
O da yetmiyor mama ver doktoru dinleme kilo alsın sütün yaramıyor kısmı var bir de.
Bizimki de emzirememiş. Neden bilmiyorum belki sütü olmadı belki beceremedi çok küçükmüş. Eski zaman yani. Kesin kaynanası eleştirdi onu. İçinde kalmış benden çıkaracak :) öyle diye diye sütüm azaldı cidden. Bebek emmedi saçma sapan şeyler. onların evinde hüngür hüngür ağlamaya başladım. Eşime lütfen beni anneme götür diye yalvardım. Oradan çıktık arabayla 100-150 km gittik sütüm akmaya başladı resmen. Bebek emdi. 600 km yol gittik bütün yol emip uyudu ben uyudum ne huzurlu bir yolculuktu anlatamam 😂😂😂
Ama seninkiyle benimki aynı kafa bence. Sütü olsa nispetini yapacak profil. Niye kıyaslıyorsun yani.

Sonra bir yeğeni var kv nin benden 1 sene sonra doğum yaptı ben daha emziriyorum. Bana diyor ki burcunun maşallahı var bir emziriyor senin gibi değil. Ben şok. Ben sadece anne sütü verdim o ne demek diyorum. Gece sağıyordun ya diyor. Onu aklında tutmuş. Bu kötü değil ki yani.
Burcuyla konuşuyorum burcu diyor ki sütüm çok az mama alıyor çoğunlukla. Abi niye yalan söylüyorsun. Bu süt meselesi elimizde olan bir şey değil. Bir başarı göstergesi değil yani.
Çabayla çalışmakla olsa ok. Ama Allah vergisi yani. Bazısında oluyor bazısında olmuyor bazısı saçma sapan geçiriyor o süreci olmuyor yani.
Psikoloğuma ben kv sormuştum. Bana yaptığı gıcıklıkları anlatmıştım o da demişti ki kendi eksikliğini kendi hatalarını kapatmak için yüzleşmemek için böyle yapıyor dedi.

Hametan pomad bildigimiz yara iyilestirici olan hametan mi? Bu pisik icin mi, ben yanlis mi anladim?

Bir de kalin / ince bez olayi okudum sanirim. Ince bez nasil bisey tam olarak, hangi marka hangi modeller ince?
Pişik için en iyisi bildigimiz arko krem güvenin bana 🤌 pişik oldugunda sür ertesi güne hiç birşey kalmıyor.

X