39 yaşında yüksek Fsh ve düşük amh değerleriyle hamile kalma yolculuğum...

Böyle çıkmıştı, fsh 14, e2 55, lh 5,93
Çok stresli yaşıyorum bu sene artmıştır kesin 😞 doğal yolla gebelik olsa diyorum ama zor sanırım
Peki doktor sadece fsh a mi takildi yani bu degerler cok mu yuksek oluyo ki birusuru kisi bu sekilde hamilede kalmis cok da degsiiyo hormonlar diyolar stresten bilmiyorum ki daha once hamilelik yasadinzmi

Peki doktor sadece fsh a mi takildi yani bu degerler cok mu yuksek oluyo ki birusuru kisi bu sekilde hamilede kalmis cok da degsiiyo hormonlar diyolar stresten bilmiyorum ki daha once hamilelik yasadinzmi
Yok canım tek fsh bakmadı,muayene etti, hatta bu değerlerle hamile kalkabilirsin bir kaç ay dene olmazsa hemen tüp benek yapalım dedi. Çünkü artma riski var dedi

Bir de bu fsh değeri değişse bile en yüksek olanı baz alıyorlarmış, farklı zamanlarda farklı çıkabilirmiş.

Adetimin 3 günü, doktora hormon tahlili yaptırmak için gittim. tahlil sonuçlarına bakıp ''Asla doğal yoldan bebeğin olmaz. Eğer tüp bebek şansını kaçırmak istemiyorsan şayet hiç vakit geçirmeden direk tüp bebek merkezine git dedi.'' Benim peki tüp bebek şansım var mı?Diye sorduğumda ise, tüp bebek olma ihtimalinde yok ama yinede bir denemek istersen şayet diye söyledi. Yani doktorun deyimiyle de, tüp bebek şansım dahi ASLA yoktu benim. Hastaneden çıktım ve eve giderken RABBİME Yalvardım. Sadece ve sadece ona yönelip bir bebek istedim. Ve o ay adet olmadım. Sonuç 9 ay sonra profilimde ki görünen bebeğimi kuçagıma aldım:anne::KK200: Şuanda 1,5 yaşında :emir_bebek::emir_bebek:
Tüylerim diken diken oldu okurken banada aynı şeyleri bundan 10ay önce söylendi ve kendimi içime kapattim aylarca boş boş nasıl olsa olmayacak diye bekledim durdum ve buradan bir doktor tavsiyesi ile gücümü toparlayıp yeniden başlamak istedim ve gittim Allah razı olsun doktorumbeni çok güzel motive etti Ve dedigikelime
Kuň fe yekün biz tedbiri alıp tedavimize başlayım takdiri Allah'a bırakalım dedi..Rabbim kimsenin umutlarını söndür mesin İnşallah 👐👐 bilmiyorum içimde duygularım tekrar canlandı..
Zaten bu doktorlar insanların umutlarını hepsi değil tabiki istisna lar ayrı yıkıp onların yanından çıktıktan sonra bu insanın ruh halini maalesef ki düşünmüyorlar..

• Pregros plus saşe (günde 1 defa)
  • Hayıt tentürü (sabah-akşam)
  • Aslanpençesi + civanperçemi (sabah-akşam)
  • Arı sütü (sabah aç karnına)
  • Biosteron dhea (sabah - akşam)
Merhaba bi şey sormak istiyorum bu pregros plus ne işe yarıyor bana da verdi de doktor daha almadım

İşlevleri aynı mı acaba biri biraz daha pahalı da
ürünlerin içerikleri hemen hemen aynı ;30 adet suda eriyen şase kreatin, çinko, vitamin b6, magnezyum, selenyum, folik asit, b12 gibi vitaminler internetten daha detaylı bakıp karşılaştırabilirsin.
İçerikleri aynı olduğu sürece fazla para vermeye gerek yok çünkü bunlar düzenli kullanılması gereken ürünler dolayısıyla maliyeti de yüksek oluyor.

ürünlerin içerikleri hemen hemen aynı ;30 adet suda eriyen şase kreatin, çinko, vitamin b6, magnezyum, selenyum, folik asit, b12 gibi vitaminler internetten daha detaylı bakıp karşılaştırabilirsin.
İçerikleri aynı olduğu sürece fazla para vermeye gerek yok çünkü bunlar düzenli kullanılması gereken ürünler dolayısıyla maliyeti de yüksek oluyor.
Aa çok teşekkür ederim baktım ama potenden ile ilgili bi şey çıkmayınca merak ettim bende öbürü dediğiniz gibi yazıyor ama onun fiyatı yüksek buna göre

Aa çok teşekkür ederim baktım ama potenden ile ilgili bi şey çıkmayınca merak ettim bende öbürü dediğiniz gibi yazıyor ama onun fiyatı yüksek buna göre
Doktorunuz pregros plus veya potenden birini alın demiş. Bence siz pregros plus yerine goodday mito by alabilirsiniz çünkü içerikleri aynı ve mitoby daha uygun.

Doktorunuz pregros plus veya potenden birini alın demiş. Bence siz pregros plus yerine goodday mito by alabilirsiniz çünkü içerikleri aynı ve mitoby daha uygun.
Potenden farklı mı bunlardan
Sizin dediğinizi alsam bi şey olur mu acaba onu yazmadı işte ben biraz pinpirikliyim zaten bu olaylar daha çok yaptı

Potenden farklı mı bunlardan
Sizin dediğinizi alsam bi şey olur mu acaba onu yazmadı işte ben biraz pinpirikliyim zaten bu olaylar daha çok yaptı
doktorunuza danışın pregros plus yerine mitoby alabilir miyim diye.
potenden bilmiyorum

Durum güncellemesi yapıyım :)
Bu ay Erbil Yağmura başladım. Cylo progynova yı bıraktırdı :) 3 ay yani yılbaşına kadar kendiliğinden oluşacak yumurtaların takibini yapacağız. bakalım hayırlısı artık. 2 tane omega ve D vitamini takviyesi verdi.
Bende 3 aydır ara verdiğim bal+ arı sütü+ polen+ çörekotu yağı karışımını almaya başladım. Bunlara dahil olarak Hayıt suyu ve alıç sirkesine de başladım. Bakalım bu 3 aylık süreçlerde hangi güzel mucizeler ile karşılaşacağım :)

Ne güzel olmuş, sevindim adına, benimde test sonuçlarım kötü, ısırgan otunu kim önermişti, ben forumdan okumuştum diye hatırlıyorum.
Senin değerlerin neydi?
Amh 0,070
Fsh 20
Estradiol 5 den küçük, bu ne demek küçük olması?
Merhabalar, yolculugunzun neresindesiniz merak ettim benim de degerlerim sizinkilere cok benziyor

Duphaston 14 şubatta bitmişti. Sonuç alamadım. Duphaston bittikten 4 gün sonra 18 şubatta tahlil yaptırdım.
Değerler; Fsh 38 / E2 11 / inhibin-B 5
Merhabalar sizinle de degelerimiz cok benziyor :) bnm de fsh su an 18 lh 13 prolkatin 28 amh 0.10 ama duzen labr. Da tekrar olcturucem benim derdim e2 gecen ay adet oncesi 14 du bu ya 7 ckti 🙈 Guldugume bakmayin cok moralim bozuldu.
Ben gluteni biraktim 1 aydr tamamen
Kafeini biraktim
Ari sutu bal polen propolis basladm orgnaik Egricayir in
Omepa q10 ve Ala basladim ve methylfolate folik asit yani
Gluthahion eklicem bu ay
Seed cycling yapmaya basladim yeni
( İlk 14 gun 1 yemek kasgi keten tohumh ve 1 ymk kabak cekirdegi ogtup yniyor iinci yarida 15. Ve 30. Gunler arasi ic cekirdek ve susam yeniyor yine 1 er yemek kasgi.yurtdisinda cok uygulnaiyormus ilk yarida ve ikinci yarida gerwkli hormonlari sgaliyormus.)
Gunde 1 saate yakin yuruyuorm haftada 4 falan
Kullandiklarinizdan sora degeleriniz nasil oldu yazar misiniz?

X