3çocukla boşanan arkadaşlar

Umarım şu an iyisindir.
İyi olmaya çalışıyorum diyelim.
:KK43: Umarım pişman olmazsınız umarım bir daha tekrarlamaz aynı şeyleri..ama bana sorarsanız -hele ki ihanette- cocuklar için bile olsa affedilmemeli.. çünkü ileride sizin için katlandim dediğinizde evladimiz bile olsa katlanmasaydin diyebilir sizi anlamayabikirler...o sebepten bir kadın önce kendini düşünmeli çünkü sen iyi isen evlatların iyi olur ...naçizane düşüncem bu güzel kardeşim hakkında hayırlısı olsun 🙏

İnşallah anlamaz o evlatlar. Zorunda değiller böyle kendilerinin sebep olmadıkları şeyler için ağır minnet ve vicdan yükünün altına girmeye.
Yapmazsa bi daha çocuklarım için affettim derim ama yaparsa sizin için boyun eğdim diyemem hiç günahları olmayan bi konuda bizim çocuklarımız oldukları için onları suçlayamam.

Bazı hataların telafisi olmuyor birdaha yaptı birkez daha yaparsa o zaman affetmem gibi birsey yok ne yazık ki
Bu adam sizi hamileyken aldatmıştı üstelik yanlış hatırlamıyorsam
Siz kararınızı vermişsiniz hayırlısı olsun
Evet hepsini yaşadım ama zorda olsa affetmeye çalışıyorum. Çok güçlü başladım öğrendiğim anda ama sonra o kadar güçlü kalamadım

Bugun aldatıldığımı öğrendim. Ben hersey çok güzel 3çocuğumuzla mutluyuz diye düşünürken aldatılıyomuşum. Bugun ona gelen bi mesajla öğrendim. Boşanacağımı söyledim. Beni çok sevdiğini söylüyor kimin umrunda seven başka bi kadına dokunabilir mi. Bi daha yapmam diyor bi kere affedersem bi daha olmayacağının garantisi var mı. Asla affedemem bana yapılanı. Çocuklarım için boşanmayalım diyor. Çocuklarını düşünse onlara ayıracağı vakti başka kadınla geçirirmiydi. Üstelik 3.çocuğuma hamileyken, yeni doğum yapmışken
Kesinlikle boşanacağım avukat buldum pazartesi dava açacam. Ona maddi yönden ihityacım yok. Çok güzel bi mesleğim var ama şu ana kadar beraber kazandığımız ne varsa çocuklarımın üzerine geçirmesini ve çocuklarım için nafaka isteyeceğim. 3çocuğumun velayetini de ben alacağım. Bu gece çocuklar uyuduktan sonra evden git dedim. Daha fazla yüzünü görmeye tahammülüm yok. Bende çocuklarım uyusa da rahatca ağlasam rahatlasam istiyorum.
Ayrıca çocuklarım için de pedagog araştırıyorum. Tek başıma altından kalkamam onların en az hasarla atlatabilmeleri için.
Benimle aynı yoldan geçenlerin güzel yorumlarına ihtiyacım var. Tekrar hersey güzel olacak mı?
Cok ama cok zor durum gercektende cok uzuldum 😣 bir kadinin ayakta kalmasi icin kimseye ihtiyaci yoktur ama ortada kac yllk evlilik var . 3 tanede cocuk ayrilsanizda gormeye haklari oluyo cocuklarin babayi gene tam ayrilmis sayilmazsiniz hep yuz yuze bakıcaksiniz bi kadin icin aldatilmak cok zor evet kaldirilmasi hicte kolay deil affedilince enayilik gibi birseye benziyo 3 cocuk yetistirip buyuturken bi ese ihtiyaciniz olucak tek basiniza nasil bakabilirsiniz onlara aile yanina gitmek olsa 1 cocukla zor gidilir 3 tane cocugu nasil alip gideceksiniz herseyin hayirlisi saglikli karar verin ofkeyle oturup zararla kalkmayin derim 😔

Çok zor olsa da affettim. Bi yandan ya bi daha yapmazsa affetmezsem çocuklarım için zor olur diye düşündüm bi yandan da bi daha yaparsa kendime bu saygısızlığı yapmayım diye. Affetmeyi seçtim çocuklarım için bi daha yapmıcağına kendimi inandırarak.
Her insan hata yapar canim önemli olan pişman olmasi ve bir daha yapmaması çocuklar için de zor olurdu tabii ki doğru değil ama arada çocuk olunca tüm sorumluluk sende olacaktı o şekilde daha zor sevindim barismaniza

Cok ama cok zor durum gercektende cok uzuldum 😣 bir kadinin ayakta kalmasi icin kimseye ihtiyaci yoktur ama ortada kac yllk evlilik var . 3 tanede cocuk ayrilsanizda gormeye haklari oluyo cocuklarin babayi gene tam ayrilmis sayilmazsiniz hep yuz yuze bakıcaksiniz bi kadin icin aldatilmak cok zor evet kaldirilmasi hicte kolay deil affedilince enayilik gibi birseye benziyo 3 cocuk yetistirip buyuturken bi ese ihtiyaciniz olucak tek basiniza nasil bakabilirsiniz onlara aile yanina gitmek olsa 1 cocukla zor gidilir 3 tane cocugu nasil alip gideceksiniz herseyin hayirlisi saglikli karar verin ofkeyle oturup zararla kalkmayin derim 😔
Affettim zaten. Bu süreçte ayağım kırıldı 3hafta annemde kaldım. Hiç bi yere sığamadım. 3çocuk olunca da evden başka yere sığmıyosun zaten.

hakkında hayırlısı olsun inşallahhh canım ,
birdaha o acısı yaşamazsın inşallah
hiçbir kadın yaşamasın
Hiç kimse yaşamasın o acıyı. Ufacık bi yalan bile ağır gelirken insana herseyinle güvendiğin ailem dediğin insan tarafından olması çok zormuş.

2-3 cocuk degil olay.. cocuk varsa eskisinden cok gorusmek
Zorunda kaliyorsun..suan cocuklarim icin affettim desende 10 yilda gecse anlayacaksin affedemedigini.. bicagin kemige dayandigi bir yer var gozunun coluk cocuk gormedigi bir yer... hakkinda hayirlisi olsun

Her insan hata yapar canim önemli olan pişman olmasi ve bir daha yapmaması çocuklar için de zor olurdu tabii ki doğru değil ama arada çocuk olunca tüm sorumluluk sende olacaktı o şekilde daha zor sevindim barismaniza
Oğlum ne yedi ne içti o sürecte gözünün içindeki ışık söndü sanki. :KK43: pişman gibi görünüyor inşallah öyledir diyorum

2-3 cocuk degil olay.. cocuk varsa eskisinden cok gorusmek
Zorunda kaliyorsun..suan cocuklarim icin affettim desende 10 yilda gecse anlayacaksin affedemedigini.. bicagin kemige dayandigi bir yer var gozunun coluk cocuk gormedigi bir yer... hakkinda hayirlisi olsun
Affedemiyorum ki sadece eve aldım diyeyim:KK43:

Bosanma taraftari degilim aslinda.. psikolojin bitecek bi sure sonra.. depresyona girebilirsin dikkat et. Biz kadinlar hassas varliklariz..yok sayabilsek bazi seyleri kafamiz daha rahat olurdu
Destek alıyorum canım psikologtan

Doğum iznindeyim evdeyim o çalışıp geliyor diye evdeki tüm yükü ben aldım. Ama adam yoruluyomuş gerçekten ama farklı türlü. Nasıl bi vicdanı vardı acaba ben 3çocuğumla aman o yorulmasın diye herseye yetişirken kucağımde bebeğimle ayağıma dolanan yavrularımla yemek yetiştirirken o gününü gün etmiş aylardır hemde.
Yeminle öldürmek istedim. Tövbe tövbe

X