3çocukla boşanan arkadaşlar

Facia bence bu durum hem dinen hem çocuk icin ne kafalar var çözemiyorum
Çocuk kaldıramamış durumu terapiste falan da götürmüşler en son kadın böyle bir karar almış çocuğu için
Zor bir durum tabi alışmışlar ama ev arkadaşı gibi takılmaya

Biliyomusun bir tanıdığım var kadın boşandı ve çocuk için aynı evde ayrı odalarda yaşamaya devam ediyorlar
Herkes yapamaz böyle birşeyi tabi
Onu yapabilsem boşanmazdım. Yemek çamasır bulaşık hepsini yine ben yapsam ne anlamı kaldı ki boşanmanın. Bi yatağı mı ayırmış olcam

Onu yapabilsem boşanmazdım. Yemek çamasır bulaşık hepsini yine ben yapsam ne anlamı kaldı ki boşanmanın. Bi yatağı mı ayırmış olcam
Yooo herşey ortak olacak eskisi gibi değil
Sen sevdiğin için eşini bunu yapabileceğini zannetmiyorum o arkadaş sevmiyordu zaten

Pişman ama benim için hiç bişe ifade etmiyor. Ben ömür boyu acabalarla yaşayamam ki.
Evet aklında olacak sürekli bı tanıdığım da öyleydi bı ömür yaşadı ama nasıl yaşadı sürekli nerdeydin niye geç geldin hep şüphe ile yaşadı Allah yardımcın olsun canım

Ben de üzüldüm şimdi affettiğini duyunca. 3 çocukla cok zorlanacagini düşündü muhtemelen😔

E Elif2780 canim ne yaptın son durumunu merak ettim

Sanırım affetmiş şimdi gördüm yazılarını pikniğe gitmişler ordan sonra eve almış
Çok kararlı görmüştüm keske böyle birsey yapmasaydı

Ben de üzüldüm şimdi affettiğini duyunca. 3 çocukla cok zorlanacagini düşündü muhtemelen😔

Kendi hayatı, kendi kararı. Umarım kendi için iyisi olur.
Çok zor olsa da affettim. Bi yandan ya bi daha yapmazsa affetmezsem çocuklarım için zor olur diye düşündüm bi yandan da bi daha yaparsa kendime bu saygısızlığı yapmayım diye. Affetmeyi seçtim çocuklarım için bi daha yapmıcağına kendimi inandırarak.

Çok zor olsa da affettim. Bi yandan ya bi daha yapmazsa affetmezsem çocuklarım için zor olur diye düşündüm bi yandan da bi daha yaparsa kendime bu saygısızlığı yapmayım diye. Affetmeyi seçtim çocuklarım için bi daha yapmıcağına kendimi inandırarak.
Umarım şu an iyisindir.

:KK43: Umarım pişman olmazsınız umarım bir daha tekrarlamaz aynı şeyleri..ama bana sorarsanız -hele ki ihanette- cocuklar için bile olsa affedilmemeli.. çünkü ileride sizin için katlandim dediğinizde evladimiz bile olsa katlanmasaydin diyebilir sizi anlamayabikirler...o sebepten bir kadın önce kendini düşünmeli çünkü sen iyi isen evlatların iyi olur ...naçizane düşüncem bu güzel kardeşim hakkında hayırlısı olsun 🙏

:KK43: Umarım pişman olmazsınız umarım bir daha tekrarlamaz aynı şeyleri..ama bana sorarsanız -hele ki ihanette- cocuklar için bile olsa affedilmemeli.. çünkü ileride sizin için katlandim dediğinizde evladimiz bile olsa katlanmasaydin diyebilir sizi anlamayabikirler...o sebepten bir kadın önce kendini düşünmeli çünkü sen iyi isen evlatların iyi olur ...naçizane düşüncem bu güzel kardeşim hakkında hayırlısı olsun 🙏
İnşallah anlamaz o evlatlar. Zorunda değiller böyle kendilerinin sebep olmadıkları şeyler için ağır minnet ve vicdan yükünün altına girmeye.

Bazı hataların telafisi olmuyor birdaha yaptı birkez daha yaparsa o zaman affetmem gibi birsey yok ne yazık ki
Bu adam sizi hamileyken aldatmıştı üstelik yanlış hatırlamıyorsam
Siz kararınızı vermişsiniz hayırlısı olsun

X