Doğal Göğüs Büyütme Yöntemleri 3haftada 2cm

buket3406

L&M Delisi
Kayıtlı Üye
16 Kasım 2011
422
9
yaklasik 3hafta once hayit kullanimina ve corekotu yagi masajina basladim hayiti 2 hafta hergun hic aksatmadan sabah aksam ictim 2gunde bir banyodan once 10 dk ya yakin msj yaptim hayiti bi paket bitince biraktim yaklasik 2hafta kullanms oldum.bgun olctum 82cm olan goguslerim 84cm olms dolgnluguda hissediyorum.oyuzden devam edicem.serbetci otu ve telkinlede ilgili kesin sonuc alan arkdaslardanda bilgi almak istiyorum

Bende 10 gündür hayıt tohumu kullanıyorum. Acı ve ağrı var göğüslerimde. Bakalım faydalı olur umarım...

Tebrikler canım. Bende biliyorsun masaj ve ısırgan çayı kullanıyorum. Hafif dolgunluk oldu böyle ağırlaştılar sanki. Cm olarak ölçmedim. Bir şey soracağım. Sende elleyincemi anlıyosun dolgun olduğunu yoksa görünüştede büyüme oldumu. Benim görünüş aynı dediğim gibi elleyince ağır ağır oldular.

Tebrikler canım. Bende biliyorsun masaj ve ısırgan çayı kullanıyorum. Hafif dolgunluk oldu böyle ağırlaştılar sanki. Cm olarak ölçmedim. Bir şey soracağım. Sende elleyincemi anlıyosun dolgun olduğunu yoksa görünüştede büyüme oldumu. Benim görünüş aynı dediğim gibi elleyince ağır ağır oldular.

Ben de ısırgan çayına başlamıştım ama bir türlü devam ettiremedim ya bir de ısırgan konusunda biraz tereddütlüyüm yani emin olamadım. Bir de ben taze ısırgan çayı içiyordum, bu yüzden uğraştırıyordu beni zor geldi. Sen ne zamandan beri ve nasıl kullanıyorsun canım bu ısırgan çayını?

Son düzenleme:

ben görüntüde bişey farketmiyorum ama elimi daha çok dolduruyolar bende o şekilde farkettim ölçtüğümdede 2 cmlik farkı görünce mutlu oldum ama bence en çok etki eden masaj

yaklasik 3hafta once hayit kullanimina ve corekotu yagi masajina basladim hayiti 2 hafta hergun hic aksatmadan sabah aksam ictim 2gunde bir banyodan once 10 dk ya yakin msj yaptim hayiti bi paket bitince biraktim yaklasik 2hafta kullanms oldum.bgun olctum 82cm olan goguslerim 84cm olms dolgnluguda hissediyorum.oyuzden devam edicem.serbetci otu ve telkinlede ilgili kesin sonuc alan arkdaslardanda bilgi almak istiyorum
Hayitin sizde gobek yapma ve bel kalinladtirma etkisi oldu mu?

X