Gebeliğe Hazırlık 4 5 Sebepsiz düşük sonrası bebek sahibi olan var mı

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Bana dil alti hap verdiler. Hic kanama olmadi. Sadece karnim yumuşadı agridi sanki. Sonra kirtaja aldilad. Islem sonrasi kanamam oldu. Doktkr 1 hafta sonraya konrol verdi

Bana dil alti hap verdiler. Hic kanama olmadi. Sadece karnim yumuşadı agridi sanki. Sonra kirtaja aldilad. Islem sonrasi kanamam oldu. Doktkr 1 hafta sonraya konrol verdi
Geçmiş olsun o haplardan vajinal ve dil altı yoluyla 2buçuk günde neredeyse 30 tane aldım. Genede hepsini atamamıştım. Bence sizin ki iyi olmuş. Biranda kurtuluşun diyelim. Allah bi daha yaşatmaz inşallah

Kürtaj sonrası kanamalarınıza bağlı. Kanamalar kesilip adet olunca vücudunuz rutine giriyor ama en az 2 ay korunma öneriyor doktorlar.
Doktor banada 1 buçuk ay ilişki yasağı verdi 3 aylık gebeligim sonlandı. Vücut toparlamadikca zaten olmaz hamilelik sanırım.

Öğrenirsen bana da söyle canım b

Geçmiş olsun o haplardan vajinal ve dil altı yoluyla 2buçuk günde neredeyse 30 tane aldım. Genede hepsini atamamıştım. Bence sizin ki iyi olmuş. Biranda kurtuluşun diyelim. Allah bi daha yaşatmaz inşallah
Ben De cok aldım atamamış vucut canım. 1 ayda 2 kürtaj oldum. İlkinden sonra içerde parça kalmış. Çok kötü zamanlardı. Allah bidaha göstermesin

Benim tüp bebek düştü 2 aylık gecen ay. 2 kürtaj. Olmayınca olmuyor

Benim tüp bebek düştü 2 aylık gecen ay. 2 kürtaj. Olmayınca olmuyor
Ben de dun kurtaj oldum. Allah hepimizin yardımcısı olsun. Genetige gönderildi parçalar.
Insallah rahimde parca falan kalmamıştır. Rahim incelmesi yapisiklik olmaz inşallah. Artik bu süreçlerden cok korkuyorum.
Allah hepimizin yardımcısı olsun.

Reactions: H M
Bende bugun kontrolde bebek 5.5 mm ben geçen haftadan beri gelişim yok kalp atışı yok acaba kendimi düştü yoksa kürtaj mı oldunuz

Bende bugun kontrolde bebek 5.5 mm ben geçen haftadan beri gelişim yok kalp atışı yok acaba kendimi düştü yoksa kürtaj mı oldunuz
Kendisi düşmedi ikisi de, kürtaj oldum. O günlere geri gittim şu an Erken haftalarda genelde kürtaj öneriyorlar.Çok geçmiş olsun

Arkadaslar 8 haftalik hamileyim.dun aksam bel ve kasik agrim oldu ve bu sabah da var olan gogus hassasiyetim bitmisti.doktoruma yazdim gel bakalim dedi ...lutfen bebegim icin dua edermisniz ...cok ihtiyacim var...3 dusukten sonra ilk defa kalp atisi duyduk ve hic cocugum yok henuz

Pgt de de tekrar cozdurup tekrar mı donduruyorlar

Mikrocip ne işe yarıyor. Hasarli spermi ayıklayabilir mi?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…