tekrarlayan 5 düşük sonrası genetik tüp bebek yaptırıp sonuç alan varmı?

Hayır canım sadece natürel killer denilen hücreler fazla mi diye bakiyorlar. Onun bir sınırıvar geçtiyse düşüğe neden olabiliyormis
Umarim benimde oyledir de bi sebebi olur artık en azindan nEyi cozmemiz gerek onu biliriz cok yoruldum gercekten

Allah yuzumuze baksınnn napcaz
Mutlaka CD 56 testi yaptır ama ben burdaki doktorların hepsine gittim resmen deney faresine dönmüşüm ellerinde. biriside demedi bu testi yaptır diye hemen tüp bebeğe yönlendirdi. E böyle tüp bebek yaptırsam buda düşecek bu sefer kendime gelemezdim. Doktor şimdi glifor ve gynositol verdi bakalım artık Rabbim yüzümüze baksın kuzum Sağlıkla sıhhatle evlatlarımızı kucagımıza almamızı nasip etsin.

Mutlaka CD 56 testi yaptır ama ben burdaki doktorların hepsine gittim resmen deney faresine dönmüşüm ellerinde. biriside demedi bu testi yaptır diye hemen tüp bebeğe yönlendirdi. E böyle tüp bebek yaptırsam buda düşecek bu sefer kendime gelemezdim. Doktor şimdi glifor ve gynositol verdi bakalım artık Rabbim yüzümüze baksın kuzum Sağlıkla sıhhatle evlatlarımızı kucagımıza almamızı nasip etsin.
merhaba canım cd 56 testini nerelerde yapıyorlar üniv hastanelerinde ve tüp bebek merkezlerinde mi fiyatı konusunda bilgi verebilir misn

Amiin allah razi olsun rabbim kucaginiz doldursun hayirli evlatlar nasip etsin insallah bakalim son bi umudum var belki onu deniycem sonrasi gercekten yok

merhaba canım cd 56 testini nerelerde yapıyorlar üniv hastanelerinde ve tüp bebek merkezlerinde mi fiyatı konusunda bilgi verebilir misn
Ben ünv hastanesinde düşüklerimden sonra gitmeme rağmen lupus ve trambofili testleri yapıldı sadece. 5düşükten sonra tüp bebek arastırması yaparken testi duydum ve arastırdıgım doktorda bana yapılması gerektiini söyledi.
Ön görüşme için gittiğimde test fiyatı 950tl dediler. Fakat HSG filmim çekildikten sonra kürtajlardan dolayı yapısıklık ve sağ tüpümün kapalı oldugunu gördü. Histereskopi + CD 56 testi yapıcam dedi ikisine birden 5700 verdim

Amiin allah razi olsun rabbim kucaginiz doldursun hayirli evlatlar nasip etsin insallah bakalim son bi umudum var belki onu deniycem sonrasi gercekten yok
Mutlaka dene canım Rabbimden asla ümidini kesme. Bende daha doğal yolla denemem diyodum şimdi yine mecbur denicem artık. Gittiğim doktoru sana yazmamı istermisin? Belki senin içinde farklı bir kapı olmuş olur

Mutlaka dene canım Rabbimden asla ümidini kesme. Bende daha doğal yolla denemem diyodum şimdi yine mecbur denicem artık. Gittiğim doktoru sana yazmamı istermisin? Belki senin içinde farklı bir kapı olmuş olur
evet isterim tabiki izmirde mi ? cd 56 rahimden parça alınarK yapılıyor dimi? nerde yaptırdığjnı da yaparsan sevinirim

Ben ünv hastanesinde düşüklerimden sonra gitmeme rağmen lupus ve trambofili testleri yapıldı sadece. 5düşükten sonra tüp bebek arastırması yaparken testi duydum ve arastırdıgım doktorda bana yapılması gerektiini söyledi.
Ön görüşme için gittiğimde test fiyatı 950tl dediler. Fakat HSG filmim çekildikten sonra kürtajlardan dolayı yapısıklık ve sağ tüpümün kapalı oldugunu gördü. Histereskopi + CD 56 testi yapıcam dedi ikisine birden 5700 verdim
canım merkezin ve doktorun kim kandan cd 56 versem işe yarar mı ?

canım merkezin ve doktorun kim kandan cd 56 versem işe yarar mı ?
canım kandan verildiğini inan hiç duymadım bende rahimden parça aldılar. Gittiğim doktor istanbulda Müstecep Kavrut. Bakalım bundan sonraki süreçlerde nasıl işleyecek. Seninde mi düşüklerin oluyor?

Olur lutfen sevinirim

Merhaba arkadaşlar.
Yine bir düşükle karşı karşıyayım. Gözlerim ağlamaktan kurbağa gözüne dönmüş bi şekilde yazıyorum. Önceki süreçlerde hikayemi baya bayaaa uzun uzun anlattım. Şimdi ona bile takatim kalmadı. Nolur benim gibi yaşayanlar bana bi akıl fikir versin Allah rızası için.
2,5 sene önce ilk gebeliğim 6 haftalıkken ve hala kalbi atıyoken kanamayla düştü. Kürtaj oldum
2. gebelik yaklaşık 5 ay sonra 7 haftalıkken kalbi durduğunu gördük ve yine kürtaj.
Genetik testlerimin hepsiii yapıldı bi sıkıntı yok. sadece kan pıhtılaşma testlerim bu şekilde.
Protrombin Heterezigot
MTHFR A1298C homozigot
PAI-1 4G 5G heterezigot
Sonrasnda 8 ay bekledikten sonra tekrar gebe kaldım ve 7 haftalık boş gebelik. ve kürtaj
4. gebelik kimyasal. sonrasında hashimato çıktı bu kadar stresin üzerine TSH için ilaç kullandım levitron düzgün seviyeye indi. Eşimin sperm testinde de sıkıntı yok hareketlilik biraz az o da stresten sigara kullanması yüzünden.
Şuanki 5. gebeliğim ki daha adet olmadan öğrendim sabah levitron oksopar 0,4mg öğleden sonra tok karnına prednol 8mg akşam coraspin attım. Öyle de çok umutluydum ki sonuç. 6+3 te bebeğin kalbinin durması.
Yarın Kürtaja alınıyorum tekrar. Nasıl bir yol izleyeceğimi bilmiyorum artık. Çıldırıyorum ya ağlamaktan. Doktor dur bi artık normal denetmicem genetik tüp bebek yapıcaz sana diyo ama 7. haftayı göremiyorum bi türlü.
Doktorlarda kan pıhtılaşması yuzunden değildir 10 kadını çevirsek 7sinde bunlar görünür diyo.
Genetik tüp bebek yaptırıp tekrarlayan düşüklerde sonuç alan vardı lütfen bi içimi rahatlatsın yoksa kendime gelemiyorum.
Gidebilirsen Prof.Dr.Hakan Çoksüer e git canım.
altta yatan sorunu ogrenmek lazm önce tüp bebek yapinca yine kaybetme ihtimali var ne yazikki

Merhaba arkadaşlar.
Yine bir düşükle karşı karşıyayım. Gözlerim ağlamaktan kurbağa gözüne dönmüş bi şekilde yazıyorum. Önceki süreçlerde hikayemi baya bayaaa uzun uzun anlattım. Şimdi ona bile takatim kalmadı. Nolur benim gibi yaşayanlar bana bi akıl fikir versin Allah rızası için.
2,5 sene önce ilk gebeliğim 6 haftalıkken ve hala kalbi atıyoken kanamayla düştü. Kürtaj oldum
2. gebelik yaklaşık 5 ay sonra 7 haftalıkken kalbi durduğunu gördük ve yine kürtaj.
Genetik testlerimin hepsiii yapıldı bi sıkıntı yok. sadece kan pıhtılaşma testlerim bu şekilde.
Protrombin Heterezigot
MTHFR A1298C homozigot
PAI-1 4G 5G heterezigot
Sonrasnda 8 ay bekledikten sonra tekrar gebe kaldım ve 7 haftalık boş gebelik. ve kürtaj
4. gebelik kimyasal. sonrasında hashimato çıktı bu kadar stresin üzerine TSH için ilaç kullandım levitron düzgün seviyeye indi. Eşimin sperm testinde de sıkıntı yok hareketlilik biraz az o da stresten sigara kullanması yüzünden.
Şuanki 5. gebeliğim ki daha adet olmadan öğrendim sabah levitron oksopar 0,4mg öğleden sonra tok karnına prednol 8mg akşam coraspin attım. Öyle de çok umutluydum ki sonuç. 6+3 te bebeğin kalbinin durması.
Yarın Kürtaja alınıyorum tekrar. Nasıl bir yol izleyeceğimi bilmiyorum artık. Çıldırıyorum ya ağlamaktan. Doktor dur bi artık normal denetmicem genetik tüp bebek yapıcaz sana diyo ama 7. haftayı göremiyorum bi türlü.
Doktorlarda kan pıhtılaşması yuzunden değildir 10 kadını çevirsek 7sinde bunlar görünür diyo.
Genetik tüp bebek yaptırıp tekrarlayan düşüklerde sonuç alan vardı lütfen bi içimi rahatlatsın yoksa kendime gelemiyorum.
Canım merhaba..Baya zaman olmuş yazalı şu an neden durumdasın acaba? Ben de bugün 3. Defa bebeğimin kalbinin durduğunu öğrendim ağlamaktan içim çıktı 🤦🏻‍♀️

Canım 3 düştüğüm var benim. Bütün testleri normal sadece kan pıhtılaşması var dediler. 3.gebeliğiöde hap iğne kullanmama ragmen tekrar düştü. Hemen tüp bebeğe yönelmek saçma. Allahım bin şükür benim karşıma iyi bir doktor çıktı. Senin ararştırılman lazım dedi. Endoskopik laparoskopi yapıldı bana. Yani tüm vücut incelendi. Rahimde perde varmış diğer adı septum. O temizlendi. Daha sonraki gebeliğimde Bi sıkıntı yaşamadım sağ salim doğdu bebeğim çok şükür. Lütfen doktorunuzun iyi seçin. Bende de boş gebelik oluyordu kese gelişmiyor. 6 yıllık özlem bitti iki aylık bebeğim var şimdi. Sizinle paylaşmak istedim çünkü bilgilenin istiyorum. Kendim de geçtim o yollardan bilirim. Allah herkesin gönlüne göre versin
Canım benim de bebekler karnımda 6-7. Haftaya kadar gelişiyor sonra kalbi duruyor rahim filmi çekilmişti ama acaba sana uygulanan operasyonu ben de mi araştırsam aklım durdu sanki 3 kaybım war 🤦🏻‍♀️

Benim 2,5 senedir 5 düşüğüm oldu ve burdaki doktorlar hep kan pıhtılaşması yüzünden vs oldu deyince 5. gebeliğimde kan pıhtılaşması iğneleri kullanmama rağmen yine kalbi durunca hepsi genetik tüp bebek yapıcaz dediler. Kendiliğimde gebe kalmama rağmen tekrarlayan düşüklerim olunca genetik tüp bebek vardı hep aklımda ama gittiğim doktor bence yine kendiliğinden denemelisin sende bebek olduktan sonraki süreçle ilgilenmemiz lazım diyip bu testleri yaptırdı. Kürtajlarımın hepsi vakumlu oldu. Hiç bişey kalmadıı herşey normal dediler ama bütün kürtajlar yapısıklık yapabilirmiş malesef bütün gittiğim doktorlar 2. düşükten sonraki hsg filmiyle değerlendirdiler hep. Resmen deneme tahtasına dönmüşüm sinirden bütün gün ağladım.
Merhabalar canım benim de tekrarlayan kayıplarım oldu hep kalp durması 2 ayı tamamlayamadı bebekler sana hangi testleri önermişti

X