Saç Rengi ve Saç Boyama 4 ay evvel siyaha boyadığım düz saçlarımı kendim evde nasıl açabilirim?

Ay sende gizli

Üye
Kayıtlı Üye
8 Kasım 2021
271
271
27
Saçlarım siyah aktı tabi 4 ay olunca kendi koyu kestane diplerden ara ara beyazlarımda çıktı siyah yapmak istemiyorum artık böyle Elçin sangu nun sac renginden yapmak istiyorum ama evde nasıl kendim yapabilirim yardımcı olursanız çok sevinirim .
Screenshot_20211106-144303.png

O kadar açıyorlar ki en son saç diplerim sanki koparıyorlar gibi ağrıyordu. Evde yapmayın valla saçlardan da olmayın. Benim şuan diplerim o kadar fazla çıktı ki hamilelik döneminde boyatmadım aşağı kısımlarda sarı tek tip yapacağım İnşaAllah yakında 😅

Sacim siyah boyaydi.Sac acici aldim actim once kizil turuncu arasi asiri cirkin bir renk oldu.Sonra 1 hafta bakim yaptim sakinlesti, 1 hafta sonra tekrar actim sanirim 3 kere yaptim boyle.Tabi ben tesetturluyum ondan hayatima normal devam edebildim.Sacim cok guzel zemin rengi oldu baya sariydi.Sonra kullu sari yaptim.Ama elcin sangununkide bire bir tutardi.Kuafor bu islemi tek gune sigdirir sacin elinde kalir.Benim sacim yanmadi incelmedi zarar gormedi.

Valla evde her turlu rengi boyayabilirim.Bununda bi ilmi var kaparsan herturlu renk cikar.

X