4 aylik bebegim var evliligim bitecek

Kaynana veya kayınbaba geline çektiriyorsa , acı çekenin içinden ne geçiyorsa o gerçekleşir , umarım kızında benim çektiğini kat katı çeker gibi cümle kurduysa vay o görümcenin haline , ilâhi adalet gerçekleşir o an
Ne farkımız kalıyor o zaman o kişilerden. Tamam ben yanlış düşünüyorum o zaman. Masum kişiler bu cocuk bile olsa acı çekince sevinmemizde bir mahsur yok.

Gorucu usulu ile evlendim esimle aramizda 10 yas var ben biraz esimi kiskandim ufak tefek kavgalar oluyordu 2 gun kussek 3 gun barisiyorduk.
onun ailesi benim ailemdi ust katta oturuyolar ama benim ailem gelince esimin surati 5 karis otogardan almaya gitmek istemiyo kapilari carpiyo gidiyo yine annemler gidince tartisiyoruz ben senin ailene iyi davranirken sen benim aileme niye bole davraniyorsun diye tartisiyoruz ama anlamiyo
Da sonra sakayla karisik yanima yakis falan kardesinin yaninda kardesimden esarp baglamayi ogren deyip duruyodu. kendi ailesinin butin islerini ben yapıyordum hastene ye getirip goturdum ben kardesimi 1 kere götürdüm burnumdan getirdi bende bole yaparsan ayrilirim senden yeter dedim hatta esyalarimi topladim durdurdu 4 5 kez ayrilmaya karar verdim.
o olaydan 2 ay sonra hamile kaldim 8 ayda ev tadilat oldu esim annen doguma gelsin ama uvey baban gelmesin dedi bende bunu soyleyemem nasil derim dedim baba dedigim insana eşim seni evde istemiyo denir mi bu lafini kaynanaya soledim oglun bole soyluyor nasil soylerim onlar benim ailem diye sonra kaynana annemi aradi ev insaat gel temizle kizinin başında dur dedi annem geldi doguma 25 gun varken evi temizledi bu arada 1 gece bende yatti annanemde kaldilar ben dogima gittim hastanede 3 gun yatacaktim pasta siparisi verdi annem
doktor 5 gun tuttu kansizliktan
eve geldik kaynana bi kofte bi pilav yapmis hadi yiyin diye sonra annem yorgun argin komposto çorba falan yapti kaynana ile esim icerde kikir kikir guluyo bi gel sen yorgunsun yardim edeyim de
pasta siparisi verdigimiz yer aradi gelin alin 2 gun gecti dedi bende esime dedim oda ben alamam dedi bende anneme dedim uvey babam geldi diger odaya aldi annem gelen pastayi getirdi oglum dedi pastayi abin yani uvey babam aldi geldi diger odada eşim in surat 5 karis sabah oldu annem kahvaltiyi hazirladi caylari dondurdu eşime ben dedim gelmedi annem cagirmaya geldi oglum hadi gel sofraya diye benim esimde bu adamin bu evde ne isi var lohusa kadinin yanina niye geldi Annemler de cekti giderken kayin peder indi eve hirsiz gibi geldi kendinize kalacak yer bulsaydiniz burada ne isiniz var falan ben gidemedim bebegi birakip yattigim koltukta aglarken kaynana bi çarşaf yaptirmis bana diyoki bunu yaptiracagima koluma bilezik alirdim yine sustum
1 2 kere bebege bakti sonra annesi öldu birdaha gelmedi 40 a 40 karisirmis ayni evde ayni binada ne alaka bos tabaklari kapiya koyarken olmuyoya bos tabak koyacagina al biseyler koy bu kadin lohusa ac ne yer ne icer sezaryan oldu desene 40 gun ac susuz bebege tek baktim zor ayakta durdum bebek 4 ayina girerken onlara pek yollamak istemedim cunku esim dahil hepsi burnumdan getirdi ilk cocugum du esim isten geldi bebegi yukari cikarmak istedi bende yollamak istemedim oda cikartacagim diye tartistik kayin peder kapiya geldi ne oluyo dedi esimde cocugu cikartma ma izin vermiyo dedi o adamda cekgit esyalarini kapinin onune yigarim cek git dedi biz senimi cekecegiz tehtit ediyo bebegi bi yollama bakalom ne olacak bende esyaliri topladim evden giderken esim de babasina sadece tamm baba bisey deme falan kisik sesle banada diyoki o kovdu benmi kovdum seni gidersen git gitmezsen dur dedi bende kiraya gidelim ozaman dedim yada birdaha ezdirme hic ses seda yok beni sucluyo hep kavgalari sen cikartiyodun diye bi huzur vermedin kendini gormuyo ist geldim yine ben aradim oda niye ariyosun giden sendin gerimi gelmeye calisiyosun dedi ben kafa dinliycem sana haber veririm durumu dedi ne beni ne cocugu soruyo
Allah yardımcın olsun bacım ne diyelim kocan da sünepe seni kayinpederine falan ezidiyor, üvey babandan bı zarar mı gördü veya bı yanlışını mi ona niye böyle tepkili anlamadım

Gorucu usulu ile evlendim esimle aramizda 10 yas var ben biraz esimi kiskandim ufak tefek kavgalar oluyordu 2 gun kussek 3 gun barisiyorduk.
onun ailesi benim ailemdi ust katta oturuyolar ama benim ailem gelince esimin surati 5 karis otogardan almaya gitmek istemiyo kapilari carpiyo gidiyo yine annemler gidince tartisiyoruz ben senin ailene iyi davranirken sen benim aileme niye bole davraniyorsun diye tartisiyoruz ama anlamiyo
Da sonra sakayla karisik yanima yakis falan kardesinin yaninda kardesimden esarp baglamayi ogren deyip duruyodu. kendi ailesinin butin islerini ben yapıyordum hastene ye getirip goturdum ben kardesimi 1 kere götürdüm burnumdan getirdi bende bole yaparsan ayrilirim senden yeter dedim hatta esyalarimi topladim durdurdu 4 5 kez ayrilmaya karar verdim.
o olaydan 2 ay sonra hamile kaldim 8 ayda ev tadilat oldu esim annen doguma gelsin ama uvey baban gelmesin dedi bende bunu soyleyemem nasil derim dedim baba dedigim insana eşim seni evde istemiyo denir mi bu lafini kaynanaya soledim oglun bole soyluyor nasil soylerim onlar benim ailem diye sonra kaynana annemi aradi ev insaat gel temizle kizinin başında dur dedi annem geldi doguma 25 gun varken evi temizledi bu arada 1 gece bende yatti annanemde kaldilar ben dogima gittim hastanede 3 gun yatacaktim pasta siparisi verdi annem
eve geldik kaynana bi kofte bi pilav yapmis hadi yiyin diye sonra annem yorgun argin komposto çorba falan yapti kaynana ile esim icerde kikir kikir guluyo bi gel sen yorgunsun yardim edeyim de
pasta siparisi verdigimiz yer aradi gelin alin 2 gun gecti dedi bende esime dedim oda ben alamam dedi bende anneme dedim uvey babam geldi diger odaya aldi annem gelen pastayi getirdi oglum dedi pastayi abin yani uvey babam aldi geldi diger odada eşim in surat 5 karis sabah oldu annem kahvaltiyi hazirladi caylari dondurdu eşime ben dedim gelmedi annem cagirmaya geldi oglum hadi gel sofraya diye benim esimde bu adamin bu evde ne isi var lohusa kadinin yanina niye geldi Annemler de cekti giderken kayin peder indi eve hirsiz gibi geldi kendinize kalacak yer bulsaydiniz burada ne isiniz var falan ben gidemedim bebegi birakip yattigim koltukta aglarken kaynana bi çarşaf yaptirmis bana diyoki bunu yaptiracagima koluma bilezik alirdim yine sustum
1 2 kere bebege bakti sonra annesi öldu birdaha gelmedi 40 a 40 karisirmis ayni evde ayni binada ne alaka bos tabaklari kapiya koyarken olmuyoya bos tabak koyacagina al biseyler koy bu kadin lohusa ac ne yer ne icer sezaryan oldu desene 40 gun ac susuz bebege tek baktim zor ayakta durdum bebek 4 ayina girerken onlara pek yollamak istemedim cunku esim dahil hepsi burnumdan getirdi ilk cocugum du esim isten geldi bebegi yukari cikarmak istedi bende yollamak istemedim oda cikartacagim diye tartistik kayin peder kapiya geldi ne oluyo dedi esimde cocugu cikartma ma izin vermiyo dedi o adamda cekgit esyalarini kapinin onune yigarim cek git dedi biz senimi cekecegiz tehtit ediyo bebegi bi yollama bakalom ne olacak bende esyaliri Dertopladim evden giderken esim de babasina sadece tamm baba bisey deme falan kisik sesle banada diyoki o kovdu benmi kovdum seni gidersen git gitmezsen dur dedi bende kiraya gidelim ozaman dedim yada birdaha ezdirme hic ses seda yok beni sucluyo hep kavgalari sen cikartiyodun diye bi huzur vermedin kendini gormuyo ist geldim yine ben aradim oda niye ariyosun giden sendin gerimi gelmeye calisiyosun dedi ben kafa dinliycem sana haber veririm durumu dedi ne beni ne cocugu soruyo
Derdine üzüldüm arkadaşım. Annen ve baban sana ne güzel destek oluyorlar demek ki sende kapıyı vur git. Çocuğunla sakin ve temiz bir hayat yaşa.

Bosanmaniz bu rezil insanlardan kurtuluş olur. Kaynana ayrı terbiyesiz kayınpeder ayrı hadsiz. Eşiniz zaten başlı başına bir öküz. Çocuğun velayeti de sizde olur küçük olduğu için. Ailenize yapılan saygısızlığı geçiyorum size de kötü davranıyor bu insanlar. Neyi kim için çekeceksiniz?

4 5 kez hami kaldim demek istemedim 4 5 kez evden gitmeye karar verdim olaydan sonra hamike kaldim 1 cocugum var
Erken yaşta evlenmişsiniz onu geçtim keşke bu adamı baba yapmasaydın
Yaşıtların üniversite öğrencisi KPSS çalışıyor bak mesleğin olsaydı ne güzel olurdu

Çok üzüldüm okuyunca inşallah sevmişsindir bu konuyu adamın yaptığı da ailesinin yaptığı da saf kötülükmüş

1 2 kere bebege bakti sonra annesi öldu birdaha gelmedi 40 a 40 karisirmis ayni evde ayni binada ne alaka bos tabaklari kapiya koyarken olmuyoya bos tabak koyacagina al biseyler koy bu kadin lohusa ac ne yer ne icer sezaryan oldu desene 40 gun ac susuz bebege tek baktim zor ayakta durdum bebek 4 ayina girerken onlara pek yollamak istemedim cunku esim dahil hepsi burnumdan getirdi ilk cocugum du esim isten geldi bebegi yukari cikarmak istedi bende yollamak istemedim oda cikartacagim diye tartistik kayin peder kapiya geldi ne oluyo dedi esimde cocugu cikartma ma izin vermiyo dedi o adamda cekgit esyalarini kapinin onune yigarim cek git dedi biz senimi cekecegiz tehtit ediyo bebegi bi yollama bakalom ne olacak bende esyaliri topladim evden giderken esim de babasina sadece tamm baba bisey deme falan kisik sesle banada diyoki o kovdu benmi kovdum seni gidersen git gitmezsen dur dedi bende kiraya gidelim ozaman dedim yada birdaha ezdirme hic ses seda yok beni sucluyo hep kavgalari sen cikartiyodun diye bi huzur vermedin kendini gormuyo ist geldim yine ben aradim oda niye ariyosun giden sendin gerimi gelmeye calisiyosun dedi ben kafa dinliycem sana haber veririm durumu dedi ne beni ne cocugu soruyo
Böyle bir adamdan neden çocuk yaptın? Çocuğun hayatını da karartmissin

Annem çayları doldurdu gibi detaylara ne gerek vardı?

Neyse boyle aileye sırf babasız kalmasın cocuk diye dönmeyin...Boyle baba düşman başına

insanlar nasıl bu kadar insafsız olabiliyor ben hiç anlamıyorum en kısa zamanda kurtulursun umarım bunlardan

Sizi bir insan olarak değil eşya olarak görmeye başlamışlar, dediğimizi yapmazsan da uğurlar olsun, kararlı olun asla arayıp sormayın, hatta ulaşamasın o eşiniz olacak kişi size geldiğinde de, sizi kendine mecbur görüyor anladığım kadarıyla, bebeğinizle ilgilenin, bu insanlar inanınki üzülünecek insanlar değil, ben bebeğime kendime üzülüyorum diyorsunuz şimdi anlıyorum ama eve dönüp hayatınıza devam ettiğinizde de hiç bir şey değişmeyecek hatta tüm bu olanları kabul ettiğiniz anlamına gelecek ve daha çok üstünüze gelip değersizleştirecwkler sizi
Allah yardımcınız olsun

Ne yazarsan yaz eninde sonun birleşirsiniz
Çünkü parasız olunca avukat dahi tutamazsın haklarını almak için bebeğin yükü ağır masrafı çok üstelik mesleğin yok bunlar acı gerçekler
ayrılmak filan istemiyor zaten. Kocası aramayınca kendisi onu aramis

İki gün küs üç gün barışık giden bir evlilikte hemen çocuk yaparak hatayı en başında yapmışsınız. Neydi bu aceleniz bu genç yaşınızda?

X