4 aylik hamileyim nasıl düşük yaparım?

xxqueen

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
29 Temmuz 2022
10
-26
24
Merhaba ben 4 aylık hamileyim baştan beri hiç çocuk istemedim öğrendiğimde aldirmak istedim ama eşimin imzası olmadan aldıramadım esim cocuk istiyor fakat eşim alkolik ne yaptiysam biraktiramadim her gun icer sarhos olur sarhoş olunca da küfürler ufak tefek itişmeler hakaretler olur ben böyle bir eve çocuk getirmek istemedim esim duzelicem dedi dedi bu aya kadar beni oyaladı psikologa da gittik psikiyatriye de yine de içmeye devam etti şimdi boşanma sürecine girmek istiyorum ama çocuğa bakacak maddi durumum yok kimsem de yok çocuğu babasına versem benim cekemediğim adamı cocugum yillarca cekicek ne yapsam düşük yaparim biliyorum cok gunah ama bu cocugun dunyaya gelmesi daha gunah olacak

Devlete verin lütfen koruyucu ailelik durumuyla başka aile bakımında olur, siz de belirli aralıklarla görebilirsiniz. Lütfen mantıklı karar verin hangi ildesiniz söyleyin özelden numarasını bulup atayım size kurumun onlarla görüşün. Keşke baştan düşünüp hamile kalmasydnz ona göre önlem alsaydnz.

4 aylık bebek kürtaj mı olur? Aklınız yok mu hiç?. Sarhoş olan sizsiniz bana göre. Bakamayacağın çocuğu ne diye kazanırsın. Dünya kadar insan bebek diye ömürlerini vermeye hazırken. Doğurun yuvaya verin. Ne demek bi canlıyı öldürmek?

Kürtaj demiyorum zaten kürtaj zamanı geçti biliyorum ben doğursamda esim yuvaya verdirmez kendiyle beraber bebeği süründürür

4 aylık dediğiniz kaç hafta. 20. Haftadan sonra artık düşük değil doğum olur. Bu da cinayet olur

Keşke baştan daha iyi korunsaydim diye bende cok pismanim peki babasi cocugu istiyorum diye tutturursa ne olur çünkü esim birakmaz cocugu

Kendi kendinize saçma sapan ilaçlar içmeyin sakın hiçbiri düşük yaptırmaz anca canınızdan olursunuz .
Düşük yapmak öyle kolay değil 3 düşük yapmış biri olarak ( pihtilasmadan dolayı ) söylüyorum ki doktor gözetiminde olmadan kan kaybı , halsizlik , şiddetli ağrılar , göz kararması bayılma .
Daha sayamadığım bir sürü şey .

Korunuyorduk zaten normalde ama esim sarhosken bir gun zorla yapti
Tecavüz sonucu oldu yani 4 aylık bebek eli kolu belli düşmez bu bir aldirsan senin masada kalma durumun var. Madem istemiyordun daha küçükken çözüm arayacaktin. Ya evde cahil yöntemlerle yada eşinin imzasını istemeyecek merdiven altı bir yerde. Bu saatten sonra geçti. Ondan kurtulmak yerine onlu bir çözüm bul

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…