Cuma Zayıflama Yarışması 4. Takım

geçmiş olsun bengicim önnemli bişey değildir inşallah hiçbiri...
dualrımız seninle...
Allah şifalar versin bütün ihtiyacı olanlara sana da...

selam kızlar nasılsınız?kilosuna göre gruplarımı dağıttılar yeilikler var sanki benneyaptımki

efet peri jujum bizi eritmek için yeni formüller buluyo :),
hg tatlım nasılsın nasıl gidiyo,öslettin kendini...

ne haber güzelller azıcık okudum geçmişi kimin evi yanmış yaaaaaa
kimin oldugunu anlayamadım
hepinizi öpüyorummmmmmm

hayal sabah bize girmek isteyen kız nerde anam bul onu reyhanda sorunlarım var ayrılacağım diyor bir kişi daha alabiliriz

ebrucum bizim eski üyemizdi mezun olmuştu onun evi sen tanımazsın ama üsüldük üşte

slm çıtırlar yerimseniben

sabah 10 dan beri okumaya çalışıyorum ancak okudum ,çok yoğun işler valla ondan hayalcim burdayım ama ancak yazdım ....

bengicim geçmiş olsun inş diğerleride temiz çıkar ...

valla ne okuduğumu da unuttum yazcaklarım vardı kafam karıştu iyice ....

kamercim ben giriom youtube at sen linki ....

dün akşam mercimek çorbası ve az patates salaltası yedim ....
sabah kepekli tost yedim aylarımıda içiyorum arada ...
annem aşure yollamış heralde ölen yemeğinde onu yerim ben bugün ...

kızlar özel hayatımda yaşadığım bazı problemler nedeniyle diyetime odaklanamıyorum ve yer kapladığımı hissediyorum..bu yüzden biraz kafamı toparlayıp herşeyi düzene koyana kadar jujumdan izin istedim..anlayışla karşıladı sağolsun..hepinize bana destek olduğunuz için kocaman kocaman teşekkür ederim..a.s. a.s. öpüyorum Şeniz

reyhancım inşaşah sorunların hemencik düzelir tekrar aramıza dönersin.

Pınarcım hoşgeldin., güzel rakibim, bakıyorum hiç kaçamak yok maşallah. Sen gençsin çabuk verirsin :) Şimdiden bahane mi buluyorum ne :)

simiryna

ben 22 yaşındayım.. 160 boy.. ve malesef üzülerek söylüyorumki 79 kiloyum..
nasıl göründüğümü şöyle bir düşünsenize.. koccaman bir kalça, basenler, tombik yanaklar..
böyle görünmek istemiyorum artık..
lise döneminde almaya başladım kilolarımı ilk.. tabi zamanlada kilo sayım arttı..
o zamanlar toplu diye sınıflandırılıyordum.. şimdi şişman diyorlar..
aslında geçen yaz döneminde 69 kiloya kadar düştüm fakat razaman geldi, bayram geldi, kış geldi derken bir baktım 10kiloda geri gelmiş..
kendime bunu naısl yaptım anlamıyorum.. ama belkide iyi olmuştur.. şimdi kendime ne yaptığımın farkındayım artık.. sabırla kilo vermek ve verdiklerimide geri almamak için elimden geleni yapmaya karar verdim.. irademe çok güveniyorum çünkü ben bu yaz 10 kilo vermiş bir kişiyim.. tek eksikliğini hissettiğim şey motivasyon.. bunun için sizden benide takıma almanızı rica ediyorum..
birbirini anlayan insanlarla olmak çok daha güzel ve destek verici..
şimdiden çok teşekkürler..

kıslar bu kısı çağıralımmı takıma,
bekar...22 yaşında gerçi yasıyo demi bunlar:)...

valla kıslar yaprak dökümü başladı evet ama başka istemiyorum valla ne bu ya zati sıkacam dişimi verecem kilomu mezun olacam demir baş gibi hep ben kalıyorum takımda

merhaba arkadaşlar sabahtan beri bir yoğunluktur gidiyor ancak okudum dün akşamdan beri yazılanları...
herkes iyi mi????
ben dün akşam yemeğinden sonra biraz patlamış mısır yedim kaçamak olarak
bugün yok ama
sabah kahvaltım yine esmer ekmek peynir domates
arada 5/6 fındık 2 kuru kayısı
ama çok acıktım az önce de 3 kepekli bisküvi yedim
öğlende salata yoğurt ve sebze yemeği yiycem

X