4 tüp bebek denemesi ve yaptıklarımız

Hangi hastaneye gidiyorsunuz

Benimde 8 başarısız denemem oldu hangi dr a gidiyorsunuz

Benimde 8 başarısız denemem oldu hangi dr a gidiyorsunuz
Brukselde Jette de dr. Verpoesta gidiyorum canim.insallah yakin zamanda tutar. Mfk yontemi deniyor herkes onada bir bak istersen belki isine yarar. Allah yardimcin olsun. Eger yakinlardaysan yardimci olabilirim.

Aa pardon buradasiniz zannettim kusura bakmayin. Eger yurtdisinda tutmazsa memorialdan Semra Kahramana gitmeyi dusunuyoruz. Insallah kalmaz o zamana. Insallah iyi bir doktora denk gelirsin sende
İnşaallah tedaviniz olumlu sonuçlanır tekrar denemeye gerek olmaz

aquamarine merhabalar.umarım mesajımı görürsünüz.ben de aynı hastanedeyım arkadasım sizlerle .ben de 5tane pgt gonderdım 2tane geldi sağlıklı biri 5ab diğeri 6ab kalitede .biri ekimde transfer edildi direkt negatif dıgeri kasımda transfer edildi embriyo sağlıksız olunca gelısmeyebiliyor malesef bos gebelik kese var ama bebek yok deyıp kurtaj edıldı .bende de yaş faktörü var 37 yaşındayım geç evlendım .eşim varıkosel ,ayrıca morfoloji ve ileri hız 0 .dondurulmuşum da kalmadı aynı hastanede sıfırdan başlıyorum ama pgt yaptırıp yaptırmamakta cok kararsızım bu defa .su an ne durumdasın benımle paylaşırsan çok mutlu olurum

Kıbrısda Doçent Doktor Ahmet Eser var Zeynep Kamilden gitti Kıbrısa onunla iletişime gidin tüp bebek konusunda çok iyi instagram sayfasından ulaşabilirsiniz kendisine

canım ben 2 kere düşük yaptım ,sonrasın da kanımda pıhtılaşma ve çölyak çıktım.şu an diyetteyim

ne guzel seyler yazmıssınız, sonucunuz ne oldu acaba merak ettım N Nvsr

Bende pcosluyum 28 yumurtam toplandı 8 tane 5.gün embriyosu oluştu rahim kalınlığı 11mm doktor bile okadar umutlu ki yaşımda genç 24 ama malesef ilk 2 transverim negatif ti ikisindede 2şer embriyo transver edilmişti çok ağladım çok üzüldüm pgt yaptırmayı düşündüm ama çok pahalı testler olduğu için vazgeçtim bikere daha normal denicem dedim çok şükür 3.de oldu şuan 5haftalık hamileyim keseyi gördük inşallah 10gün sonra kalp atışlarını duyucaz umutsuzluğa hiç bi zaman kapılmayın 3.transverde yaptığım farklı tek şey çok dua ettim hep hayırlısını istemedim asla neden benim olmadı diye isyan etmedim gönlünüzü ferah tutun bana 3. De nasip oldu sizede olur inşallah

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…