4 ve 5. ayın resimlerini ekledim albüme:)

nem

20♥06♥2010
Kayıtlı Üye
28 Ağustos 2008
7.231
9
resimleri kaldırdım kıslar..yeni resim çekinince son halini koycam:)

Son düzenleme:
cnm yaaa sunu tekrarlayip durma ne kusuru
kusur fln göremiyorum ben :dilcikar:
burnunu cok begeniyorum hem önden hemde yandan
yüzüne o kadar uyumlu olmuski.. süpersin datlum :dance:
masallah nazar degmesin :nazar:

Son düzenleme:
cnm yaaa sunu tekrarlayip durma ne kusuru
kusur fln göremiyorum ben :dilcikar:
burnunu cok begeniyorum hem önden hemde
yüzüne o kadar uyumlu olmuski.. süpersin datlum :dance:
masallah nazar degmesin :nazar:

tmm kızma apla:sinifsinif:kaydirigubbakcemile3kardeşimin yanındada arada söyleniyorum gel bitane vurayım burnunada ozman gerçekten begenme diyoo:)

haha iyi diyomus kaydirigubbakcemile3

vallahi resimlerin hepsi birbirinden güzel, ben daha öncede söyledim burnunu cok begendigimi, hic kusur bulma burnuna yani bu haksizlik olur ...

arkadaslar ben size sorunu söyleyeyim :)) Nemcim kendisi çok alçakgönüllü oldugundan burnunun super oldugunu kabullenemiyor :) ben onun yerine söylüyorum: SUPERRRR :)

Çok hoş bir burnun olmuş gerçekten beğendim hihoyyyt

Ohaa çok tatlı bii buruunnn yhaa. maşllh hayatm çok güzeeelsn

ayss cnm teşkürler..senin burnda alçılı hali güzel duryo bakalım az kaldıı sende rahat rahat resim çekincen:)
vallahi resimlerin hepsi birbirinden güzel, ben daha öncede söyledim burnunu cok begendigimi, hic kusur bulma burnuna yani bu haksizlik olur ...
çok çok teşkür cnm begeniosunuz ya dahada seviniyorum:)
arkadaslar ben size sorunu söyleyeyim :)) Nemcim kendisi çok alçakgönüllü oldugundan burnunun super oldugunu kabullenemiyor :) ben onun yerine söylüyorum: SUPERRRR :)
fıstıkımmmmmm cnm bnmmm seninde az kaldı benimkinden bin katlı güzel bi burnun olur inşşşşşşşşşş:)
Çok hoş bir burnun olmuş gerçekten beğendim hihoyyyt

sgl cnm bnmmmmmmmmmmmmmmmmm:)

arkadaşlar inş herkesin istedigi gibi amlytları geçer ve güzel burunları olur..onca stresi acıyı çekipte sonucu kötü olmasın inş....

çok hoş, çok doğal olmuş tatlım. yandan kavissiz olmasını özellikle beğendim. ben de kavisisz istiyordum ama gün geçtikçe kavis artıo sanki:KK43: güle güle kullan cnm bu yeni güzel burnunu...

çok hoş, çok doğal olmuş tatlım. yandan kavissiz olmasını özellikle beğendim. ben de kavisisz istiyordum ama gün geçtikçe kavis artıo sanki:KK43: güle güle kullan cnm bu yeni güzel burnunu...

cnmm begenmene sevindim..ama ben kavisli olmasını daha çok isterdim sanırım..benim doktorum hiç kavisli burun yapmıyorr..düz daha dogal duruyormuş..ama nebilim belki kavisli olsaydı düz isterdim bende:)sende cnmm güle güle kulannnn kavisli daha hoş:KK66:

evet ben de katiliyorum, bu arkadasimiz yureginin verdigi bi guzellikten kendisini miss guzel burun ilan etmiyoralkisalkisalkis, cok iyisin canim, ama allah icin cok guzel bir burun olmus , yuzune cok yakisiyor:teytey:, ama artik simar bence, hak ediyorsun bayanssulusmile.

cnmm begenmene sevindim..ama ben kavisli olmasını daha çok isterdim sanırım..benim doktorum hiç kavisli burun yapmıyorr..düz daha dogal duruyormuş..ama nebilim belki kavisli olsaydı düz isterdim bende:)sende cnmm güle güle kulannnn kavisli daha hoş:KK66:

kesinlikle düz daha doğal oluo. benim burnum geride olduğu için ister istemez kavisli görünür demişti drum. gerçi bana da herkes çok doğal dio ama benim gözüm o kavise takılıo işte. düz burnun estetikli olduğunu kimse anlamıo. bence düz daha hoş canım:)

evet ben de katiliyorum, bu arkadasimiz yureginin verdigi bi guzellikten kendisini miss guzel burun ilan etmiyoralkisalkisalkis, cok iyisin canim, ama allah icin cok guzel bir burun olmus , yuzune cok yakisiyor:teytey:, ama artik simar bence, hak ediyorsun bayanssulusmile.

cnmmmmmmmmmmmmmmm yaaaaa şimdi ne söylesem az bu msjına karşılıkkk:)sende çok tatlısın valla sohbet etmek çok güzel senle:)teşekür ediyroum yine begenmene çok ama çok sevindim:)

kesinlikle düz daha doğal oluo. benim burnum geride olduğu için ister istemez kavisli görünür demişti drum. gerçi bana da herkes çok doğal dio ama benim gözüm o kavise takılıo işte. düz burnun estetikli olduğunu kimse anlamıo. bence düz daha hoş canım:)

cnm ben burnunu görmedim sanırım hatırlayamadımmm:)ama sne etrafındakilerin fikrini önemse onlar dogal diyorsa eminim dogaldır:)banada hep öyle diyorlar ama işte ayna elinde habire gezince bisürü kulp takabiliyorum:)yine diyeyimmm kavisli burun daha kibar geliyor gözüme:)

X