4 ve 5. ayın resimlerini ekledim albüme:)

canımm ben senin burnunu çok beğeniorm ya
bende istiormmm:)

cnm bende eklisin zaten:)görmen lazım:)bidaha bak albümlerde:)[/QUOTE]

canım gördüm zatenn :) istiorum derken senin burnundan istiorm :):)

cnm bende eklisin zaten:)görmen lazım:)bidaha bak albümlerde:)

canım gördüm zatenn :) istiorum derken senin burnundan istiorm :):)[/QUOTE]

kaydirigubbakcemile3kıs şaş bakıp okudum heraldekaydirigubbakcemile3ay cnm daha daha güzelleri senin olsunn inşşşşşşşşşşşşşş:Saruboceq:sositososito

"NEM" doktorun Bilge Türk Bilen di demi? resimlerini görebiliyodum ama şu an özel albüm diyo görünmüyo. ama güzel diye hatırlıyorum. ben de geçen gün görüştüm bilge beyle, içime sindi gibi, olursa haziran ortası gibi yaptırıcam bakalım.. sen mennunsun heralde demi?

"NEM" doktorun Bilge Türk Bilen di demi? resimlerini görebiliyodum ama şu an özel albüm diyo görünmüyo. ama güzel diye hatırlıyorum. ben de geçen gün görüştüm bilge beyle, içime sindi gibi, olursa haziran ortası gibi yaptırıcam bakalım.. sen mennunsun heralde demi?

cnm memnunummm ama şöyle diyeyim bilge kavisli burun yapmıyor daha çok düz yapıyor..düz burun daha dogal oluyor diyo..memnunum vallaaa..eskisinden çok ama çok iyi bak resimdende anlşışlıyorrrr..:)

"nem" doktorun bilge türk bilen di demi? Resimlerini görebiliyodum ama şu an özel albüm diyo görünmüyo. Ama güzel diye hatırlıyorum. Ben de geçen gün görüştüm bilge beyle, içime sindi gibi, olursa haziran ortası gibi yaptırıcam bakalım.. Sen mennunsun heralde demi?

canım sen görüştün demek bilge beyle.ben de merak ediyordum görüşüp görüşmediğini.yani yüz yüze mi yoksa telle mi görüştün???umarım seninki de iyi olur canım:))

canım sen görüştün demek bilge beyle.ben de merak ediyordum görüşüp görüşmediğini.yani yüz yüze mi yoksa telle mi görüştün???umarım seninki de iyi olur canım:))

meraba asilem44, evet canım sayende görüştim Bilge Beyle , çok teşekkür ederim. Aradım önce, durumumu anlattım, geçtiğimiz cuma günü de hastanede yüzyüze görüştük. ilk ameliyatımda çok fazla dokunulmamış burnuna, şanslısın 2. ameliyat gibi olmicak dedi. tam çıkarken de bi hastası geldi, 15 günlükmüş burnu, ona rağmen çok hoş çok düzgün görünüyodu, onu görünce daha da rahatladım. normalde ücret almıyoruz, kurumunuz karşılıyo ama isterseniz bi miktar ödeme yapabilirsiniz dedi :) 700 tl falan.. ama şart koşmuyo , bize bırakıyo. önceki ameliyatta ödediğimin yanında hiçbişey tabi..

eşimin de aklına yattı, bakalım, olursa anca okul kapandıktan sonra yaptırabilicem, haziran sonuna randevu aldık.. senin ve nem'in burnuna bayıldım, inşallah benimki de sizinkiler kadar güzel olur..

bu arada gelişmeleri bildiricektim sana ama özel mesaj atamıyorum henüz..

tekrar teşekkürler canım..

cnm memnunummm ama şöyle diyeyim bilge kavisli burun yapmıyor daha çok düz yapıyor..düz burun daha dogal oluyor diyo..memnunum vallaaa..eskisinden çok ama çok iyi bak resimdende anlşışlıyorrrr..:)[/QUOTE]

merhaba nem, resimler için çok teşekkürler, hatırladım görünce. ve nazar değmesin diyorum canım, tam istediğim gibi, inşallah benimki de böyle güzel olur.

biraz kavis istediğimi söyledim bilge beye, peki o zaman hafif kavis veririm dedi :)

haziran sonuna doğru randevu aldım ameliyat için, büyük ihtimalle yaptırıcam bakalım..

nem cim burnun yandan da,ön profilden de kusursuz görünüyor.ne tatlı bir burun o öyle ya :) geçmiş olsun tekrardan tatlım sağlıklı,güzel günler geçir burnunla.

nem cim burnun yandan da,ön profilden de kusursuz görünüyor.ne tatlı bir burun o öyle ya :) geçmiş olsun tekrardan tatlım sağlıklı,güzel günler geçir burnunla.

teşekür ederim cnm bnm begenmene sevindim:)daha güzeli sana olsun inş en yakın zamandaopuyorumnanaktana.s.

inşallah canım benim allah isteyen herkesin gönlüne göre versinopuyorumnanaktan

Nemciiim ben fotolarini gormedim ozel album yapmis olabilirsin diye arkadaslik talebinde bulundumm

cnm kaldırdım albümüüü yeni resim çekinince koycam inş:)

X