4 yıl süren boşanma davam bu durum sadakatsizliğe girermi ???

Hayir bu aldatmaya girmiyor. Opusmeli, sarmas dolas, yatak odasinda birlikte olan fotograf olmali.
Ayni karede yanyana durdugunuz kisilerle olan fotograflar aldatmaya girmiyor.

Herkese merhaba benm bir konuda yardım ve fikirlerinize ihtiyacım var. 2017 de evlilik yaptım ve hala davam etmekte olan boşanma davam var 4 yıl oldu ve bu süre zarfında ben başka bir ülkeye gittim eğitim hayatımi devam ettiriyorum.Burda tanıştıgm konuştugum erkek arkadaşlarım oldu ama bu insanların hala benim hayatımı takip etmelerini hiç düşünmemiştim, erkek bir arkasimla fotolar çekinmiştik oda sosyal medyasinda paylaştı resimlerimizi normal yanyana olduğumuz,bunlari bulmuşlar ve boşanma davasının içine eklemişler sadakatsizlik diye resmen hayatımın şokunu yaşadım !! Sizce bu sadakatsizliğemi giriyo? Hakimin kanaati ne olur ? Bu durumu yasayan arkadaşlarım varsa bana bilgi verebilirmi rica etsem,farklı ülkelerdeyiz ben ünv.okuyorum ve davam tekrar ötelendi uzadı bitmiyor bir türlü sizce bu durumdan kötü birsey çıkarmı ??
Girmez. Sadece yan yana ise girmez. Öpücük varsa girer. Kesin net bilgi

Evet boşanma kesinleşmedigi sürece sadakat yükümlülüğü devam ediyor.Benim de davam var,dava açıldıktan bir hafta sonra karşı tarafın sosyal medya yazismasini tesadüfen yakaladim ve dosyaya eklettim
Ama sizinki aldatma değil, anlattığıniz gibiyse..Bişey çıkmaz

Özel hayatın gizliliği olmuyor mu mesela bende de bir çok yazışma var ama özel hayatınn gizliliği diye çoğunu kullanamıyoruz bile

Haklıyken haksız duruma dusmek dıye buna derım, umarım maddı manevı tazmınat davası acılmaz hakkınızda

Gecmis olsun, benim de 1,5 yil oldu nerdeyse cekismeli dava surecim devam etmekte.Siz sansli sekilde yurtdisina cikmissiniz, bambaska hayatiniz varken ex esinizin, halen sizin aciginizin pesinde olmasindan dolayi ulkemizin erkeklerinin bu zihniyetinden utaniyorum. Pes...

4 yıl olduğu düşünülürse dilekçeler aşaması tamamlanmış ön incelemesi yapılmış bir dosyada yeni sunulan deliller dikkate alınmaz, davanın açıldığı dönemin şartlarına göre karar verilir. Yeni bir vakıa iddia edeceklerse tekrar dava açıp iki dosyanın birleştirilmesini talep edebilirler.

İnşallah sorun olmaz, hakim inşallah burdaki bayanlar gibi düşünür. Yalnız o zaman şunu merak ettim: yanyana fotoğraf sadakatsizliğe girmeyecekse, arkadaşım açıklaması geçerliyse ne yapılırsa sadakatsizliğe girer? El ele foto falan mı?
Mesela yanak yanağa,el ele,kafa kafaya

Özel hayatın gizliliği olmuyor mu mesela bende de bir çok yazışma var ama özel hayatınn gizliliği diye çoğunu kullanamıyoruz bile
Bilgisayarı açıktı şifre bilmiyorum,açık olunca gizlilik olmuyormuş.Ben çok emin değilim ama şahsen..Mahkemeden yazışma dökümlerini isteseniz

Bilgisayarı açıktı şifre bilmiyorum,açık olunca gizlilik olmuyormuş.Ben çok emin değilim ama şahsen..Mahkemeden yazışma dökümlerini isteseniz

Olmadı öyle de yapabilirim çünkü ben şifresini biliyordum kendi telefonumdan aldım ama o özel hayatın gizliliğine giriyormuş malesef haklıyken haksız duruma düşmek böyle bişey malesef..

Olmadı öyle de yapabilirim çünkü ben şifresini biliyordum kendi telefonumdan aldım ama o özel hayatın gizliliğine giriyormuş malesef haklıyken haksız duruma düşmek böyle bişey malesef..
Yine de iyice sor soruşturun,birkaç avukata sorun.Avukatiniz var mı

3 senedir ayri yasiyanlar otomatik bosaniyorlar,avukatinizi degistirin,bosanma gerceklesir ,mal davasi devam eder ,ne konuda cekisme varsa o devam eder,ayrica normal arkadas olan bir fotograf oyle bir delil olmaz ,4 ay olsa neyse 4 yil olmus

Ispatlanamaz sıradan bir arkadaş olabilir nahoş bir poz olmadığı sürece ama siz de biraz dikkatli olun madem çekişmeli her adımı dikkatli atin

4 yıl olduğu düşünülürse dilekçeler aşaması tamamlanmış ön incelemesi yapılmış bir dosyada yeni sunulan deliller dikkate alınmaz, davanın açıldığı dönemin şartlarına göre karar verilir. Yeni bir vakıa iddia edeceklerse tekrar dava açıp iki dosyanın birleştirilmesini talep edebilirler.
Onlarda aynen bu şekilde yaptilar

Onlarda aynen bu şekilde
Avukatınız var mı?
Fotoları dosyaya ekledilerse savunmanız üni arkadaşımla çekildiğim fotoğrafın altında başka şeyler arayacak kadar sığ ve cahil olduğu için boşanmak istiyorum zaten olsun.
Evet avukatm var,Bilmiyorm nolcak

3 senedir ayri yasiyanlar otomatik bosaniyorlar,avukatinizi degistirin,bosanma gerceklesir ,mal davasi devam eder ,ne konuda cekisme varsa o devam eder,ayrica normal arkadas olan bir fotograf oyle bir delil olmaz ,4 ay olsa neyse 4 yil olmus
Zaten bu davadan sonra biter artık gibime geliyo

X