4 yumurtayla hamile kalabilen var mı

turuncu agac

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
21 Ağustos 2021
2.058
885
26
Kızlar merhaba inşallah öncelikle Allah isteyen herkese versin. Eşimle birlikte 5 aydır çocuk istiyoruz bütün tahlillerim ve eşimin testleri yapıldı pco olduğu için bende doktorum femara +çatlatma iğnesi verdi ama adetlerim çok düzenlidir . Adetimin 10. Günü gittim sağda 16-15 mm solda 14-14 mm yumurta oluştuğunu ve 3 içinde çatlatma iğnemi vurulmam gerektiğini söyledi size sorum şu acaba 4 yumurta oluşması iyi değil mi okuyorum bazıları 4 üz hamile kalıp düşük yapıyormuş bazıları tutmuyormuş yardımcı olursanız sevinirim

Arkadaşımın 4 yumurtası geliştiği için doktor sonraki ay yapalım 4 üz olma ihtimali var demiş riskli bi hamilelik olur diye o ay es geçmişlerdi

Kızlar merhaba inşallah öncelikle Allah isteyen herkese versin. Eşimle birlikte 5 aydır çocuk istiyoruz bütün tahlillerim ve eşimin testleri yapıldı pco olduğu için bende doktorum femara +çatlatma iğnesi verdi ama adetlerim çok düzenlidir . Adetimin 10. Günü gittim sağda 16-15 mm solda 14-14 mm yumurta oluştuğunu ve 3 içinde çatlatma iğnemi vurulmam gerektiğini söyledi size sorum şu acaba 4 yumurta oluşması iyi değil mi okuyorum bazıları 4 üz hamile kalıp düşük yapıyormuş bazıları tutmuyormuş yardımcı olursanız sevinirim
Doktorunuz vurun diyorsa vurun sonuçta onlar daha iyi biliyor doktora güven duymak bence bu durumda çok önemli ben de klomen kullanmıştım 1 yumurtam gelişti ve çok şükür döllendi darsıı başınıza

Arkadaşımın 4 yumurtası geliştiği için doktor sonraki ay yapalım 4 üz olma ihtimali var demiş riskli bi hamilelik olur diye o ay es geçmişlerdi
Benim soldakiler küçüktü 14-14 mm sağdakiler büyüktü 2 sonrana hemen iğne vurun dedi acaba soldakiler büyümeden çatlamasın diye mi öyle yaptı

Doktorunuz vurun diyorsa vurun sonuçta onlar daha iyi biliyor doktora güven duymak bence bu durumda çok önemli ben de klomen kullanmıştım 1 yumurtam gelişti ve çok şükür döllendi darsıı başınıza
ne güzel darısı başıma inşallah aynen doktoruma güveniyorum açıkçası yaşadığım şehirdeki en iyi doktorlardan biri

Merhaba, bunu yazalı olmuş biraz ama ben de yazayım. Benim de yumurta rezervim azdı. Sağ-sol 4 - 3 yumurta vardı iki doktor tüp bebek dedi doğal yoldan olmaz dedi çok stresli zamanlardı daha sonrasında başka bir doktora gittim tek bir sağlam yumurtan varsa bile hamile kalırsın dedi doğal yoldan dedi, 4-6 ay süre verdi git kendiliğinden olmazsa gel diye ben o ay hamile kaldım çok şükür . Yani yumurta rezervinin az olması gebeliğe engel değil hiç yoksa sıkıntı tabi. Bunu bizzat yaşadım. Tam olarak durumlarımız aynı olmasa da yakın diye anlatmak istemedim.

X