Menopoz 40 yaşından sonra anne olanlar...

Menopoz nedir ? Belirtileri ve menopoz süreci hakkında paylaşımlar
Yaşım 40 üzeri..
Hamilelik şüpesi yaşıyorum..belirtiler var ama halen acabalardayım..
17 yaşında oğlum var rabbim önce bana onu bağışlasın
Ve ondan olacaklarıda görmeyi nasip etsin bana güzel ALLAHım..onlarda benim evladım olacak..
Lakin..
Hep derim rabbim benden önce isteyen herkese versin..kimsenin kucagı boş kalmasın..
Banada layık görmüşse başımın üstünde yeri var çokca kötü tercübem var maalesef..

Son düzenleme:
Bende 40 yaşındayım 2 çocuğum var 10 yıldır hap ile korundum 2 yıldır korunmuyorum dr gittim yumutlalıkların yavaş çalışıyor regl olsugunda gel hap verelim dedi ama regl olduğumda dr izneçikti bende araştırdım klomen hapı varmış 5 gun 1 kez kullandım biteli 2 gun oldu kasık ağrım var benim gibi olanlar varmı lütfen yardım

Yaşım 40 üzeri..
Hamilelik şüpesi yaşıyorum..belirtiler var ama halen acabalardayım..
17 yaşında oğlum var rabbim önce bana onu bağışlasın
Ve ondan olacaklarıda görmeyi nasip etsin bana güzel ALLAHım..onlarda benim evladım olacak..
Lakin..
Hep derim rabbim benden önce isteyen herkese versin..kimsenin kucagı boş kalmasın..
Banada layık görmüşse başımın üstünde yeri var çokca kötü tercübem var maalesef..
Merhabalar ben 41 yasindayim 17 yaşında kızım var ve 2.bebeğe hamileyim evet ara verdim yaş farkı olacak ama İstemiyodum silmiştim aklımdan eşim çok istedi ve oldu aldırmaya kıyamadım bundada vardır bi hayır dedik ara verdikten sonra zorlanmam inş alt tarafı bebek ne kadar zor olabilir ki emzir altını değiştir gazını çıkar uyut gecede 3 4 kere kalk emzir

Merhabalar ben 41 yasindayim 17 yaşında kızım var ve 2.bebeğe hamileyim evet ara verdim yaş farkı olacak ama İstemiyodum silmiştim aklımdan eşim çok istedi ve oldu aldırmaya kıyamadım bundada vardır bi hayır dedik ara verdikten sonra zorlanmam inş alt tarafı bebek ne kadar zor olabilir ki emzir altını değiştir gazını çıkar uyut gecede 3 4 kere kalk emzir
Merhabalar çocugunuz dunyaya geldimi ve durumu nasil merak ettim.cunku bende hamileyim

32 yaşımda ilk kızımı doğurdum. 2. Yi planlamıyordum. Fakat kızım kardeş delisi çıkımca ısrarr ve baskısına daha fazla dayanamayıp 2. Kızımıda 41 yaşında doğurdum hamdolsun Rabbime şuan 15 aylık Rabbim bütün evlatlarımızı afiyette eylesin. Banada her kontrolümde doktorum risklerimden bahsetti bahsetmek durumundalar. Bunun yanısıra morel bozmamak adına hiçbir testi yaptırmadım. Rabbime teslim oldun 14 haftalıkken 2 li test yapıyolar ne yani sakat olöa riski çıksa nerdryse cinsiyeti belli olmuş bebeği nasıl aldırıcaz. BOŞUNA MOREL BOZUCAZ OKADAR. morelinizi bozmayın Rabbim dileyen isteyen herkee evlat kokusunu nasip eder inş. Hayırlısı ile...
Saglikla büyüsün ler inş. Bende 41 yaşındayım ve 2. Gebeliğim 17 yaşında kızım var supriz gebelik ama hem günah hemde nasibi var diye aldırmadık ama zorlanirmiyim dogumdan sonra nasıl oldun

Doktorlar 35 yas ustune riskli gebelik diyor , ben 39 yasinda dogurdum saglikli kizim var , 40 ustu doguran cok arkadasim var hepsinin bebegi de saglikli hatta 48 yasinda doguran arkadasim oldu onunki de masallah koca kiz simdi
Risk her yasta var sadece yasla alakali bir durum degil
Arkadaşlarınız doğal yolla mı hamile kaldılar? Özellikle 48 yaşında olan.

Bunların hepsi uydurma Allah kadına adet olduğu sürece dogurabilirsin demiş o yapısal kromozomal bozuklukların hepsi erkeklerden kaynaklanır ama toplum bunu kaldiramadigi için kadınlara atmışlar suçu halbuki 40 yaşından sonra kalitesiz üretim sağlayan kalitesiz olan erkeklerdir

35 yaşın üstü riskli kabul ediliyo büyük bi olasılık veriyolar ama sağlıklı da olabilir Allah ın takdiri illa olacak diye birşey yok risk var
Büyük bir olasılık mi , şaşırdım, 40 üstü sakıncalı oluyor evet , hastanede evet 35 üstüne riskli diyorlar da 35 yine çok geç diil bence , mantıken 40 üstü sakıncalı , Allah sağlıkli evlatlar nasip etsin 🤲

Bunların hepsi uydurma Allah kadına adet olduğu sürece dogurabilirsin demiş o yapısal kromozomal bozuklukların hepsi erkeklerden kaynaklanır ama toplum bunu kaldiramadigi için kadınlara atmışlar suçu halbuki 40 yaşından sonra kalitesiz üretim sağlayan kalitesiz olan erkeklerdir
Teknoloji yokken hep kadınlari suclarlarmis ah ya

Bunu işin uzmanı mı söyledi, duyum mu?

X