41 Yasin Hatmi (Hayırlı Evlat İçin)

ZehreNur

❤ İki çiçeğim ❤
tek ayak cezası
Kayıtlı Üye
22 Ocak 2008
6.322
7.028
S.a Dua kardeşlerim Bu sefer kendim için sizlerin duasını bekliyorum. 9 yıldır bu yolda mücadele ediyorum.. 15 gün sonra 4. Tüp bebek tedavime başlıyorum ins, Allah'ın izniyle hayırlı sağlıklı bir evladımın olmasına vesile olması için 41 Yasin topluyorum. Benim için okuyup ismen (bahar) dua ederseniz cok mutlu olurum.
Katılan arkadaslarım bittikten sonra bildirim yaparsa cok sevinirim
Katılan katılamayan herkesden şimdiden Allah razı olsun. Rabbim tüm hamile kardeslerimizi saglıcakla evlatlarına kavustursun. Bekleyenlere de hayırlısıyla nasip etsin tez zamanda inşallah.

Bismillahirrahmanirrahim

1. Eunja / Okundu
2. @Ada-anne /okundu
3-7. Ssevincli ve arkadaşları /Okundu
8. Magnifiaque /okundu
9-18. Balim25 /Okundu
19. Omrumu 7
20. R rana20 /okundu
21. Z ZUMRA2019 /okundu
22. @Kendikendine/okundu
23. Lna16 /Okundu
24. nazli95
25. zeynep4 /okundu
26-27 Nego /Okundu
28. C Cerez87 /okundu
29.Eunja/okundu
30.Eunja/okundu
31. @Ada-anne
32. Magnifiaque
33. Magnifiaque 'nun arkadası
34. Eunja/okundu
35-36. Z ZUMRA2019 /Okundu
37-38. R rana20 /okundu
39-41. Eunja/okundu

Son düzenleyen: Moderatör:
Merhaba canım topiğin hayırlı olsun bereket nasip etsin sana inşallah bende 2018den beri tüp bebek işlemleri ile çabalıyorum inşallah güzel sonuçlar alırsın alırız

@eunja canim insallah rabbim nasip eder simdi mi okuyum tedavi baslayinca mi ? Ben Bir tane alim bitmezse dagitmaya calisirim
Tamam canım benim cok sagol Allah razı olsun ne zaman musait olursan okuyabilirsin farketmez canım. Rabbim gonlundekilerin en hayırlısını nasip etsin sanada
Magni cnm sen hamilemisin? Emojiden cıkarım yaptım ama oyleyse Rabbim sanada hayırlı dogumlar nasip etsin saglıcakla kucaklayın bebişinizi inşallah

Kızlar ya iyi ki varsınız birbirimizi görmesekte dualarda her daim birlikte olmak ne guzel bir duygu sukurler olsun Mevlam sizleride beklediklerinize kavustursun, size ve ailenize can saglıgı versin.Evleriniz huzur ve bereketle dolsun inşallah

Magnifiaque ,kızlar süre olarak yumurta toplamadan once olursa daha iyi olur diye düşündüm. 13 şubat a kadar okumalar biterse tedavi baslamadan duasını yapmıs olurum ins

Balım Rabbim en kısa zamanda sana hayırlı bir evlat nasip etsin inşallah bende 10 tane alıyim okuduğum kadarını okurum kalırsa dağıtırım.

Balım Rabbim en kısa zamanda sana hayırlı bir evlat nasip etsin inşallah bende 10 tane alıyim okuduğum kadarını okurum kalırsa dağıtırım.
Aminn canım benim ins Allah razı olsun sagolasın

Yüreginize saglık canlarımm

Okurum tabi insallah bu sefer sana tutunur mucizelerin ikiz olsun nasip etsin rabbim mutlaka sana dua etcem

Bende aynı dertle 12 yıldır uğraşıyprum sizin adınıza 1 yasinde ben okurum

Bende aynı dertle 12 yıldır uğraşıyprum sizin adınıza 1 yasinde ben okurum
Allah razı olsun canım, Rabbim senide en kısa zamanda hayırlısıyla sevindirsin inşEvet cok zorlu bir yol ama umudu kesmek yok Ol deyince Olduran bir Rabbimiz var Onun fazlı geniştir

Okurum tabi insallah bu sefer sana tutunur mucizelerin ikiz olsun nasip etsin rabbim mutlaka sana dua etcem
Sagol gulum Allah razı olsun ikiz cok isterdim aslında ama bel fıtığım var o yuzden transfer e gidebilirsem ins tek embriyo tercih edicem. Bir tane olsun saglıklı hayırlı olsun tek istegim bu

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…